www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
taniec współczesny [Kraków]
Autor Wiadomość
sandi 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 32
Posty: 45
Skąd: prawie z Krakowa :)
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 6:00 pm   

Tańczyłam ;)

Jeśli chodzi o hip hop/dancehall tam, to jest całkiem niezły, ale z zajęć z jazzu byłam niezadowolona. Całe szczęście, że nie kupiłam karnetu na kilka miesięcy...

Dla osób początkujących te zajęcia w sumie mogły być w porządku, ale jeśli ktoś umie już więcej to może się zawieść. Ale wiadomo - każdy ma swoje zdanie.
_________________
"Jedyną rzeczą, której nikt mi nie może zabrać jest taniec" <3
 
     
.dulce. 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 30
Posty: 101
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 11:01 pm   

Od nowego roku szkolnego chce zapisać sie na jazz do studia tańca ISKRA do grupy zaawansowanej ( tancze jazz jakiś rok ) .. wiecie może czy ten poziom jest jakis szczegolnie trudny ? boje sie ze sobie nie poradze .
 
 
     
Alya 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Wiek: 29
Posty: 153
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 12:56 pm   

Z tego co słyszałam to w tym roku w Iskrze są z jazzu tylko 2 grupy - dla dorosłych i początkująca. Więc chyba zaawansowanej nie ma. Nie wiem jak jest w tej szkole bo sama się w niej nie uczę, ale od koleżanki która chodzi tam na nowoczesny słyszałam, że atmosfera na zajęciach jest świetna i w ogóle zachwalała tą szkołę, więc chyba opłaci się tam iść. Z tego co mi opowiadała jest też dużo tanecznych wyjazdów np. w wakacje czy w ferie i warsztaty z fajnymi choreografami. Do tego zdarzało się, że występowali na koncertach np. szkoła z Bytomia na Hity na czasie w Bytomiu albo np. w programach telewizyjnych takich jak Jaka to melodia.
_________________
What I've felt, what I've known never shined through in what I've shown
 
 
     
erykboso 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
choreograf, pedagog,
Posty: 16
Skąd: Krakow
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 2:40 am   

Krakowski Teatr Tańca
zaprasza na zajęcia z tańca współczesnego, jazzu i innych
info na stornie:
www.krakowskiteatrtanca.pl
501 700 907
_________________
erykboso
 
     
arsharter
Nowicjusz

Posty: 37
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 5:31 pm   warsztaty tańca fizycznego z Tomaszem Wesołowskim

DANCE TECHNOLOGY - Tomek Wesołowski - Taniec Fizyczny, 19 i 20 grudnia 2009 r.

Zapraszamy serdecznie tancerzy na warsztaty!


Wesołowski o swoich zajęciach pisze:
“Warsztaty oparte są na doświadczeniach zdobytych w Śląskim Teatrze Tańca a także na wiedzy i doświadczeniach zdobytych w akrobatyce sportowej. Celem warsztatów jest przede wszystkim przekazanie wiedzy technicznej , umiejętności rozumienia ruchu i dostosowywania techniki (wykonywanie określonych kombinacji i ćwiczeń) do własnych możliwości i predyspozycji fizycznych. Lekcja polega na wypracowywaniu siły, dynamiki, koordynacji ruchowej, umożliwia tancerzowi odkrycie, zrozumienie własnych możliwości ciała jak i wypracowanie własnego stylu ”

PEDAGOG PROWADZĄCY:
Tomek Wesołowski

Terminy :

19 i 20 grudnia 2009 :

9.00 - 11.00 - grupa 1
11.30 - 13.30 - grupa 2
14.00 - 15.00 - grupa 1 i 2

Cena:

70 zł / 2 dniowe warsztaty ( 6 h)

Opłatę za zajęcia należy przesyłać po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym .

Miejsce:

ATELIER HOTHAUSE
ul. Romanowicza 4, I piętro, Kraków
www.arsharter.pl

Informacje organizacyjne :
- prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres arsharter@arsharter.pl oraz uiszczenia opłaty na konto nr : 73 1140 2004 0000 3102 5362 4900, w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz nazwę warsztatów.
- po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.
- zgłoszenia: do 16 grudnia 2009 r. lub wyczerpania miejsc.
- szczegółowe informacje: arsharter@arsharter.pl lub pod nr tel. 606 603 560


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!
TOMEK WESOŁOWSKI:

Tancerz, choreograf, pedagog .
Przez 9 lat trenował akrobatykę sportową, kilkakrotnie wygrywając zawody o randze krajowej i międzynarodowej. W 2001 roku ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach. Przez trzy lata prowadził zajęcia tańca współczesnego w Państwowej Szkole Baletowej
w Bytomiu. Od 1997 do 2005 roku był tancerzem Śląskiego Teatru Tańca.
Tańczył w choreografiach m.in. Jacka Łumińskiego, Conrada Drzewieckiego, Christane Brunel , Paula Claydena, oraz rekonstrukcji spektaklu Poli Nireńskiej. Prowadził Master Class na University of Utah w Salt Lake City, University of the Art w Filadelfii oraz na Long Island University w NY.
Współpracował m.in. z Henrietta Horn, Stephenem Brinkmannem i Janett Paneta.
Zdobył dyplom tancerza zawodowego, przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich, oficjalnie honorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Obecnie współpracuje z PWST w Krakowie, prowadzi warsztaty w Polsce i zagranicą.
_________________
ARSHARTER
Siła Ludzkiego Talentu
www.arsharter.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17