www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HELENA KARPUCHINA-ODKRYCIE BALETU
Autor Wiadomość
DariaD14
Adept Baletu

Posty: 79
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 6:59 pm   

Myśle, że tak-- na oststnim konkursie w Gdańsku byla w jurii Daria Dadun-Gordon --"ona" zazwyczaj wylapuje wszystkie talenty. Pozdrawiam :D
_________________
Miłego dnia, życzę Wszystkim///papa
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 9:46 pm   

Heh, to prawda. Ale chyba wiadomo, że Elena ma talent! :)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 10:10 pm   

Tak samo, jak wiadomo, ze chodzi do gdańskiej baletówki i że jej mama uczy w gdańskiej OSB. Nowym użytkownikom radzę czytać dokładnie wczesniejsze posty w danym wątku, żeby nie powielali wypowiedzianych wczesniej opinii.
Aaa, i jeszcze jedno: uwag dotyczących funkcjonowania forum nie umieszczamy w wątku, tylko piszemy do któregoś z Administratorów lub Moderatorów, ewentualnie w dziale "Regulamin".

dzięki Czajori za interwencję - prosze nowych forumowiczów o zapoznanie se z powyższym postem oraz zasadami funkcjonowania forum oraz o ... logiczne myślenie. Zanim wyslecie kolejny post pomyscie czy jest niezbędny, czy jest skierowany do wiecej niz jednej osoby i czy warto aby "wisiał potem np. 2 lata na serwerze"
moderator
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 1:10 pm   

gdzie można znaleźć zdjęcia Heleny?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 7:41 pm   

Na stronie gdańskiej osb.
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 10:01 pm   

a czemu nikt nie wspomniał,że była z tangiem w Warnie? :shock: zauwazylam przypadkiem przegladajac zdjecia z tegorocznego konkursu http://www.sportnitanci.c...s&cat=338&pos=0 przy tak prestizowym konkursie warto sie pochwalic nawet sama obecnoscia :roll: :wink:
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
klara
Adept Baletu

Posty: 106
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 12:24 pm   

na stronie szkoly baletowj w Gdańsku jest na temat uczestnictwa w konkursie Eleny i pozostalych uczniow
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 6:26 pm   

Tak na marginesie, ogladalam wlasnie zdjecia do ktorych link podala .:Odylia:., nie sadzicie ze Elena ma bardzo rozbudowane miesnie? Szczegolnie widac to na udach. W sumie to nawet slabo widac tam miesnie bo te nogi (uda) sprawiaja wraznie WIELKICH. Moze tylko zdjecia tak wyszly ale moim zdaniem nie wyglada to dobrze - porownujac np z nogami Izy Sokołowskiej.
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 7:13 pm   

Nie mogę tam znaleźć zdjęć Eleny... Za każdym razem podany przez Odylię link wyświetla mi coś innego - ostatnio to było jakieś pas de deux z Korsarza, wcześniej jeszcze coś innego... A nie mam siły przedzierać się przez te x stron - może ktoś napisać na której jest Elena?
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 7:30 pm   

Np. to: link
Agga, to chyba zdjęcie tak wyszło... nie widziałam tego na codzień u Helenki... wręcz przeciwnie. :D
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 8:15 pm   

Zdjęcia ładne, moim zdaniem Helena nie ma za bardzo umięśnionych nóg, choc na niektórych zdjęciach tak troszkę to może wyglądac.
Ale szyję napina straaasznie! Nie za ładnie to wygląda- bo wygląda tak, jakby to kosztowało ją wiele wysiłku.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Gioia
Adept Baletu


Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 11:01 pm   

Jejku, dziewczyny, ale Wy jesteście krytyczne! :roll:
Jeśli ona ma przerost mięśni ud, to ja Wam przyrzekam, że nigdy w życiu nie zamieszczę tu swojego zdjęcia, bo obawiam się, że nie przeżyłabym waszej krytyki. :wink:
Dziewczyna ma fantastyczne warunki, nawet dla nieprofesjonalnego oka wygląda jak 100% baletnica.
Obejrzałam wszystkie zdjęcia na których jest Elena (z tego konkursu oczywiście) i uważam, że wszystkie są przepiękne.
Wygląda jak zawodowa tancerka z dużym talentem, a nie uczennica.
Sceniczna z niej bestia, :wink: - ma coś w sobie ta dziewczyna i powinnyśmy się cieszyć, że takie talenty reprezentują nasz kraj. :)
Houk.
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 10:45 am   

Nie jestesmy krytyczne, tylko wyrazilam swoja opinie. Nie widzialam na zywo Eleny a podobno wtedy wyglada ona zupelnie inaczej (jak pisala Marysia). Zastanawialam sie tylko czy to zdjecie tak wyszlo czy faktycznie tak wyglada, bo gdzies czytalam ze jest bardzo szczupla. Nie wzniecajmy nowej burzy w tym temacie :) . Mam nadzieje ze kiedys bede mogla na wlasne oczy przekonac sie jak wygladaja jej nogi ;)
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 1:49 pm   

Elena ma fantastyczne warunki - m. in. właśnie ze względu na swoją długą szyję :)
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 2:44 pm   

.:Agga:. napisał/a:
bo gdzies czytalam ze jest bardzo szczupla.

Oczywiście, że jest, przecież widać na zdjęciach. :roll:
I rzeczywiście, nie powinna tak napinać szyji... :roll:
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:18 pm   

http://www.sportnitanci.c...s&cat=338&pos=6
To zdjecie bardzo mi sie podoba, Elena pieknie na nim wyglada, wdziecznie zaprasza partnra do tanca lub wita sie z nim (nie wiem jak to odczytac).

Na tym zdjeciu http://www.sportnitanci.c...s&cat=338&pos=4 jej miesnie wygladaja na duze, bardzo napiete ale moze nie rozdmuchujmy juz tego tematu..
To co mi sie nie podoba to wlasnie zabardzo napieta szyja.
"Elena ma fantastyczne warunki - m. in. właśnie ze względu na swoją długą szyję " Musimy odroznic napieta szyje od dlugiej. Podobno tancerze bardzo czesto napinaja zabardzo gorna czesc ciala podczas kiedy nogi sa za luzne. Moze Elena jescze to u siebie wyrobi i szyja bedzie wygladala naturalniej, chociaz ciezko pozbyc sie nawykow ktorych nauczono sie w dziecinstwie. Zobaczymy co przyniesie czas. Ja mam nadzieje ze kieds uda mi sie ja zobaczyc na deskach jakiegos teatru lub opery..
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 3:29 pm   

A mnie te linki nie działają...
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 4:11 pm   

Kiedy wczoraj wracałam z kościoła, zauważyłam, że przede mną idzie Elena. I tak prawie aż do mojego domu. :twisted: Przypominając sobie to, co pisaliście przyglądałam się uważnie jej nogom- i muszę stwierdzić, że jej uda nie różnią się prawie WCALE od reszty nogi. :shock:
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 6:40 pm   

Cytat:
muszę stwierdzić, że jej uda nie różnią się prawie WCALE od reszty nogi. :shock:

Marysiu, nie rozumiem.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 7:07 pm   

Wydaje mi się, że wypowiadanie się na temat ewentualnych błędów czy braków Eleny na podstawie zdjęć jest nieobiektywne na maksa. Może akurat na tym jednym zdjęciu "napięła szyję"?
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 8:05 pm   

Na wszystkich zdjeciach na ktorych dokladnie widac jej szyje mozna stwierdzic ze jest bardzo napieta. Nie wyglada to ladnie ale faktycznie (z reszta jak juz pisalam) jesli kiedys uda mi sie zobaczyc Elene to wtedy napisze i ocenie jak wyglada i jak tanczy (do tego czasu powinnam sie bardziej na tym znac).

Jakie dochodzenie Marysiu ;) , tylko zeby nie poczula sie dziwnie ze ktos zaciekle obserwuje jej nogi..

Widocznie zdjecia wyszly jakos dziwnie.
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 8:45 am   

Bajaderka napisał/a:
Marysiu, nie rozumiem.

Że ma je takie... noo... proste. :roll:

Aggo- ale ona mnie nie widziała. :twisted:
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 9:05 am   

Marysia W napisał/a:
Bajaderka napisał/a:
Marysiu, nie rozumiem.

Że ma je takie... noo... proste. :roll:

Aggo- ale ona mnie nie widziała. :twisted:


Bajaderko, domyslam sie ze Marysia miala na mysli to ze nie widac duzej roznicy miedzy udami a ladkami tzn. kobiety najczesciej maja uda wieksze od lydek (miesnie bardziej rozbudowane, tluszczyk ;) itp.) a u Eeleny tego nie widac bo ma szczuple i smukle uda - takie jakie powinna miec tancerka.

Czy ktos z was orientuje sie czy szukuje sie jakies przedstawienie w ktorym bedzie mozna zobaczyc Elene? Czy gdanska szkola cos takiego organizuje?
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 9:10 am   

Jeśli będzie, to informacja powinna być na stronie Gdańskiej OSB.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 11:33 am   

.:Agga:. napisał/a:


Bajaderko, domyslam sie ze Marysia miala na mysli to ze nie widac duzej roznicy miedzy udami a ladkami tzn. kobiety najczesciej maja uda wieksze od lydek (miesnie bardziej rozbudowane, tluszczyk ;) itp.) a u Eeleny tego nie widac bo ma szczuple i smukle uda - takie jakie powinna miec tancerka.


A...już się domyśliłam wcześniej, ale dziękuje za wytłumaczenie.
:wink:

Jezu, tzn. ze tancerki powinny miec obwód ud taki jak łydek? :shock: :evil:
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12