www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CHCĘ TAŃCZYĆ!
Autor Wiadomość
tancereczka1990
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 8:49 pm   CHCĘ TAŃCZYĆ!

Witajcie!
Mam 15 lat i jestem z Warszawy. Kocham taniec! Z nim wiązę swoją przyszłość. Tylko niewiem jak się wybić.. Nie widzę informacji o castingach.. Jakby ktoś potrzebować mnie do tańca nowoczesnego to oto mój email: moniaa_1990@tlen.pl
Pozdrawiam!
_________________
Taniec to moje zycie!!
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:52 pm   

1. Szukaj informacji o castingach
2. Zrób swoj taneczne CV
...

(jak wymyślę coś więcej, to dopiszę)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 10:21 pm   

staraj się uczestniczyć w dużej liczbie warsztatów,a zwłaszcza tych, które kończą się projektami scenicznymi.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 12:17 am   

Zdecydowanie zgadzam się z sisi - warsztaty często prowadzą tancerze, którzy mają własne projekty taneczne. Kto wie, może komuś się spodobasz i zaprosi Cię do współpracy :)
Jak na razie radziłabym Ci jak najwięcej ćwiczyć i zapisać się na jakiś porządny kurs, o ile jeszcze na żaden nie chodzisz.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 11:05 pm   

ja tez proponuje wybierac sie na warsztaty i to jak najczesciej bo to naprawde sie przydaje wiem ze swojego doswiadczenia moja kolezanka nawet tak dostala sie do zespolu w Niemczech wiec ty tez mozesz sprobowac
Pozdrawiam :wink:
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Lilia
Adept Baletu

Posty: 70
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 10:21 am   

możesz się zapisać do STUDIA TANECZNO-AKTORSKIEGO ,tam nie ma żadnej selekcji,tańczyć może każdy
_________________
Nie mam nic do ukrycia...
 
 
tos
Nowicjusz

Posty: 36
Skąd: poznan
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 3:41 pm   

post - ogloszenie poszukiwanie tancerki przenieniony ;)
Ostatnio zmieniony przez tos Pią Maj 30, 2008 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 5:24 pm   Re: CHCĘ TAŃCZYĆ!

tancereczka1990 napisał/a:

Jakby ktoś potrzebować mnie do tańca nowoczesnego


Ja proponuje zacząć od rozróżniania współczesny - nowoczesny, a dopiero potem myśleć o karierze w wybranym z powyższych :)
 
     
nathaliye 
Pierwszy Solista


Posty: 2264
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 5:40 pm   

a ja proponuje jeszcze cos innego, poniewaz sam temat niesie ze soba wazne tresci takie jak pragnienie zwiazania zycia z tancem i szukania drog w celu realizacji tej pasji wiec jest ok, po drugie osoba ktora go zalozyla nie zajrzala tu nigdy wiecej przy okazji piszac post w ktorym chciala zalozyc grupe, moim zdaniem nastapil jakis blad w komunikacji, poniewaz to nie inni nas szukaja tylko my szukamy tych drog wiec trzeba wziasc wszystko w swoje rece i zaczac samemu szukac poniewaz rzadko "ktos nas chce" tak po prostu, sa castingi itp

co do kolegi tosia, nie masz zbyt wygorowanych tych pragnien odnoscie dziewczyny? poza tym nie rozumiem szukania dziewczyn "z baletu" do tanca towarzyskiego, proponuje szukac kogos kto zna ta technike a nie tworzyc z kogos gibkiego materialu do tanca latynoamerykanskiego
_________________
http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

sukces? 100% talentu, 100% pracy
 
 
     
tos
Nowicjusz

Posty: 36
Skąd: poznan
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 8:35 pm   

nathaliye napisał/a:
a ja proponuje jeszcze cos innego, poniewaz sam temat niesie ze soba wazne tresci takie jak pragnienie zwiazania zycia z tancem i szukania drog w celu realizacji tej pasji wiec jest ok, po drugie osoba ktora go zalozyla nie zajrzala tu nigdy wiecej przy okazji piszac post w ktorym chciala zalozyc grupe, moim zdaniem nastapil jakis blad w komunikacji, poniewaz to nie inni nas szukaja tylko my szukamy tych drog wiec trzeba wziasc wszystko w swoje rece i zaczac samemu szukac poniewaz rzadko "ktos nas chce" tak po prostu, sa castingi itp

co do kolegi tosa, nie masz zbyt wygorowanych tych pragnien odnoscie dziewczyny? poza tym nie rozumiem szukania dziewczyn "z baletu" do tanca towarzyskiego, proponuje szukac kogos kto zna ta technike a nie tworzyc z kogos gibkiego materialu do tanca latynoamerykanskiego


errata :)
style tancow latynoskich nie nalezą do tanca towarzyskiego :evil:
nawet rzekoma samba i chacha tanczona tam jako latino nie jest ani troche latynoska.

sorki za irytacje :smile:

salsa rowniez nie nalezy do stylow tanca towarzyskiego jak i kilkanascie innych stylów pochodzących z tamtych rejonów.


jestem zaawansowany w tym co robie i mam dosc powazny cel zwiazany z przyszloscia wspolnego tanczenia,wiec dlatego szukam kogos od was od tanca współczesnego. i wiem jak tancza kobiety z tanca towarzyskiego...

z wami po modyfikacji ruchu tanecznego mozna naprawde daleko zajsc...i wygrywac konkursy.
macie rozwiniete inne partie miesniowe odpowiedzialne za ruch ale po kilku- kilkunastu miesiacach po polaczeniu moich ruchow wychodzi idealna mieszanka.

ps. wcale nie mysle ze mam wygorowane wymagania. ;)

ta kobieta jest idealną tancerką ;)
figura, emocje, ruch ciała...


http://youtube.com/watch?v=G3jbSthxJvw

no i prosze pamietac, ze ten tanice nie ma nic wspolnego z tancem towarzyskim ..wrrrr
 
     
Soprana 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
amator, miłośnik
Posty: 100
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 4:57 pm   

po twoim ogloszeniu mam wrazenie ze najlepiej chcialbys gdyby zglosil sie ktoś juz w zasadzie uksztaltowany tanecznie...takie troche podales wymagania jesli chodzi o cechy cielesne ( "ruch tańca wspołczesnego"...)jak i te inne jakie ( uśmiech, wyrobiona prezencja). te rzeczy mają w pelni takie tancerki, ktorym trudno bedzie przerzucic sie na INTENSYWNE cwiczenie tancow latynoskich. nie wiem o co ci dokladnie chodzi, ale jeśli masz w planach cos wiekszego, to trzeba sie temu poswiecic, a dla partnerki jakiej szukasz mogloby to byc ryzykowne. szukaj, szukaj, ale moze zrezygnuj z podawania wymiarow bioder i tego typu rzeczy- jeszcze wazniejsze jest zaangazowanie.
 
     
tos
Nowicjusz

Posty: 36
Skąd: poznan
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 5:29 pm   

hmm...
szkoda :(
moze sie zagalopowalem...
to oczywiscie nie musi byc nikt profesjonalny, ale z zaangazowaniem i predyspozycjami...

pomyslcie polaczenie tego ruchu u kobiety

http://www.youtube.com/wa...feature=related

plus podstawy tanca wspolczesnego = sukces :)
 
     
Domi 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 36
Posty: 320
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 9:19 pm   

ale czy ta kobieta nie jest dla Ciebie zbyt szeroka w biodrach i za niska?.........
_________________
The dance says what words cannot
 
 
     
tos
Nowicjusz

Posty: 36
Skąd: poznan
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 1:36 am   

jest :lol: ale rusza sie idealnie. w polsce o taką izolację to wielka rzadkosc.


ale moze urodzila juz kilkoro "wnuczat" i dlatego ;)
a na powaznie, z tego co wiem to ma ona córke ;)
ktora w wieku 4 -5 lat juz tanczyla :) kroki i figury do rytmu

[ Dodano: Pią Maj 30, 2008 6:25 pm ]
tos napisał/a:

co z wami kobietami ;)

zadna nie chce potanczyc w parze? :570:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 27