www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Katowice - Nova Szkoła Tańca - balet dla dorosłych :)
Autor Wiadomość
Ejrenne 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 37
Posty: 7
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:22 am   Katowice - Nova Szkoła Tańca - balet dla dorosłych :)

Witam :)
Dla wszystkich zainteresowanych baletem dla dorosłych mam informację o kursach, które prowadzi Nova Szkoła Tańca w Katowicach (www.novaszkolatanca.pl).

Środa
prowadzi Anna Urbacz
16.00-17.00 (kontynuacja)
17.00-18.00 (grupa początkująca)

Czwartek
prowadzi Anna Urbacz
10.00-11.00 (grupa początkująca)

Piątek
prowadzi Olimpia
17.30-18.30 (grupa początkująca)

cena waha się w granicach 50-70 zł (możliwa zniżka studencka) za 4 zajęcia raz w tygodniu :) można się jeszcze zapisywać :)
pozdrawiam :)
_________________
"I'll take walkin' in the rain over things material" <Stacie Orrico>
 
 
     
cynamonek
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 112
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 1:31 pm   

ktoś się wybiera? :)
ja planuję na te czwartkowe rano :)
_________________
www.friida.blog.pl
 
 
     
Ejrenne 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 37
Posty: 7
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 3:23 pm   

hejka :)
ja się zapisałam na środę i czwartek, bo nie wiem jeszcze jaki bedę mieć plan w październiku :P oczywiście, będę chodzić tylko raz w tygodniu :)
_________________
"I'll take walkin' in the rain over things material" <Stacie Orrico>
 
 
     
Zuzag 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 33
Posty: 25
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:00 pm   :)

Ja też się wybieram, zapisałam się już na piątki.
Ja mam ten plus, że znam już plan :)
_________________
"Rób, co się boisz robić i z dumą pielęgnuj takie zwycięstwa". (Og Mandino)
 
     
Ejrenne 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 37
Posty: 7
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 6:32 pm   

:)
Byłam już na pierwszych zajęciach :) i jestem bardzo zadowolona :) Ania bardzo fajnie i dokładnie prowadzi całe zajęcia, indywidualnie podchodzi do każdej z dziewcząt :) Myślę, że w piątki tez będzie dobrze, bo Nova ma to do siebie, że zatrudnia dobrych instruktorów i tancerzy :)
Pozdrawiam :)
_________________
"I'll take walkin' in the rain over things material" <Stacie Orrico>
 
 
     
Zuzag 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 33
Posty: 25
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 6:49 pm   

Jeszcze nie byłam w Novej, więc cieszę się, że ma taką dobrą opinię. Za tydzień, jak będę już po pierwszych zajęciach dam znać jak prowadzi je Pani Olimpia. :)

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 2:37 pm ]
Mam pytanie do Ejrenne, albo innych, którzy już tam byli na zjęciach...
W jakich ubraniach ćwiczyłaś i czy można się tam gdzieś przebrać, czy raczej od razu przyjść w czymś wygodnym do tańca?
_________________
"Rób, co się boisz robić i z dumą pielęgnuj takie zwycięstwa". (Og Mandino)
 
     
Ejrenne 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 37
Posty: 7
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 7:22 pm   

hejka:)
w Novej trwają również zapisy do grupy, która uczy się już rok, prowadzonej przez Anię Urbacz. Zajęcia odbywają się w środy od 16.00 do 17.00.

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 8:40 pm ]
Mam pytanie do Ejrenne, albo innych, którzy już tam byli na zjęciach...
W jakich ubraniach ćwiczyłaś i czy można się tam gdzieś przebrać, czy raczej od razu przyjść w czymś wygodnym do tańca?[/quote]

Oczywiście, że jest w Novej miejsce do przebrania - są szafki i kluczyki w osobnej przebieralni :) Ćwiczę w najzwyklejszych getrach i wygodnej bluzce na ramiączkach. Na pierwszych zajęciach nie miałam jeszcze baletek, więc ćwiczyłam w skarpetkach. Baletki jednak się przydają - jest dużo wygodniej :) p.s. warto mieć elastyczne ubrania, dlatego, że łatwo dopasowują się do ciała, np. podczas rozciągania i ogólnie całych zajęć też. Pozdrawiam :)
_________________
"I'll take walkin' in the rain over things material" <Stacie Orrico>
 
 
     
Zuzag 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 33
Posty: 25
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 8:01 pm   

Byłam wczoraj na zajęciach u P. Olimpii. Jestem bardzo zadowolona. Prowadząca każdego odpowiednio ustawi, dobrze tłumaczy, jest miła. Niezbyt dobrze mówi po Polsku, bo nie jest z naszego kraju, ale nie ma problemu ze wzajemnym zrozumieniem. Trochę po Polsku, trochę po angielsku, no i jak to na balecie, po francusku. A przynajmniej nauczyłam się jak jest szpagat po angielsku - split ;-)
W każdym razie gorąco polecam.
_________________
"Rób, co się boisz robić i z dumą pielęgnuj takie zwycięstwa". (Og Mandino)
 
     
Ejrenne 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 37
Posty: 7
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 10:50 pm   

ooo :) to nawet nie wiedziałam, że nie pochodzi z Polski :) ciekawie :)
_________________
"I'll take walkin' in the rain over things material" <Stacie Orrico>
 
 
     
Zuzag 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 33
Posty: 25
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 3:12 pm   

Hej, chciałam przekazać nowinki... Teraz piątkowa grupa ma też z P. Anią Urbacz.
_________________
"Rób, co się boisz robić i z dumą pielęgnuj takie zwycięstwa". (Og Mandino)
 
     
Izzy 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 5
Skąd: S-c
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 1:12 pm   

Witam. Chciałam zapytać czy można sie jeszcze zapisać na lekcje baletu.. ?
Troche sie obawiam, bo mam 19 lat i nigdy nie tańczyłam, chociaż zawsze o tym marzyłam.. Jak jest na zajęciach? Trzeba mieć super szczupłą slwetke i jakiekolwiek umiejętności? Pozdrawiam. :)
 
     
olaj
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 12:46 pm   

czesc! ja tez zawsze o tym marzylam, ale mieszkalam na wsi i nikomu nie chcialo sie mnie wozic.. teraz przenioslam sie do Katowic ale jestem juz za stara (23 lata). i na dodatek wysoka (175). czy to przeszkadza zeby zapisac sie na kurs dla poczatkujacych, i ponawiam pytanie..czy mozna sie jeszcze zapisac?
pozdrowienia
 
     
Izzy 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 5
Skąd: S-c
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 2:44 pm   

Ja mam za dużo w biodrach, ale sie nie zniechęcam. ;]
Wydaje mi się, że można się zapisać bez względu na wiek, bo to zajęcia dla dorosłych. Czytałam na stronie internetowej szkoły 'Nova', że po nowym roku przyjmują zapisy do nowych grup. Ale czy balet też.. nie wiem, mam nadzieje! :) A właściwie nie przyjmuje innego rozwiązania do wiadomości. :P
Więc być może się spotkamy na zajęciach. ;]
 
     
Zuzag 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 33
Posty: 25
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 5:17 pm   

Myślę, że najlepiej będzie jak zadzwonicie i się spytacie. U mnie, jeszcze długo po pierwszych zajęciach przychodziły nowe osoby. Teraz już się to unormowało, ale może pozwolą Wam się zapisać. W każdym razie miejsca jest dużo, bo jak na razie to chodzi może 4, 5 osób. :)
Być może będą nowe grupy w nowym roku, ale tego nie wiem. Trzymam kciuki, żeby się udało. :-D
Jeśli chodzi o wiek, wzrost, sylwetkę, postawę i tego typu sprawy, to niczym się nie przejmujcie... wszyscy są mile widziani. I umiejętności też nie trzeba mieć, ja zaczynałam od zera.
Jako dziecko marzyłam, by być baletnicą, ale w końcu mi przeszło i wróciło po latach ze zdwojoną siłą.
Naprawdę polecam te zajęcia.
_________________
"Rób, co się boisz robić i z dumą pielęgnuj takie zwycięstwa". (Og Mandino)
 
     
piri_piri 
Adept Baletu


Wiek: 31
Posty: 62
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 9:44 pm   

Odnawiam temat. Chciałabym chodzić na zajęcia baletu, szkoda że są tylko raz w tygodniu :) Mógłby ktoś opowiedzieć jak przebiegają zajęcia? Albo może ktoś ma jakieś zdjęcia czy filmy z lekcji? :)
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 10:08 pm   

Piri_Piri a skąd jesteś? Bo ja tam chodziłam na zajęcia do Novej dla tancerzy i prowadziła je tancerka z teatru rozrywki w Chorzowie. Było suuuuper, bardzo sympatyczna i ambitna młoda nauczycielka :)

Z tym że zamknęli mi grupę bo chodziłam sama na zajęcia...
Planuje sie też znów zapisać na te zajęcia z Panią Anią Urbacz, ale one strasznie późno są... :(
Ale ta nauczycielka z teatru rozrywki fajna była, głupio tak, bo się do niej przywiązałam.
Jak chcesz coś więcej wiedzieć, to możesz śmiało pisać na gadu, mam podane w profilu. :)
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
piri_piri 
Adept Baletu


Wiek: 31
Posty: 62
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 10:30 am   

Ja jestem z Piekar.
Właśnie też mi trochę przeszkadza, że te zajęcia są pod wieczór. No ale na śląsku to jakoś trudno znaleźć balet dla młodzieży i dorosłych. W szkole Kamila Guzego miały być takie zajęcia ale na stronie szkoły nic o tym nie pisze.
Szkoda, że zamknęli twoją grupę. Ja i tak nie miałabym szans bo jestem początkująca :razz: Pomijam te dwa lata niregularnych ćwiczeń w domu :roll:
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 2:29 pm   

piri_piri, jak będziesz już wiedziała z tym baletem w Katowicach czy będziesz chodzić, to daj znać, będziemy działać razem. Bo ja się cholera jasna zdecydować nie umiem :(
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 2:15 pm   

Tak w ogóle, została utworzona nowa grupa baletu dla tancerzy w szkole tańca NOVA!!!

Zajęcia będą odbywały się w soboty o 12:30 na sali przy ulicy chorzowskiej. Karnet (4 wejścia) koszuje 88 zł. Trenerem jest Małgorzata Mazurkiewicz z którą miałam wcześniej zajęcia i muszę przyznać, że bardzo ją lubię, przy niej chce się pracować :D

Zaaapisujcie się, bardzo mi zależy na tym, by uczęszczało na te zajęcia co najmniej 5 osób... Bo wtedy ta grupa zostanie otwarta. I będę mogła wrócić na balet...
Zachęcam do uczestniczenia w zajęciach, bo naprawdę warto.
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
mentolowa 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 26
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 8:11 pm   

Ja się wybieram na zajęcia dla dorosłych z baletu, które prowadzić ma Małgorzata Mazurkiewicz, ale na te wtorkowe, które rozpoczynają się od 8 lutego. Wybiera się ktoś? ;)
 
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 9:07 pm   

Jaa!!!! :D :D:D
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
ANKA19896
Nowicjusz

Posty: 29
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 9:55 am   

ja też:) chyba będę najstarsza ( 21 lat) oj starość nie radość:P a wie ktoś może kto lepiej prowadzi zajęcia Pani A.Urbacz czy M.Mazurkiewicz?
 
     
tamina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Adept Baletu
Wiek: 36
Posty: 22
Skąd: Katowice
  Wysłany: Wto Lut 01, 2011 3:37 pm   

Anka ja mam 23 :D na pewno się zapiszę , ale jeszcze nie wiem czy 8 lutego. Dobrze by było jeśli ktoś kto był już tam na zajęciach mógłby sprecyzować jak wygląda pierwszy raz.
 
 
     
mentolowa 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 29
Posty: 26
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 5:19 pm   

A co do stopnia zaawansowania; jesteście bardzo początkujące czy to i owo już potraficie? Ja osobiście chodziłam na klasykę przez bardzo krótki czas jak byłam mała więc to nie ma żadnego odniesienia do tego co dzisiaj potrafię. A może raczej czego nie potrafię :D
Ale właśnie przez to balet to moja niespełniona ambicja i coś do czego mnie cholernie ciągnęło od zawsze. ; ))
 
 
     
tamina 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Adept Baletu
Wiek: 36
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 9:13 pm   

Ja jestem bardzo początkująca nigdy w życiu nie tańczyłam , pomijając taniec dyskotekowy czyli nijaki :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12