www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
taniec współczesny [Poznań]
Autor Wiadomość
rytm16 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 11:22 pm   taniec współczesny [Poznań]

Mam mały problem-posiadam podstawy baletu(z kilkuletnią przerwą:(),podstawy body conditioning,funky jazzu,brodway jazzu,funky jazzu soul(warsztaty PTT)-posiadam relatywny słuch muzyczny,pamięć muzyczną i ruchową,mam 17 lat,wykształcenie muzyczne-jak narazie podstawowe,obecnie kształcę się na wydziale rytmiki.Chciałabym w ciągu roku szkolnego uczestniczyć w musicalach itp.albo tańczyć w jakimś zespole,który wykorzystuje w/w techniki tańca.Wiem o otwartych zajęciach PTT oraz szkole FOUTTE,ale zależy mi na konkretnym zespole w Poznaniu,a nie tylko na kursach tańca.Czekam na odpowiedzi!!!BUZIACZKI!!! :D
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 9:00 am   

nie wiem, jaka technika najbardziej Cie interesuje. ale w Poznaniu zespol prowadzi Piotr Bańkowski (to a propos tego ze cwiczylas funky jazz - on porusza sie mniej wiecej w tej konwencji - street dance, street jazz itp). Niestety nie potrafie podac namiarow, chyba zajecia odbywaja sie w Zamku. Pan Bańkowski jest pedagogiem na tegorocznych XII warsztatach tanca wspolczesnego. Na stronie warsztatow http://www.ptt-poznan.pl/stronyi/200.php mozesz przeczytac sobie jego krotka biografie. Mozesz tez sprobowac przyjsc i popatrzec na jego zajecia czy porozmawiac na temat zespolu.
Pozdrawiam i powodzenia.
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 3:45 pm   

jest tez zespół tanca wspołczesnego (głownie technika Jacka Łumińskiego, ale też trochę contraction/release i innych). jesli to by cię interesowało to napisz mi pm to podam namiary
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
tos
Nowicjusz

Posty: 36
Skąd: poznan
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 10:21 pm   

gdyby ktos jeszcze pytal. to natalia :)

to jedna z najlepszych nauczycieli wspolczesnego w Poznaniu,

ma gruntowe wyksztalcenie edukacyjne, gruntowne wyksztalcenie klasyczne, sceniczne itd...

oraz ciekawa osobowosc.



chyba nie musze pisac nazwiska ;) kazdy wie lub znajdza ta ososbe bez trudnosci i bez zadnych reklam. :mrgreen:

ps.jesli chodzi tylko o kursy, to poziom zajec do ceny jest niebanalnie ogromny w pozytywnym sensie. to typ czlowieka ktory nastawia sie na nauczanie stylu a nie na "rąbaniu" kasy od adeptow tanca :) . ta osoba ma u mnie ogromny szacunek. polecam zajecia.nikt nie bedzie zawiedziony jelsi zalezy mu na nauce dobrej techniki
:wink:
Ostatnio zmieniony przez tos Czw Lut 04, 2010 1:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
latakot 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń-miłośnik
Posty: 18
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 1:31 am   

ja się pytam...:) chyba jednak potrzebuję reklamy bo ja nie na czasie i przyjezdna...
 
     
tos
Nowicjusz

Posty: 36
Skąd: poznan
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 2:50 am   

jesli nie wiesz jak suzkac, to daj znac na priv.... podam ci numer telefonu do natalii. umowisz sie na odpowiedni poziom i jesli beda wolne miejsca zaczniesz uczeszczac do jednego z najlepszych wykladowcow contemporary:) w poznaniu
 
     
Ala. 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
absolwentka OB
Wiek: 34
Posty: 12
Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 4:35 pm   

Witam,
Ja równiez byblabym zainteresowana kontaktem do tej pani :) Tancze od 13lat w balecie i innych technikach, obecnie w rewii tanecznej, ale chciałabym sie rozwijać też w innych stylach. Studiuje w Poznaniu, mam duzo wolnego czasu chetnie byl się zapisała na jakies zajęcia ze współczesnego.
Ktoś mi pomoże? :)
_________________
lose life for DANCE
 
 
     
Olkson 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica (:
Wiek: 29
Posty: 34
Skąd: NYC
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 7:22 pm   

rytm16, Jeśli chodzi o szkołę tańca Fouette to tam są takie zajęcia i też występuja na różnych pokazach. Bardzo polecam tą szkołę jest świetna. :)
_________________
"....czas zatrzymuje się jedynie w marzeniach...."

Nena:*
 
 
     
tos
Nowicjusz

Posty: 36
Skąd: poznan
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 1:11 am   

Napisze ci na priv.
Kazdy kto ogladal jej spektakle wie kim jest. Nie chce podawac adresu, bo nie chce zeby to wygladalo na reklame.


natalia to cudowna kobieta, ale bez pozwolenia nie podaje telefonu do niej :)

ostatni jej spektakl -na polskiej platformie tanca (tam byla obecna tanecznie) zyskal przychylne recenzje. naprawde to profesjonalistka i tak samo przygotowuje ludzi podczas nauki. Byly takze udane spektakle w wykonaniu uczniow - z zespolu ktory prowadzi. Ludzi doc sporo, wiec to adepci musza przekonac ze im zalezy na nauce w tamtym miejscu ;)
Ostatnio zmieniony przez tos Czw Lut 04, 2010 1:26 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Lottie 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń-tancerz
Posty: 84
Skąd: dancefloor
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 5:29 pm   

ja tańczylam 5 lat wspólczesny niestety straciłam możliwość dalszej kontynuacji nauki. Tymczasowo szkole się w hip hopie ale chcialabym wrócić do mojej ukochanej techniki :smile: szukam miasta w którym znalazłabym dobry zespół współczesnego (ewentualnie lirycal, jazz, modern itd). zastanawiam sie nad Poznaniem. Czy uważacie że te zespoły są na b. dobrym poziomie czy lepiej żebym pomyślała o innym mieście? :D
_________________
Lottie
 
     
Mini-mini 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 29
Posty: 6
Skąd: Stargard
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 10:45 am   

jestem w podobnej sytuacji, tyle że ja tańczyłam współczesny 6 lat, a teraz zajęłam się towarzyskim. Mieszkam w okolicach Szczecina, więc Poznań bardzo mnie interesuję(jest dość blisko). Jaki zespół możecie polecić?
_________________
Taniec jest jak powietrze. Zacznijmy oddychać.
 
     
sandrunia
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 7:53 pm   Re: taniec współczesny [Poznań]

hej :) ja, obecnie zajmuję się tańcem współczesnym w poznaniu. ( jak by co, tov jestem ucznie ;)) Chodzę do takiego jednego tańcerza na zajęcia. jest super!! nie jest wcale drogo, i on występuje w teatrze tańca, ukończył szkołę baletową w Łodzi i w ogóle... jest naprawde suuuuuper!! :D niestety, chodzi za malo osob i prawdopodobi od stycznia nie bedzie juz tych zajęć... a szkoda.... jak by ktos byl zainteresowany, to prosze pisac na swiniecka@op.pl . ZACHĘCAM!!!!! :D :D:D:D:D
 
     
Jo94 
Nowicjusz

Posty: 12
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 9:21 pm   

Odświeżam temat.

Gdzie w Poznaniu można chodzić na zajęcia dla początkujących?
 
     
penelopa
Nowicjusz

Wiek: 36
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 3:54 pm   

Witam! W Poznaniu niedawno utworzyła się amatorska grupa tańca współczensego ze świetną instruktorką z Petersburga Alsu Sabirova. Zajęcia odbywają się we wtorki o 22.00 oraz w niedziele o 16:00 w szkole "Fame" na ul. Dojazd 30. Zapraszamy! Zajęcia są naprawdę godne polecenia :)
 
     
Jo94 
Nowicjusz

Posty: 12
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 7:02 pm   

Odświeżam pytanie, bo od października wybieram się do Poznania :)
 
     
Lafitnessclub 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Tancerz, miłośnik
Posty: 3
Skąd: Środa Wielkopolska
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 7:25 am   Szukam dziewczyny do prowadzenia zajęć

Witam!
Poszukuje osoby która poprowadziłaby zajęcia z tańca współczesnego w Środzie Wlkp. Mam grupę dziewczynek 7-9 lat mają za sobą trzy lata zajęć baletowych. Proszę pomocy!!!
_________________
Kama
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 29