www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Lublin - zajęcia
Autor Wiadomość
atena 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 33
Posty: 4
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 6:20 pm   

zajęcia prowadzi Pani Ewelina, która jest absolwentką SOB, ukończyła także uczelnię w Mińsku i pracuje w tamtejszej operze. Zbieramy jeszcze grupę, następne zajęcia jutro o 18 !!!
 
     
Pajacyki 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 3
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 9:52 am   Jazz/ współczesny/ klasyka Lublin?

Witajcie, jestem tu nowa. Właściwie to mój pierwszy krok na tym forum. Chciałam się spytać jakie szkoły polecacie by zacząć się uczyć jednego (lub więcej ;) ) z powyższych stylów będąc dorosłą. Chyba mi się już nie opłaca teraz kiedy jest już kwiecień ale chciałabym od początku nowego roku (wrzesień) już się za coś zabrać a teraz robię taki mały research. Czy ktoś się orientuje? :D
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 10:21 am   

Pajacyki, Ognisko Baletowe ;) Z tego co wiem są tam też zajęcia dla dorosłych.
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
Pajacyki 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 3
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 11:44 am   

a czy jest sens zapisać się np od teraz? czy raczej będą duże zaległości i nie ma sensu chodzić?
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 4:31 pm   

Wydaje mi się, że na zajęciach dla dorosłych nie ma czegoś takiego, ze nie ma sensu, bo masz zaległości. To tak jak np. w zwykłym studiu tanecznym - możesz zapisać się kiedy chcesz i nie ma znaczenia co robiłaś wcześniej, czy coś umiesz, czy nie. Po prostu - idziesz do początkującej grupy. Ale nie jestem pewna czy tak właśnie jest w ognisku (w klasach ogniska na pewno tak jest, ale nie wiem jak jest z zajęciami dla dorosłych). Myślę, że najlepiej będzie tam pójść lub zadzwonić i zapytać, oni Ci doradzą. :)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
coconut 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 08, 2014 12:01 am   

atena uczęszczasz w tym roku na zajęcia w SOB ? Widziałam, że teraz prowadzony jest "Trening baletowy" - zawiera elementy yogi, pilatesu i baletu. Zastanawiam się czy na takich zajęciach da się w ogóle dobrnąć do point ? ;)

Czy może zdecydowałaś się na zajęcia w innej z wyżej wymienianych szkół ?
 
     
agataewa2708 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 29
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 11:14 pm   

coconut czy dowiedziałaś się może czegoś więcej o tych zajęciach w sob w lublinie? :) :smile:
 
     
coconut 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 2:48 pm   

agataewa2708 niestety nic nie wiem, godziny mi kompletnie nie odpowiadają.

Jak się czegoś dowiesz dasz znać ? :)
 
     
Pajacyki 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 20, 2015 12:32 am   

Witajcie ponownie, pisałam tutaj wiosną 2014 o planie zapisania na balet ale zrezygnowałam z tego pomysłu i zapisałam się na taniec współczesny chodziłam trochę w maju i potem w październiku i listopadzie ale zdrowie nie pozwoliło dłużej. Teraz już mogę normalnie wrócić do tańca ale wybrałam jazz. Byłam dziś na pierwszych zajęciach i bardzo mi się podobało mimo ciężkiej jak dla mnie rozgrzewki baletowej. Byłam na zajęciach w UDSie i były one dokładnie, profesjonalnie poprowadzone i styl ten o wiele bardziej mi odpowiada niż współczesny. Jestem zadowolona z takiego obrotu spraw. :) polecam zapisanie się.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 21