www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Balet Teatru Maryjskiego (dawniej Kirov's Ballet)
Autor Wiadomość
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 11:17 pm   

Andrada napisał/a:
Medora dla Kondaurovej to wprost wymarzona partia.Jej warunki fizyczne,a przede wszystkim charakter czynią z niej doskonałą Medorę !!!! Uważam,że jest jedną z najlepszych Medor w Marinskim.!!!
http://youtube.com/watch?v=TpQkWrl3qbM Ten filmik jest tego przykładem.Zanim się coś napisze radziłabym obeznać się w sytuacji.


Przyznam, że zbyt surowo oceniłam Kondaurovą w tej roli, obejrzałam jeszcze kilka razy filmki z jej wykonaniem i uważam, że dobrze wypadła (szczególnie w pas de trois), ale nie będzie to dla mnie jej nalepsza partia. Bardzo cenię tę tancerkę i po prostu w niektórych rolach bardziej mi się podoba, i nie jest to kwestia, jak to nazwałaś, "obeznania w sytuacji", ale raczej rzecz gustu. Jako dyletantka nigdy nie zamierzałam i nie zamierzam konkurować z krytyką, nie odczuwam więc potrzeby "obeznawania się", choć akurat wykonania Kondaurovej staram się śledzić, w miarę możliwości, na bieżąco. Po prostu mam swoje zdanie ;)
_________________
Życie jest raczej walką niż tańcem – powiada Marek Aureliusz. Ale nie jestem pewien, czy to prawda. Życie jest najczęściej nie tyle walką, ile męczącym balansowaniem – tanecznym krokiem na palcach - pośród niebezpiecznych sytuacji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13