www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca moderatorów i administratorów Forum BALET.PL

Jak oceniasz pracę administratorów i moderatorów Forum BALET.PL?
Bardzo dobrze!
65%
 65%  [ 21 ]
Dobrze
15%
 15%  [ 5 ]
Przeciętnie
15%
 15%  [ 5 ]
Źle
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 1:17 pm   Praca moderatorów i administratorów Forum BALET.PL

Koniec roku to czas podsumowań. Myślę, że i u nas takie by się przydało.

Ostatnimi czasy obserwujemy niezwykły rozwój tego miejsca, co nas bardzo cieszy. Jakiś czas temu, forum zostało uporządkowane, podzielone na tablice, poprzez co stało się przejrzyste i bardziej przystępne. Na jego czele stanęły nowe osoby - moderatorzy i administratorzy. Chciałbym Was - drodzy użytkownicy - poprosić o którkie podsumowanie ich pracy. Może macie jakieś osobiste uwagi i życzenia? Co warto zmienić, może coś Wam nie odpowiada, może nie wywiązują się ze swoich obowiązków...? Piszcie!

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 3:19 pm   

póki co cicho sza... wszyscy się boją... ;) ;)

i mam też prośbę, aby argumentować swoje oceny...
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 3:42 pm   

No a więc, ja do grona moderatorów dołączyłam stosunkowo niedawno więc mogę się wypowiedzieć o Ich pracy przed moim dojściem. Uważam że radzą sobie bardzo dobrze, panują nad forum, pomagają sobie nawzajem. Czasem nie jest łatwo pousuwac jakies posty, ale jakoś walczą z nadmierną ilością off-topiców. Jest super :* buziaki dla wszystkich moderatorów i administratorów oczywiście też :)
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:53 pm   

Jest bardzo dobrze.:) Lepiej chyba już być nie może...
 
 
 
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 10:20 pm   

Myśle, że bardzo dobrze sobie radzicie. Właśnie teraz pokazujecie na co was stać :) Bo teraz takie tłumy...
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 10:46 pm   

Ja mam prośbę, aby wypowiedziały się osoby, które raczej negatywnie oceniają naszą pracę. to ważne dla nas, uwierzcie. :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 10:55 pm   

Badania opinni społecznej jak na razie niezbicie wykazują, że jesteśmy z siebie zadowoleni (to zupełnie tak samo jak ostatnio Polacy w badaniach sondażowych, aż się socjologie zdziwili ;) ), a to przecież dobrze świadczy :)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 10:48 am   

Tranquality napisał/a:
Ja mam prośbę, aby wypowiedziały się osoby, które raczej negatywnie oceniają naszą pracę. to ważne dla nas, uwierzcie. :)

Chyba takich osób nie ma. :D
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 12:30 pm   

Tak, baletomani głosują i narazie przeważają dobre oceny naszych Moderatorów i Administratorów. Ja też muszę się wypowiedzieć pozytywnie - pomocni, porządni i konsekwentni. To tyle :)
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 1:05 pm   

Jedna osoba przekornie zaznaczyła "ŹLE", prosimy o uzasadnienie swojego wyboru.
to nie byłem ja
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 1:21 pm   

Dokładnie, inaczej nie można mówić i tzw. konstruktywnej krytyce, i zaraz się wszyscy zamkniemy w sobie :twisted: ;)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 2:11 pm   

Osobiście pracę moderatorów i dwóch innych administratorów oceniam jako bardzo dobrą. Wszyscy bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków.
Dziękuję Wam, Kochani, za wspólną pracę! :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 2:21 pm   

Ja równiez uważam, że Wasza praca zasługuje na pochwałę. Ostatnio przez jakiś czas, kiedy na forum panował chaos, zaczęłam w tę pracę wątpić, ale świetnie poradziliście sobie z tym problemem! Forum jest uporządkowane i widać, że czuwacie nad całością :) Jak dla mnie duży plus :)
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 3:26 pm   

Słuszna uwaga - pogadalnia ma bardzo niebaletowy już chatakter, ale .. w sumie właśnie dlatego jest pogadalnią. Moderatorki naradza się w tej sprawie.

A co do "kółka wzajemnej adoracji" to przecież każdy ma prawo ypowiadać się w sposób sobie właściwy. Zdażają się nam i scysje, przecież oraz polemiki.
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 3:34 pm   

ja mam tylko malutką uwagę dt. usuwania postów. może nie warto informować na forum o usunętych wiadomosciach i tłumaczyć dlazego coś było uważane za offopic, bo potem jest tylko kłopot z usuwaniem publicznych przeprosin moderatora i tłumaczeniem dlaczego to NIE był offopik ecetera etcetera. ja bym poprostu usuwała a o usunięciu informowała na pm (ale TYLKO dlatego żeby nie było problemów z szukaniem postów i pretensji do moda) że z takiego a takiego tematu usunięto takie a takie posty. ALBO pczekać aż off się rozwinie i wydzielić osobny topic na osobny temat. bo jesteśmy odsyłani do pogadalni (gdzie też dostajemy po uszach za nie trzymanie sie tematów) i dowiadujemy sie jacy jesteśmy niegrzeczni i niezdyscyplinowani (my, zwykli śmierelnicy :wink: ) a moderatorzy mają satysfakcje ze sie mogą w cudzym poście na kolorowo i małym druczkim odpisać :wink: :wink:

ale tak ogólnie to jest w porządku. :)
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 3:47 pm   

czasem przy powodziach postów trudno jest już informować o usuwaniu postów, uwierz makova ;) ;) zresztą przekonaliśmy się o tym niedawno... :)

Uriel napisał/a:
Aczkolwiek wydaje mi się, że Administratorowi brakuje zdecydowania, bo pogadalnia żyje już własnym życiem i za chwilę będzie chatem kólka wzajemnej adoracji. Evil or Very Mad


Uriel, pogadalnia to pogadalnia, jak zresztą w opisie tablicy napisano:
Miejsce na tematy dowolne, a także posty "zapoznawcze" nowych członków Forum, nawiązywanie kontaktów, wymianę numerów GG itp.;
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 3:52 pm   

czytaj mnie dobrze, trans. chodziło mi głównie to żeby NIE INFORMOWAĆ. i byc troche bardziej wyrozumiałym, przynajmniej w pogadalni. aha, i konsekwentnym. da sie zauważyć pewna dysproporcję miedzy naganami dla offtopów tworzonych przez "starszych" użytkowników, a tych świezo zarejestrowanych. albo kasowac wszystki, albo żadnego... to tyle :wink:
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:08 pm   

o tak zgadzam się z makovą, też zauważyłam, że "starsi" forumowicze mają "taryfe ulgową" w robieniu offtopiców niż młodsi!
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:22 pm   

hhmm, nigdy nie zastanawiałam się, czy rzeczywiście starzy forumowicze maja taryfe ulgową w kwestii offtopiców, ale moze cos w tym jest, skoro tak mowicie.
ja osobiscie lubie offtopici, zwlaszcza te ktore cos wnosza, np ten o Muppetach :D nie znosze natomiast, kiedy rozmowa toczy sie miedzy np 2 osobami i schodzi na tematy kompletnie prywatne, ktorych nie da sie przelozyc na sprawy ogólu. no i nie znosze postów typu " joł joł kocham balet dlatego tu jestem bo to jest milosc mojego zycia" albo takich gdzie toczy sie dyskusja mniej lub bardziej merytoryczna (ale ciagle cos wnosząca) a tu nagle wysyp postów typu (niby na temat)
jestem gruba/mała/duza/za mało rozciagnieta etc
jak ty jestes (patrz wyzej) to ja jestem jeszcze grubsza/mniejsza/mniej rozciagnieta bla bla bla.....

albo:
ja mam baletki
o! ja tez mam baletki
wszyscy mamy baletki

przepraszam jesli kogos urazilam tym co napisalam, w zadnym wypadku prosze nie traktowac tego osobiscie, ale uwazam, ze interwencja moderatora/admina w tego typu przypadkach jest jak najbardziej konieczna.
chwała moderatorom i adminom za zrobienie porzadku po ostatnim Wielkim Chaosie, w ktorym za zadne skarby nie potrafiłam sie odnalezc.
pozdrawiam serdecznie.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:32 pm   

hmmm z tą taryfą ulgową to tak nie do końca... posty "starszych" użytkowników też są usuwane, choć rzadziej - ale tylko dlatego ze jest ich MNIEJ. tak po prostu zwykle bywa, ze nowicjusze piszą dużo i czasem nie na temat a potem już się wdrażają w prace forum :)

co do wykasowywania postów bez ostrzeżenia - od kiedy jest ogłoszenie/ostrzeżenie częsciej tak robimy, choć nie zawsze - bo to w końcu też jest jakaś forma przypominania... i na pewno nie chodzi tu o przyjemność napisania czegoś kolorkiem :wink:

w każdym razie, dobrze jesli piszecie różne krytyki, bo łatwiej na wtedy przyjrzeć się samym sobie i spróbować zmieniać się na lepsze :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:32 pm   

Sądzę, że jeszcze nie jeden wielki choas przed nami...
A jesli chodzi o rózne postowanie, to ja chciałabym od siebie dodać, że nie przepadam za prywatną wymianą zdań między osobami uczęszczającymi do tych samych szkoł/studiów tanecznych. Bo często zdarzają sie sytuację, komentarzy na tematy typowo prywatne, między np. właśnie koleżankami z "baletu"...
To tyle ode mnie...
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:32 pm   

Świetnie to wszystko ujęłaś Nefretete i całkowicie się z Tobą zgadzam. A propos tego, że starszym forumowiczom daje się ulgę jeśli chodzi o offtopy, może wynika to z tego, że zdają sprawę, iż tworzą właśnie offtopic i w porę się z niego wycofują? Młodsi forumowicze może nie są obyci z tym jak funkcjonuje forum i może po prostu nie widzą problemu? Nie wiem, tak jakoś mi się nasunęło.
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:37 pm   

co ja mogę powiedzieć... jestem inna i lubię czytać offtopici nawet o sprawach prywatnych <chociaż nie za wiele>... ja sama zaczęłam WIELKIM CHAOSEM o ktorym tak wszyscy mowia ;) Ale zdaje się ze juz z tego wyroslam no i nie zrazilam sie do forum a chcialabym zeby i marta tu troche popisala... :roll:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:42 pm   

Wielki Chaos nigdy nie jest spowodowny jedną osobą... może tu się trochę przyczyniły święta i to ze dużo nowych osób ostatnio do nas dołączyło, nie wiem - w sumie co za różnica, skoro już chaos za nami ;)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:43 pm   

offtopici czasem są urocze wręcz... ;)

i przyznam szczerze, że mam większe zaufanie do tych offtopów, tworzonych przez "starszych" użytkowników...
bo tak jak napisała Kasia, nowi użytkownicy czasem mogą tworzyć ich zbyt wiele i za często, nie znając specyfiki jeszcze forum internetowego... później jednak wszystkiego się uczą i jest już w porządku... ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15