www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc: różne pytania
Autor Wiadomość
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 7:03 pm   

ja tez tak mialam, dzieki za rade, bo juz sie zastanawialam czy cos nie zaatakowalo naszego forum:P
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 9:38 pm   

No niestety posypała się skórka "zimowa" - ewidentnie forum stwierdziło, że czas zakończyć okres śniegowy.
Skórka ta została odinstalowana śnieg usunięty. A ja dokładniej przyjrzę się co się stało w niedzielę. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie uwali więcej !

Torin
przybywający chwilowo na dobrowolnym zesłaniu bez internetowym - ale ten czas się kończy :)
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
NinaA 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 39
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 12:55 pm   

Cześć! A ja mam taki dziwny problem: ciągle pokazuje mi się, że jestem zalogowana. Nawet jak się nie loguję :D .(mam wyłączoną funkcję "zaloguj przy każdej wizycie").co zrobić żeby tak nie było? :lol:
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 1:34 pm   

Cóż najpierw polecę standardową procedurę, wyczyścić historię odwiedzanych stron ciasteczka pamięć podręczną sesje zapamiętane.
Uczynić to zeznać czy pomogło :)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
NinaA 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 39
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 6:50 pm   

Zeznaję, iż problem się rozwiązał i pozdrawiam! :D
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 3:45 pm   

Wielce mnię to Cieszy i oby więcej się nie pojawił ;)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 8:24 pm   

Zdaje się, że Torin ma problem z odczytywaniem moich wiadomości, te dwie, które wysłałam do niego pod koniec maja i na początku czerwca wciąż wyświetlają się jako nieprzeczytane. Nie wspominając o tym, że ponad miesiąc temu (24 maja) obiecał mi obszerną odpowiedź "na jutro". Tymczasem jak widać jutro wg Torina to jakiś bliżej nieokreślony i trudno definiowalny termin, bo w przeciwnym razie otrzymałabym obiecaną wiadomość 25 maja.

Ok, rozumiem, że ktoś może mieć nawał pracy, zrozumiałam doskonale tę argumentację, dlatego nie naciskałam i nie napierałam (bo i na forum świat się nie kończy) sama w sesji miałam nawał zajęć po sam czubek nosa, dlatego jeszcze raz podkreślam, że rozumiem i akceptuję takie wytłumaczenie lepiej niż każde inne, ale mimo to każda zwłoka ma swoje granice. No i w końcu bycie administratorem również do czegoś zobowiązuje - ponadto załóżmy, że ktoś chce szybko usunąć swoje konto, zetrzeć ślad aktywności w internecie itd. tymczasem w nieskończoność musi czekać aż ktoś z grona moderatorów łaskawie raczy zająć się jego sprawą i udzielić odpowiedzi
Teoretyzuję tylko, ale dość zaskakujący jest fakt, że regulamin milczy zupełnie na ten temat i nie przewiduje maksymalnego terminu zwłoki jeśli chodzi o czas udzielenia odpowiedzi na różnego rodzaju zapytania/ zażalenia/ prośby itd. forumowiczów kierowane do moderatorów. Ze swojej strony prosiłam Torina o to, żeby nie przeciągać sprawy w nieskończoność (bo to bez sensu), ale widzę że robi wszystko żeby tylko tej prośby nie spełnić. Nie poruszałbym tego problemu tutaj, gdyby komunikacja przebiegała sprawnie, niestety jest inaczej, i mogę tylko mieć nadzieję że to się w końcu zmieni.
_________________
"Tańczcie głową." A. Pawłowa
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 8:47 pm   

to po prostu trzeba było napisać tu własnie w tej sprawie która masz do Torina, albo do innego moderatora lub administratora. Torin akurta jest pracodawca i pracownikiem oraz meżem i ojcem dzieciom i to ze za darmo zajmuje się naszymi internetowymi problemami jest z jego srony duza grzecznoscią. Daj po prostu znac o co chodzi, na ile to pilne/ważne/potrzebne i zobaczymy co da się zrobić
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 9:15 pm   

Właśnie dlatego czekałam cierpliwe, ponieważ rozumiem że Torin ma wiele innych zajęć, a tej sprawy nie poruszałam publicznie ponieważ a) nie tylko nie ma takiej potrzeby, ale jest to wręcz niewskazane. b) wytłumaczyłam Torinowi na czym polega problem, owszem, można "wywlec" wszystko na forum - może trudno uwierzyć w moją delikatność, ale tak, właśnie z tego (notabene wstydliwego, nie dla mnie zresztą) powodu postawiłam załatwić ją w taki a nie inny, dyskretny sposób.
Zresztą już zauważyłam pewien pożądany skutek w związku z tą sytuacją (oraz tym, co działo się wcześniej) i uważam to za przynajmniej częściowo pozytywny finał (szkoda tylko, że nastąpił tak późno), chociaż okupiony nieprzyjemnie, ale te koszta to rzeczywiście inna rzecz. Ale mniejsza, wracając do rzeczy - czasem po prostu wystarczy dać znać; nie mogę teraz odpowiedzieć, możesz liczyć na wiadomość ode mnie wtedy a wtedy, to wszystko. Nie straciłam jeszcze nadziei, że kiedyś na odzew się doczekam.
_________________
"Tańczcie głową." A. Pawłowa
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 11:24 am   

Torin przeprasza, ale czasem tak się mu zdarza, że z powodu tego iż doba trwa ino 24 godziny nie ma czasu na nic :(
I to mu się właśnie zdarzyło w ostatnim miesiącu.
Ale obecnie czas wrócił do normy i będzie mógł się ustosunkować do Twojej sprawy. Napisałem Ci przed chwilą krótkie PW i czekam na odpowiedź.

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 22