www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GDYNIA/SOPOT.
Autor Wiadomość
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 6:07 pm   GDYNIA/SOPOT.

Szukam,szukam i wszystko zazwyczaj sprzed trzech lat. :<
Wiecie może, gdzie odbywają się/będą się odbywać zajęcia tańca współczesnego na poziomie podstawowym dla młodzieży. ( Mam 12 lat, w październiku już 13 ).
Chętnie też bym się dowiedziała czy gdzieś znajdę też zajęcia tańca klasycznego ?
Interesują mnie miejscowości takie jak - Gdynia, Sopot.
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
Kornelia 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
zafascynowana
Wiek: 25
Posty: 13
Skąd: Gołdap
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 4:34 pm   

Tak, dokładnie mam taką samą sytuacje mieszkam w Sopocie i poszukuje zajęć z współczesnego i klasyki ( też mam 12 lat od lipca 13 :D ) A więc też się dopisuje :)
 
     
dede 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 148
Skąd: trójmiasto
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 9:44 pm   

hmm będzie ciężko...klasykę prowadzi na pewno świetny pedagog Sebastian Białobrzeski, ale dla kogo, co gdzie i jak to już musicie go osobiście zapytać( na Facebooku, na pewno znajdziecie jego profil). Jeśli chodzi o współczesny dla początkujących to nie orientuję się zbytnio, popatrzcie po ofertach różnych szkół tańca, ewentualnie jakieś zajęciach w MDKach, poszperajcie w necie:)
_________________
"Mniej w teatrze interesuje mnie to, jak ludzie się poruszają, a bardziej to, co ich porusza"
Pina Bausch
 
     
Kornelia 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
zafascynowana
Wiek: 25
Posty: 13
Skąd: Gołdap
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 7:37 am   

Ok, Thx :) . Eh.. na MDKi raczej nie ma co liczyć... Mają tylko taniec towarzyski i nowoczesny, a balet tylko dla dzieci co się chcą przebrać w kolorowe sukienki :razz: .
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 10:12 am   

Przeciez zaden MDK nie prowadzi zajec z baletu a zwłaszcza dla starszych czy doroslych bo po co :?: Ogolnie jest bardzo slabo z baletem w Trojmiescie... w porownaniu z Warszawa czy Krakowem.
 
     
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 7:37 pm   

no niestety, znalazłam tylko studio Let's Dance, co o nim myślicie ?
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
Kornelia 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
zafascynowana
Wiek: 25
Posty: 13
Skąd: Gołdap
Wysłany: Sob Lip 30, 2011 7:26 pm   

Cytat Chiaranzana: Przeciez zaden MDK nie prowadzi zajec z baletu a zwłaszcza dla starszych czy doroslych bo po co :?:


A no właśnie a przeciw eż Gdańsku jest jedna z 5 OSB (W naszym kraju) :galy:
 
     
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lip 30, 2011 8:35 pm   

w baletówce zajęcia są do 12 lat poza szkołą. Co do dostaniu się - możemy marzyć. Warszawa, Poznań to może może. Ale Gdańsk? Nie ma szans.
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sob Lip 30, 2011 9:59 pm   

Pan Sebastian Białobrzeski to wspaniały człowiek, dane mi było z nim ostatnio trochę pracować, myślę, że on mógłby wam może jakoś pomóc, znajdziecie go bez problemu na fb.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
dede 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 148
Skąd: trójmiasto
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 9:51 am   

szkoła baletowa mogłaby współpracować, organizować warsztaty, zajęcia, ale że ma taką a nie inną dyrekcję to zamyka się w swojej klitce "jedynych słusznych i profesjonalnych tancerzy":) w the salsa king są fajni instruktorzy od współczesnego. Warto się "zaznajomić" z panem Sebastianem Białobrzeskim bo on oprócz regularnych zajęć prowadzi warsztaty, jeśli tańczycie w jakiejś grupie to mógłby poprowadzić takie warsztaty u was. Ponadto organizuje otwarte warsztaty, zazwyczaj w czerwcu z klasyki, barre au sol i współczesnego:)
_________________
"Mniej w teatrze interesuje mnie to, jak ludzie się poruszają, a bardziej to, co ich porusza"
Pina Bausch
 
     
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 12:09 pm   

Dzisiaj trafiłem całkiem przypadkiem na Wasze posty. Planuję w tym roku szkolnym 2011/2012 cykliczne zajęcia z tańca klasycznego w środy oraz zajęcia z tańca współczesnego właśnie dla młodzieży we wtorki. Niestety nie będzie to ani Gdynia ani Sopot ,tylko Gdańsk. Myślę ,że zajęcia rozpoczną się od października.Klasyka prawdopodobnie będzie w Gdańsku - Wrzeszczu a współczesny w dzielnicy Gdańsk-Przymorze. Ale dokładnie będe to wiedział około połowy września. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana to proszę do mnie napisac wstępnie na jakie zajęcia i podac swój wiek. Proszę pisac na adres : warsztatytanca@interia.pl
Pozdrawiam. S.Białobrzeski vel Tanc... :)
 
     
Chiaranzana 
Corps de Ballet

Posty: 348
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 12:24 pm   

Ho, ho , ho.... ja swojego wieku nie podam ale chętnie będę chodzić na zajęcia z tanca klasycznego a jeszcze lepiej ze na Przymorzu ....
 
     
gemma 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 4
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 7:21 pm   

też jestem chętna na zajęcia z tańca klasycznego :)
_________________
always look on the bright side of life.
 
     
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 7:37 pm   

Cześć,
w Let's Dance potrzebują 3 osób by stworzyć grupę w przedziale 12-15 lat. Wystarczy zadzwonić i podać nazwisko.

( Dwie już są ;-) )
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 9:34 pm   KLASYKA-WSPÓŁCZESNY-GDAŃSK-DLA MŁODZIEŻY 10-15 LAT ZAPISY

Piszę do Was - forumowiczki :) , bo zaplanowałem na Wasze potrzeby taneczne zorganizowac warsztaty w Gdańsku w grupie wiekowej ( 10 -15 lat ) . - Będzie to wersja uniwersalna - od klasyki do współczesnego - zajęcia będą prowadzone od października 2011 roku w dzielnicy Gdańsk-Przymorze w SP 79 w każdy wtorek o godz.18.00 . Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku 10 - 15 lat. Będą trwały 60 min - narazie ( jeden raz w tygodniu ).
Prowadzący zajęcia - Sebastian Białobrzeski Zapisy i pytania na adres : warsztatytanca@interia.pl
Zapraszam .Jeżeli naprawdę szukacie zajęc to proszę o szybkie decyzje - jest wiele chętnych, miłośników tańca ale...tylko przed telewizorem :P . Także czynię to na potrzebę wielu osób ,które napisały do mnie - że brak zajęc dla nastolatków w Gdańsku :P z tanecznym pozdrowieniem :) Tanc... :)
 
     
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 4:19 pm   

niestety gdańsk to dla mnie za daleko. :twisted: Nie wyrobiłabym z szkołą do której jadę i wracam pół godziny. Najwcześniej to jestem o 16 w domu a najpóźniej mogę wrócić o 19 ( zimą - ciemno ) więc niestety. :C Bardzoooooooooo bym chciała, ale nie mam możliwości, może wiosną jak zajęcia przetrwają, jest szansa!
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
Kornelia 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
zafascynowana
Wiek: 25
Posty: 13
Skąd: Gołdap
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 9:06 pm   

No niestety już jedną :( . Przeprowadziłam się i teraz mieszkam w północno-wschodniej Polsce :( . A tutaj w ogóle nie ma zajęć z klasyki :( . No to już po mnie :( .
 
     
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 7:23 am   

nadal 2, bo namówiłam moją znajomą, więc licze na was. Póki co tańcze lyrical jazz - co o tym myślicie ?
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 30