www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AKCES
Autor Wiadomość
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 26
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 4:29 pm   

Chyba łososiowych nigdzie nie dostaniesz za 20 zł :D
 
 
     
Agacia4 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 26
Posty: 160
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 4:40 pm   

Wiem, chyba jednak po raz drugi pojadę do Decathlonu (wiem że to nie żaden baletowy sklep, ale jedne baletki mają świetne) i tam kupię baletki. xxD
 
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 8:01 pm   

Agacia4 napisał/a:
Wiem, chyba jednak po raz drugi pojadę do Decathlonu (wiem że to nie żaden baletowy sklep, ale jedne baletki mają świetne) i tam kupię baletki. xxD


Czyżbyś miała na myśli te -> http://www.decathlon.com....ielna-83304006/ ???

Potwierdzam są boskie :)
 
     
agata31 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 236
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 9:07 pm   

nie powiedziałabym :?
_________________
Balet był.. może jeszcze będzie
Taki cień nadzieji..
 
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 11:21 am   

a mogłabyś uzasadnić?
 
 
     
agata31 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 236
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 11:50 am   

gdzieś już pisałam ze podeszwa se popruła a od wewnątrz cala odkleiła :x
_________________
Balet był.. może jeszcze będzie
Taki cień nadzieji..
 
 
     
Agacia4 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 26
Posty: 160
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 12:39 pm   

Ayaka: o te mi chodziło i też sądzę że są boskie :D
Agata31: Mi się tam nic nie odpruło ani nie odkleiło.

Ja je szczerze polceam, w nich średnio mi odpowiada tylko to że są zrobione ze skóry, ale przeżyję xxD
 
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 8:16 pm   

lailana napisał/a:
a mogłabyś uzasadnić?


Ja? :)

Już mówię, moim zdaniem te baletki ( http://www.decathlon.com....ielna-83304006/ )są boskie przede wszystkim dlatego bo są bardzo lekkie. Środek (część pod śródstopiem) jest z neoprenu, bardzo miły w dotyku, leciutki jak mgiełka, elastyczny materiał. Świetnie pracują ze stopą, dobrze przylegają i podkreślają podbicie. I mają bardzo ładny beżowy kolor :)
Pomimo tego że również nie jestem fanką baletek skórzanych te absolutnie uwiodły moją stopę ;) - wygodą, nawet do tego stopnia że uwielbiane przez ze mnie Grishko 6 poszły do szuflady.
Owszem tak jak ktoś wspominał rozpadły się po ok 3 m-cach używania - odpruła się przednia podeszwa, kupiłam drugie i zachowałam paragon bo wg zapewnień Decthlonu mają dwuletnią gwarancję, jeżeli sytuacja się powtórzy i te nowo zakupione baletki również się rozprują - pójdę i będę reklamować. Może to tylko jedna partia tych baletek była taka felerna i nie będzie takiej potrzeby. Zobaczymy, w każdym razie na razie Decathlonowskie baletki są dla mnie nr 1. ;)



ps do Admina - Ponieważ rozrósł się offtopic w temacie Akcesu, może by tak przenieść naszą uroczą konwersację do tematu Decathlon? :)
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 9:40 am   

jestem trochę zaskoczona Twoją opinią, dziewczyny tak zachwalały baletki akcesu że miałam w planach kupić sobie albo baletki albo półpointy, ale teraz widzę że muszę trochę więcej się porozglądać
 
 
     
Agacia4 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 26
Posty: 160
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 11:16 am   

Ja wczoraj kupiłam baletki baletki z Decathlonu, i znowu jestem z nich bardzo zadowolona :D
 
 
     
akcesdance
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 8:19 am   

Drogie baletnice. Śledzę różne dyskusje na tym forum i jako właściciel firmy Akces najbardziej interesuję się sprawami obuwia. Wiele różnych opinii było wystawianych na tym forum. Niektóre były bardzo motywujące. Jako czynny tancerz ( taniec towarzyski) wiem co może spowodować złe obuwie a ile ulgi daje to odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do anatomii stopy.
Od pocz. tego roku rozpoczęliśmy opracowanie nowego rodzaju baletek - takich które spełnią wymagania najbardziej wymagających tancerek.
Jest ogromny sukces. Nowy model B-Balance- całe szyte, podeszwa przyszywana na specjalistycznej maszynie tzw. szwem łańcuszkowym - bardzo mocnym a równocześnie elastycznym, lekkie wyprofilowanie na prawą i lewą stopę, świetnie wyrobione podbicie. Produkowane praktycznie bez użycia kleju. Jedyny jaki jest używany to naturalny kauczuk do wklejenia bardzo miękkiej absorbującej wilgoć wyściółki. Wszystkie informacje znajdują się na http://www.akcesdance.pl/balet/index_baletki.php Oczywiście czekam na opinie, uwagi sugestie. W planach mamy już kolejny model z bardzo "wysokiej półki"
Z tanecznym ukłonem - Adam Proficz
P.s. Trzymajcie za nas kciuki - 5 grudnia mamy turniej tańca na którym chcemy dobrze wypaść.
 
     
jurecq 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
irlandzkim (luźny)
Posty: 241
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 8:20 pm   

ja wprawdzie nie balerina, ale butki do stepu irlandzkiego Akces'a mam juz dobrych kilka lat. trzymaja sie dobrze, po jakis 2 latach odpadl tylko pasek, ale przynitowanie go ponownie we wlasnym zakresie trudne nie bylo (:

nie sa to buty zbyt wygodne (ale nie testowalem innych), jednak po kolejnych lekkich domowych przerobkach (amortyzacja w przedniej czesci) wszystko jest na tyle dobrze ze mam je juz kilka lat i nie planuje zmieniac.

opinie na ich temat, jak o wszystkim, kraza w srodowisku rozne. zauwazalne jest jednak to ze wiele osob woli dolozyc w sumie niewielka kwote i kupic buty bardziej renomowanych marek w swiecie tanca irlandzkiego.
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 9:34 pm   

Z ciekawości kupie te baletki jak zajadę sobie całkowicie moje stare. Zawiodłam się troszeczkę na tych baletkach z podeszwą w kształcie biszkopta - takie baletki do różnych form tańca są jak najbardziej ok, jednakże do tańca klasycznego te z dwudzielną podeszwą definitywnie wygrywają.

A co do turnieju to życzymy dużo szczęścia i "połamania nóg" (taak, wiem to niezbyt dopingujące, ale jakoś tak tego typu sformowanie obraca się w kręgu tańczących, czyż nie? :P )
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
akcesdance
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 4:20 pm   

Katia napisał/a:
Z ciekawości kupie te baletki jak zajadę sobie całkowicie moje stare. Zawiodłam się troszeczkę na tych baletkach z podeszwą w kształcie biszkopta - takie baletki do różnych form tańca są jak najbardziej ok, jednakże do tańca klasycznego te z dwudzielną podeszwą definitywnie wygrywają.

A co do turnieju to życzymy dużo szczęścia i "połamania nóg" (taak, wiem to niezbyt dopingujące, ale jakoś tak tego typu sformowanie obraca się w kręgu tańczących, czyż nie? :P )


Masz absolutnie rację że baletki z podeszwą w kształcie biszkopta są do popularnych zajęć tanecznych i tu się sprawdzają doskonale ( stosunek: jakość/wytrzymałośc/ cena). Postanowiliśmy zaprojektować coś rewelacyjnego ( w super cenie),co doskonale sprawdzi się w klasyce. Myślę że jak spróbujesz, będziesz bardzo zadowolona. Czekam w przyszłości na wszelkie uwagi (dobre i złe).

Za życzenia szczęścia na turnieju oczywiście niedziekuję żeby nie "zapeszyć". Konkurencja urosła do 9 par więc będziemy musieli ostro walczyć. A tak na prawdę to większość par to nasi znajomi lub przyjaciele, więc chodzi o dobrą atmosferę i przyjemność z tańca.
 
     
akcesdance
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 8:23 am   Mamy własny sklep firmowy w Krakowie

W odpowiedzi na ciągłe pytania naszych klientów: czy macie swój sklep w centrum Krakowa lub czy w sobotę macie otwarte, odpowiadam TAK. Firma Akces Dance otworzyła swój nowy sklep firmowy z obuwiem tanecznym, w galerii handlowej King Square w Krakowie ul Powst. Wielkopolskich 18 ( I p.) W sklepie można kupić obuwie do wszystkich rodzajów tańca, zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych tancerzy. Czynne pon-pt 9-19 sob. 9-16. Więcej szczegółów na http://www.akces.biz/index1.php
Równocześnie zapraszamy do naszego sklepu przy ul Gościnnej 8, oraz sklepów patronackich w Krakowie:
balet - sklep Paquita ul. Długa
tango, towarzyski, nietypowe, indywidualne - sklep Spin ul. Mazowiecka
 
     
lailana 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor oriental
Wiek: 39
Posty: 227
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Lut 15, 2012 8:23 am   

czemu z oferty zniknęły pointy wiązane?
_________________
http://sajowe-hafciarstwo.blogspot.com
 
 
     
akcesdance
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 4:08 pm   

lailana napisał/a:
czemu z oferty zniknęły pointy wiązane?


Wielkie uznanie za czujność i znajomość naszej oferty. Chwilowo wycofaliśmy z oferty. Miały drobny błąd nad którym musimy popracować.
Natomiast nowy model baletek "B-Ballance" jest rewelacyjny i zaczyna być naszym najbardziej topowym wzorem.
 
     
Anorien 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: z Centrum
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 2:13 pm   

Czy któraś z dziewczyn mogłaby jeszcze raz zamieścić jakieś zdjęcia point firmy akces? Niestety na stronie zdjęć jest mało i trudno jest się tak naprawdę zorientować jak w rzeczywistości wyglądają, proponowałabym firmie zrobić jakieś zdjęcie na stopie modelki.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 7:52 pm   

http://l-justine.devianta...Al-justine&qo=1
http://l-justine.devianta...Al-justine&qo=0
http://l-justine.devianta...%2F5501498&qo=0

Model "sznurowane" http://www.akces.biz/pointy/view.php?m=3
Generalnie brzydkie nie są (przynajmniej ten mój model), ale jednak co do wygody to trochę gorzej... mierzyłam ostatnio Freed of London (eh, niestety odstawał materiał na pięcie, więc nie mogłam kupić, bo za duże, a szkoda, bo wygodne w porównaniu do tych), miałam raz Grishko na sobie, ale tez za duże i nie moje, więc nie wiem na ile obiektywnie mówię, ale też miałam wrażenie, że były wygodniejsze. Więc za tą cenę jednak bym zainwestowała w inną firmę. Szczególnie, że mają mały wybór i trudno wybrać model taki konkretnie dla danego rodzaju stopy.
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Sob Lut 15, 2014 9:26 pm   

jak to właściwie jest z rozmiarami baletek i butów w Akcesie? chciałam zrobić wczoraj spore zamówienie, ale mam problem z rozmiarem, np ja mam stopę długości 25 cm (równo) i wypada mi wg ich rozmiarówki 38... tak samo moja koleżanka ma stopę długości 25,2 cm, normalnie nosi obuwie 40.. a wypada jej 38... I teraz pytanie, jaki rozmiar powinnyśmy właściwie wybrać? (chodzi dokładnie o te i te buty: http://www.akcesdance.pl/balet/view.php?m=13 http://www.akcesdance.pl/...view0.php?m=104 )
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
akces dance
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Sklep taneczny
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Cze 22, 2016 3:01 pm   

Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy nowy model baletek B-Profesional.
Jest to model o najwyższym standardzie wykonania: niesamowita plastyczność i miękkość, doszywane gumki pod każdą stopę indywidualnie, amortyzacja pod stopą i kilka innych ulepszeń.
Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem najbardziej profesjonalnych baletek, zapraszam do zapoznania się z powyższym produktem. Do zmierzenia we wszystkich naszych stacjonarnych sklepach.

pozdrawiam
_________________
Akces Dance- producent obuwia tanecznego. Serdecznie zapraszamy. www.butytaneczne.eu
 
     
Porto 
Nowicjusz

Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 9:53 am   

Szkoda, że E-sklep Akces nie ma opcji wysyłki obuwia poprzez paczkomaty.
_________________
Porto
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 35