www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie tańczycie wspołczesny?
Autor Wiadomość
fijoletowa 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
kompletna amatorka;)
Wiek: 33
Posty: 196
Skąd: Gliwice/ Kraków
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 7:18 pm   

mam nadzieje, że jak starczy mi czasu, to będe to się tam uczyć od nowego roku szkolnego :)
 
 
     
Piękna 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerz-uczeń
Wiek: 27
Posty: 24
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:23 pm   

Ja mam zajecia z Panią Beatą Koch i na prawde bardzo je polecam sa takie pelne energii bylac co prawda dopiero na jednych zajeciach ale to na prawde jest cos ten wysilek jest wart teraz tworzymy nowy uklad do przegladu w kwietniu :) :twisted:
_________________
Taniec to jendna tylko jedna rzecz która mi została...
 
     
AnnMarie 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 35
Posty: 4
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 10:52 pm   

Ja uczęszczam na współczesny w moim mieście do Domu Kultury, gdzie mama zajęcia 3 razy w tygodniu. Ja miałam przyjemność być na warsztatach u ŚTT i z Erykiem Makohonem i Pawłem :) z GrupyBoso :) Ale było świetnie :)
 
     
maaartaaa
Nowicjusz

Posty: 19
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 11:40 am   

a ja mam konkretnie pytanie do osob z trojmiasta:

gdzie tanczycie? i czy mozna do was dolaczyc do grupy, bo ja caly czas szukam czegos fajnego i naprawde ciezko mi cos znalezc
 
 
     
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 2:56 pm   

To zależy czego czekujesz. Są przecież zajęcia ze współczesnego w różnych miejscach i nie ma problemu z dołączeniem. Już kilka razy na forum padało to pytanie.
 
     
MiKi 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz (uczeń)
Wiek: 30
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 12:58 am   

Ja tańczę współczesny w moim kochanym Teatrze Tańca GEST gdzie zaczęła się cała moja fascynacja tańcem:) Nie mogę porównać, który taniec bardziej lubię, bo typowej klasyki jak dotąd nie tańczyłam. Jednak wydaje mi się, że taniec współczesny ma większe pole do popisów, można łączyć style, eksperymentować, zaś balet zamyka Cię w kanonie zasad, co nie skreśla baletu z mojej `naj` listy tańców:)
_________________
"Balerina, nadziemska sylfida, która stanęła na palcach by być bliżej nieba." B. Kaczyński
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 8:50 am   

ooo znam GEST :D jeśli to ten sam... (taniec U słońca bram czy cos takiego?? ) :D bardzo fajny zespół to był z tego co pamiętam :D
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
MiKi 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz (uczeń)
Wiek: 30
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 3:35 pm   

Nie wiem czy dokładnie o ten sam Teatr Tańca GEST Ci chodzi, bo czasem spotykam się z podobnymi nazwami. Ale jeśli chodzi Ci o spektakl pt. "Brama" to fakt, my go tańczyłyśmy na przeglądach tanecznych:) A skąd znasz GEST?

Nati napisał/a:
bardzo fajny zespół to był z tego co pamiętam

I taka mała poprawka, my w sumie jesteśmy już teatrem tańca, a nie zespołem, bo nasze układy mają już jakieś tam przesłanie :) Tak na marginesie, bo pamiętam, że kiedyś nam nasza pani instruktor zwróciła uwagę, że my jesteśmy teatrem tańca, a nie zespołem:)
_________________
"Balerina, nadziemska sylfida, która stanęła na palcach by być bliżej nieba." B. Kaczyński
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 7:53 am   

e zespół jako grupa o to mi chodziło. Ja tez tancze m.in. w teatrze tanca TEATR WYOBRAŹNI. Jeśli juz długo tak chodzisz, to powinnaś kojarzyć głównie z festiwalu w Kielcach jakies 3 lata temu, Wy miałyscie gran prix a my 2 miejsce...i jeszcze na innych festiwalach czasem sie widzimy :)
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
MiKi 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz (uczeń)
Wiek: 30
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 6:21 pm   

Przyznam szczerze, że do zespołu chodzę od roku. I dopiero od roku jesteśmy tak jak by w tej starszej grupie, która jest tym właściwym gestem bo, reszta to maluchy:) Tak więc parę lat temu jeszcze ten nasz dzisiejszy gest był dzieciaczkami, a starsze dziewczyny jeździły na występy :) Niestety powoli zaczęły się wykruszać no i grupy zostały połączone. Te dziewczyny ze starszego gestu możliwe, że skojarzyłyby o czym mówisz, a dla mnie jest to kolejne ciekawe info :)
_________________
"Balerina, nadziemska sylfida, która stanęła na palcach by być bliżej nieba." B. Kaczyński
 
 
     
maaartaaa
Nowicjusz

Posty: 19
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 11:52 pm   

Nemo napisał/a:
To zależy czego czekujesz. Są przecież zajęcia ze współczesnego w różnych miejscach i nie ma problemu z dołączeniem. Już kilka razy na forum padało to pytanie.


Szukam grupy tanecznej, teatru tańca, grupy ktora cos tworzy i ktora nie taktuje techniki jako cos co utrudnia zycia :) Slowem, grupy , ktora jest juz na jakims poziomie, niestety te ktore znalazlam to albo zdecydowanie nie to, albo juz zbyt wysoki poziom dla mnie, badz grupy zamkniete. ale moze zle szukam :)
kursow tanca jest rzeczywiscie duzo, ale to nie do konca mnie interesuje, zwlaszcza ze w Trojmiescie ceny sa wygorowane.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 23