www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
lekcje baletu warszawa
Autor Wiadomość
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 3:01 pm   lekcje baletu warszawa

Poszukuje szkoly tanecznej nauczyciela gdzie jest dobry poziom baletu dla 17latki. I gdzie sa pointy.
Prosze o wszelkie namiary.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 9:09 pm   

Szkoła Tańca i Baletu ‘’PIRUECIK’’
ul. Tamka 40

Słyszałam, że jest tam dobry poziom. No i są pointy. ;) Poza tym chyba jest jeszcze niezły poziom w studiu baletowym przy OSB, ale nie jestem pewna czy są tam pointy.
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
renlo
Adept Baletu

Posty: 52
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 11:58 am   zajecia

najlepiej indywidualne zajecia :)
 
     
Akademia Etoile
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Akademia Tańca
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 8:48 pm   

Zapraszamy na zajęcia do Akademii Tańca Étoile
00-236 Warszawa
Świętojerska 5/7
+48 503 – 111 – 200
+48 503 – 111 – 300
www.ate.edu.pl
https://www.facebook.com/...aEtoileWarszawa
_________________
Akademia Tańca Etoile
 
     
Celebrindal 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
początkująca :)
Posty: 66
Wysłany: Nie Lip 26, 2015 11:33 am   

Od października zaczynam studiować w Warszawie, więc muszę też znaleźć nowe baletowe zajęcia ;) Możecie polecić jakieś w miarę niedrogie (na studencką kieszeń), sensowne lekcje, które odbywają się raz w tygodniu? :)
_________________
Celebrindal, czyli Srebrnostopa. Na razie stopy mam raczej żelazne, ale z każdym krokiem lśnią odrobinę bardziej...
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 02, 2015 8:28 pm   

w Warszawie jest spory wybór zajęć: studio Baletowe na Moliera i na Twardej - ( Warszawskie Studio Tańca - http://wueste.pl/kontakt/), Szkoła Etoille, Studio Neoclassica
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Celebrindal 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
początkująca :)
Posty: 66
Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 7:55 pm   

Czy możecie powiedzieć mi coś na temat zajęć klasyki dla dorosłych w Akademii Isadory Duncan na Mokotowie? Są dobrze prowadzone, warto na nie chodzić? :)
_________________
Celebrindal, czyli Srebrnostopa. Na razie stopy mam raczej żelazne, ale z każdym krokiem lśnią odrobinę bardziej...
 
     
renlo
Adept Baletu

Posty: 52
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 11:25 am   zajecia indywidualne balet

Witam,

Chcesz uczyc sie baletu, a nie masz czasu zapisywac sie do konkretnych grup? A moze potrzebujesz programu nauki specjalnie skonstruowanego dla siebie? Zapraszam na indywidualne zajecia z baletu prowadzonych przez profesjonalnych pedagogogow majacych olbrzymie doswiadczrnie sceniczne.
Zajecia prowadzone sa zarowno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i dla doroslych.
Poprostu powiedz czego oczekujesz, a my stworzymy program dla ciebie.
To doskonały pomysl na zajecia dodatkowe, korepetycje badz na niezobowiązujące, jednorazowe zajecia dla chcacych poznac magiczny swiat tanca.
Zapraszam serdrcznie
Wiecej ingormacji na:
balletstyle@op.pl
 
     
Celebrindal 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
początkująca :)
Posty: 66
Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:53 am   

Ponawiam pytanie, bo to dość pilne ;) Wiecie coś może o szkole tańca Isadory Duncan? :)
_________________
Celebrindal, czyli Srebrnostopa. Na razie stopy mam raczej żelazne, ale z każdym krokiem lśnią odrobinę bardziej...
 
     
amg123 
Nowicjusz

Wiek: 25
Posty: 2
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 10:18 pm   

Hej hej, odświeżę troszeczkę temat. Mam obecnie osiemnaście lat i zdecydowałam się na powrót do baletu po baaardzo długiej nieobecności. Znalazłam właśnie studio tańca na Moliera i zastanawiam się nad zapisaniem się na zajęcia z klasycznego od podstaw. Martwi mnie jeszcze, czy nie jestem za 'stara' na taką szkołę. Czy są tam ludzie w moim wieku?
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Polecacie? Nie polecacie? A może ktoś chodzi obecnie i chce podzielić się wrażeniami? :lol:
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 06, 2016 11:59 am   

amg123 napisał/a:
Hej hej, odświeżę troszeczkę temat. Mam obecnie osiemnaście lat i zdecydowałam się na powrót do baletu po baaardzo długiej nieobecności. Znalazłam właśnie studio tańca na Moliera i zastanawiam się nad zapisaniem się na zajęcia z klasycznego od podstaw. Martwi mnie jeszcze, czy nie jestem za 'stara' na taką szkołę. Czy są tam ludzie w moim wieku?
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Polecacie? Nie polecacie? A może ktoś chodzi obecnie i chce podzielić się wrażeniami? :lol:


Spokojnie mozesz tam isc :) sa tam ludzie w twoim wieku i nawet duuuuzo starszym :) nie, nie jestes za stara na taka szkole. Osobiscie serdecznie studio na Moliera polecam, spedzilam tam dluuugie lata i nadal z senymentem wracam do tego miejsca. Sympatyczna atmosfera i naprawde mozna sie troszke tej klasyki nauczyc (oczywiscie na miare swoich osobistych mozliwosci).
 
     
amg123 
Nowicjusz

Wiek: 25
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 06, 2016 7:20 pm   

Dzięki :smile: w takim razie startuję od nowego semestru
 
     
Refrltios
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 07, 2016 7:38 am   

Może jakiś trener personalny ? mnie uczył trener personalny wrocław i jestem zadowolona z efektów jakie dokonałam przez ten czas.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 25