www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepubliczna szkoła baletowa w Szczecinie
Autor Wiadomość
Anka_DP 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 5:11 pm   Niepubliczna szkoła baletowa w Szczecinie

Mam takie pytanie i jednocześnie prośbę...czy jest może wśród Was ktoś albo znacie kogoś w wieku 15 - 20/21 lat dla kogo jest ważny taniec, chciałby zdobyć dyplom, być w zawodowej szkole? W Szczecinie (od roku) powstała taka szkoła i jest naprawdę nieźle jeżeli chodzi o klasykę...są tez inne przedmioty zgodnie z programem, w tym sem np. jazz, impro, akrobatyka. Jednak głównie jest to szkoła baletowa i pedagodzy są naprawdę fantastyczni. Ja jestem w grupie zdającej egz. eksternistycznie ze wzgledu na wiek - już 20 na karku ;) Ale brakuje osób w podobnym wieku i strasznie martwi mnie to, że grupa może po prostu sie rozpaść...ludzie chcą tańczyć ale mało kto zawodowo. Jeżeli znacie kogoś kto mógłby być zainteresowany to bardzo proszę o pomoc :)
 
     
Odetta. 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 7:44 pm   

Ja znam - siebie. Naprawdę istnieje taka wspaniała szkoła? Od pół roku nurtuje mnie pytanie, dlaczego takich nie ma. Cudownie byłoby do niej chodzić, ale niestety mieszkam w Poznaniu... :(
A mogłabyś napisać coś więcej o tej szkole? Jeśli masz 20 lat, to ile się tam uczysz, żeby zdać egzamin eksternistyczny? Ile zajęć jest w tygodniu?
Strasznie żałuję, że nie ma czegoś takiego w Poznaniu :(
 
 
     
Anka_DP 
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 7:48 pm   

Ehh...to i ja żałuję bardzo, że jesteś z Poznania, bo już się ucieszyłam.. :) Naszej "klasie" zostały jeszcze 4 lata. teraz będzie się kończył 2. Tygodniowo jest na razie 12 godzin. Najwięcej klasyki. Semestry zalicza się na oceny a pod koniec roku jest egzamin z tańca klasycznego ;) Wszystko byłoby super tylko no własnie....jakoś w Szczecinie brakuje tych aktywnych miłośników klasyki :(
 
     
Odetta. 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 9:29 pm   

Czy jest możliwość, żebym po ukończeniu liceum zapisała się do tej szkoły, mając 19 lat? Balet ćwiczę od 2 lat, więc do skończenia liceum miałabym około 4 lata baletu za sobą, to mogłabym do starszej klasy uczęszczać? Strasznie mi zależy, właśnie sobie przypomniałam o tej szkole, ale nie wiem czy to możliwe.
I na stronie jest napisane, że szkoła ubiega się o tytuł publicznej - czy to znaczy, że będzie bezpłatna albo obniżą się koszty?
 
 
     
Pati96 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczen
Wiek: 28
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 3:37 pm   

Hej,
Uczęszczałam do tej szkoły w zeszłym roku i jestem szczerze zawiedziona.. Szkoła bardziej stawia na dzieci. W grupie młodzieżowej było nas 3. I zajęcia klasyki... No mnie osobiście nie zachwyciły. Nauczycielka nie potrafiła poprawić naszych błędów, a jak ktoś nie czuje, że robi źle, to niestety trzeba mu pokazać na jego ciele, jak trzeba zrobić, a tego nie było... Dlatego odeszłam i szukam nauczycieli prywatnych, bo chyba inaczej już się nie da..
 
     
syed20 
Nowicjusz

Wiek: 30
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 17, 2014 8:37 am   sultan

Z mojej strony mogę powiedzieć, że szkoła jest ładna i ludzie są przyjaźni, chociaż miałam tam okazję być tylko raz- myślałam, że Teatr Tańca jest tam i zbłądziłam idąc na zajęcia. Dopiero potem po poszukiwaniach sali i dyskusjach ze studentami, dowiedziałam się, że Teatr Tańca to jednak nie to miejsce :P
_________________
http://www.uam.es/
http://www.braindumps.com/
 
     
LittleLuna 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń i miłośnik
Posty: 1
Wysłany: Sro Gru 10, 2014 7:40 pm   

Hejka ja z zapytaniem czy ktoś może będzie chciał uczęszczać do szkoły w roku 2015. Nabór jest w maju jeśli się nie mylę. Jestem z miasta obok i nie jestem w temacie czy ktoś ze szczecina idzie. A ich strona nie jest najbardziej przejrzysta.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 19