www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bieżące informacje i sugestie odnośnie tablicy TEORIA
Autor Wiadomość
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 11:46 am   bieżące informacje i sugestie odnośnie tablicy TEORIA

Witamy w naszym gronie nowego moderatora, jako że M. niestety z powodów osobistych ograniczyła swoją aktywność na forum opiekę nad tą tablicą przejmuje ...
Tak Sagittaire ! :)
Liczę, że nie będziecie jej zbyt uprzykrzać życia i wszyscy użytkownicy forum zyskają na tej "nominacji".

Pozdrawiam (w imieniu całego grona ...)
Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
Ostatnio zmieniony przez Sagittaire Sob Lis 27, 2010 10:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Giselle12 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 216
Skąd: z krainy tańca...
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 5:48 pm   

Gratulujemy, gratulujemy :)

Od razu wtrącę swoją propozycję zrobienia porządków w rankingach zgadywania i zadawania zagadek, bo mamy tam bałagan ;)
_________________
kocham balet
a ty?
 
     
Agne$ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczennica sb ;)
Wiek: 25
Posty: 364
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 5:50 pm   

Ja też gratuluje zajęcia stanowiska moderatora ; ) Mam nadzieję że teraz będzie można nieco bardziej offtopować :D
_________________
Nie wystarczy chcieć.

Trzeba walczyć żeby, to mieć.
 
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 9:19 pm   

Sagi gratuluje !!!
Powodzenia w nowej roli, jak dla mnie moze byc wszytsko. :727: :727: :727:
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 9:39 pm   

Jakaż jesteś piękna zielona teraz! :D
To rodzaj autoterapii antyofftopowej? Żartuję! Bardzo się cieszę. Pewnie nie jedno ...wymodzisz z pożytkiem dla nas :)
Niech Ci ta funkcja lekką i miłą będzie!
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Lis 27, 2010 10:46 pm   

1. EDYTOWAŁAM REGULAMIN ZAGADEK!!!!! - JESLI MACIE CHWILKĘ TO PROSZE O ZAPOZNANIE SIĘ. Dopisałam kilka uregulowań, ktorych nie przewidziano, w zwiazku z czym powstawaly wątpliwosci m.in. to, ze jesli x zada zagadkę i przez miesiac jest calkowite milczenie w temacie, to Ochotnik jest uprawniony do zadania swojej, innej zagadki mimo, ze poprzednia nie zostala rozwiazana.

Dopisalam do regulaminu rowniez zasade, ktorą poza regulaminem dawno temu, ujela M., zgodnie z ktorą, jeżeli rozwiązano zagadkę i przez 3 dni, ten kto zwyciężył nie napisał nowej łamigłówki, to prawo do zadania zagdki przechodzi na Ochotnika.

Zmieniłam zasady przyznawania nagród, które w skromnej formie powróca na forum. Nagrody będą przydzielane w 3 (niezależnych od siebie) kategoriach: zagadkach zwykłych, zagadkach light (o ile beda chetni do zadania nowej zagadki) i w zagadkach praktycznych. We wszystkich kategoriach na nagrodę może liczyć osoba, która 6 razy otrzymała tytuł Dziadka do orzechów miesiąca.
(kiedys bylo 3 , teraz jest 6, poniewaz poszerzyla sie mozliwosc zdobywania nagrod na 3 kategorie).
M. oglosila konkurs z niespodzianka na pierwsze 10 pytan - rozszerzam to na pierwsze 20 pytan. Kunkurs ten dotyczyc bedzie tylko zagadek zwyklych (chodzi o to, ze osoba, ktora jako pierwsza zada 20 zagadek dostanie nagrodę).

W regulaminie rozszerzylam przedmiot zagadek. Do tej pory formalnie przedmiotem zagadki mialo stanowic rozpoznanie tancerki/choreografa itd po zdjęciu. Od kilku miesięcy zagadki ewoluowaly tez na podawanie baletow, ktorych inspiraja jest co tam. To teraz jest formalnie uregulowane jako dopuszczalne

Podsumowalam zagadki i dopisalam do ogolnych rankingow. Punkty zgromadzone do tej pory zachowuja pelna aktualnosc( czyli np jesli Blanche zgromadzila teraz 4 nowe tytuly Dziadka miesiaca to musi zdobyc tylko 2 nowe do uzyskania tytulu Dziadka x6.
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 11:46 pm   

Saguś, mała prośba. Weź zlikwiduj informację, że to balet w strojach do flamenco, co? Jakoś denerwująca jest ta bzdu.., znaczy - informacja ;)

http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=6266
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13