www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELITE s.c. - wyłączny dystrybutor Grishko w Polsce
Autor Wiadomość
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 26
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 7:29 am   

Ale dziecięce też są. Kosztują 43 złote. sprawdziłam !
 
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 5:06 pm   

Witam, jeżeli ktoś kupuje coś z Grishko powyżej 100 zł, mogę odstąpić kupon rabatowy (15%). Kupon ważny do 31.10 :): ) (rabat nie dotyczy działu promocje)
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
magda94 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 29
Posty: 11
Wysłany: Sob Paź 15, 2011 6:42 pm   

Również posiadam ten kupon. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to pisać na priv ;)
 
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 27, 2011 11:18 pm   

Czy ktoś wie co się dzieje ze stroną Elite-online.pl ?

wyskakuje mi : błąd 404 nie znaleziono...
;/
 
     
Kasiek 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 28
Posty: 346
Skąd: Jarosław
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 8:09 pm   

kurcze mi normalnie wchodzi.. może spróbuj przez
http://grishko.pl/
_________________
http://www.puellanova.pl/...zyni-tanca.html
 
 
     
Muguet 
Nowicjusz

Posty: 16
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 10:42 pm   

.
.
.
Ostatnio zmieniony przez Muguet Sro Lut 08, 2017 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
S.. 
Nowicjusz

Wiek: 40
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 9:11 am   

przechodząc wczoraj placem Wolności, chciałam sobie spojrzeć na witrynę sklepu Elite i zmroziło mnie puste wnętrze.. czy to oznacza likwidację sklepu..? czy może przeniesienie w jakieś inne miejsce w Łodzi..? Czy Ktoś coś wie..?
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 11:06 am   

Ja otrzymałam od nich wiadomość, że nie będą prowadzić już sprzedaży detalicznej, ale zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie.
 
     
S.. 
Nowicjusz

Wiek: 40
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 3:11 pm   

dziękuję za odpowiedź, chociaż miałam cichą nadzieję, że sklep nie został zlikwidowany.
 
     
sansa 
Nowicjusz

Posty: 22
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 10:14 am   

czy ktoś wie, co się dzieje z tym sklepem? od jakiegoś czasu tam zaglądam, nie ma nic nowego w sprzedaży, wręcz przeciwnie - wygląda jak wyprzedaż z okazji likwidacji...
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 8:05 pm   

Nie wiem, co się dzieje, ale zakupy przebiegają bez zarzutu, do czego dodać należy bardzo szybką wysyłkę. Mam nadzieję, że wszystko w porządku, bo jak dotąd mam same dobre wspomnienia związane z zakupami w Elite...
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 8:34 pm   

Ja też ostatnio kupowałam i wszystko było w porządku. Faktycznie dużo jest ostatnio promocji pt. ostatnia para, a mało nowych produktów (udało mi się zdobyć baletki Model 7 w okazjonalnej cenie, właśnie ostatnia para, model "przybrudzony", bo z ekspozycji. W rzeczywistości były tylko przybrudzony od środka, a różnica w cenie była duża).
Oby nic się nie działo, też mam dobre doświadczenia z tym sklepem, szkoda by było.
 
     
sansa 
Nowicjusz

Posty: 22
Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 7:34 am   

ja też należałam do grona zadowolonych klientów. w sumie kiedyś ten sklep zaopatrywał mnie w pointy, ale właśnie z braku rozmiarów musiałam szukać gdzie indziej. mam nadzieję, że coś się ruszy, ale w dobrą stronę.
 
     
Spidi 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
pokractwo
Posty: 153
Skąd: silesia
Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 9:46 pm   

Ciesze sie,ze poruszylyscie ten watek,bo dawno nie przegladalam stronki sklepu-a tak zamowilam bardzo zgrabne body za 37 zl ;) W ogole dzis mialam baletowe zakupy-jeszcze atlasowe baletki, a najlepsze w tym wszystkim to,ze nie za swoje pieniadze 8)
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 10:00 pm   

Ja też ostatnio poszalałam z zakupami w elite (niestety za swoje pieniądze) i teraz wiem, że baletki model 7 zgarnęła mi sprzed nosa lj ;) ale to na dobre wyszło, mniej wydałam ;) Tym bardziej mam nadzieję, że te wyprzedaże to jedynie czyszczenie magazynów i sklep będzie nadal funkcjonował....
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 8:13 am   

martini_rosso, z tymi baletkami to trochę pokręcili, bo były przez jakiś czas na stronie, ale nie było możliwości zamówienia, bo pisało "sprzedane". Ja do nich napisała i się okazało, że wcale sprzedane nie są. ;)
Szkoda tylko, że taki mały wybór. W wakacje do nich dzwoniłam o konkretny rozmiar, okazało się, że mają tylko te co są na stronie i ewentualnie mogą zamówić, ale to 3 miesiące czekania.
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 9:07 pm   

Dysponuję kodem rabatowym na zakupy w sklepie Elite w wysokości 15%, przy zakupie powyżej 100 zł (rabat nie dotyczy rzeczy przecenionych). Nie planuję żadnych zakupów baletowych, więc odstąpię z przyjemnością kod rabatowy komuś innemu :)
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
Midnight 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
skazana na dożywocie
Posty: 57
Skąd: zza choryzontu
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 2:40 am   

Witam, czy ktoś z was wie może czy sklep elite w łodzi nadal funkcjonuje?
Mam zamiar wybrać się do tego sklepu z innej miejscowości, więc zależy mi na odpowiedzi, a z tego co przeczytałam odpowiedz na moje pytanie nie jest oczywista.
Z góry dziękuję.
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 9:49 pm   

Midnight napisał/a:
Witam, czy ktoś z was wie może czy sklep elite w łodzi nadal funkcjonuje?
Mam zamiar wybrać się do tego sklepu z innej miejscowości, więc zależy mi na odpowiedzi, a z tego co przeczytałam odpowiedz na moje pytanie nie jest oczywista.
Z góry dziękuję.


Spojrz kilka postow w gore, ktos juz napisal ze sklep zostal zamkniety i nie prowadza sprzedazy detalicznej. Zostaly zamowienia przez internet.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 8:43 pm   

Taka ciekawostka- w sklepie Elite dostępne są też pointy Sansha. Trochę mnie to zdziwiło, bo zawsze były tam tylko produkty Grishko...
 
     
arizona 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica SB
Posty: 189
Wysłany: Pią Sty 23, 2015 2:06 pm   

Teraz też dostępne są pointy, baletki i akcesoria Bloch. Są też nowe pointy Grishko (np. Nova)
_________________
Results don’t happen overnight. Every change takes time and effort. Patience and determination are key.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12