www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MATURA Z WIEDZY O TAŃCU (książki, linki, porady)
Autor Wiadomość
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 10:01 am   

cześć! czy ktoś z was pisze w tym roku maturę z wiedzy o tańcu w krakowie i mógłby się podzielić informacją w którym liceum w tym roku się odbywa? w XXI jak kiedyś?
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
     
koralowa 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 5:39 pm   

temat trochę zamrożony ale chciałam zapytać czy ktoś z was może pamięta albo wie fragment jakiego baletu był puszczany w 2007 roku na maturze rozszerzonej z wotu? Bardzo mi to potrzebne bo chciałabym robić analizę dzieła tanecznego a matura już w piątek czyli za 4 dni :) .
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
 
     
Coco2Chanel 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Paź 05, 2014 3:05 pm   

Błagam, powiedzcie, że wciąż można zdawać wot na maturze w 2016? Czytałam, że usunięto wot z listy przedmiotów dodatkowych, ale nigdzie nie wyczytałam nic więcej. Według mnie to absurd, bo szkoły baletowe wciąż istnieją tak, jak wciąż istnieje przedmiot wiedza o tańcu. Historia sztuki jest uczona w jednym liceum w Poznaniu, ile osób ją zdaje na maturze? A historia muzyki? Macie jakieś informacje? Proszę...
_________________
"Najgorszy błąd jaki może popełnić tancerz jest myślenie. Taniec trzeba czuć" Michael Jackson
 
     
madelaine 
Adept Baletu

Posty: 50
Wysłany: Nie Paź 05, 2014 3:18 pm   

http://www.cke.edu.pl/ind...inie-maturalnym Polecam odpowiedź na pytanie "Z jakich przedmiotów dodatkowych można przystąpić do egzaminu maturalnego?", z której wynika, że wot-u zdawać nie można. W ogóle, jeśli chodzi o maturę, strona CKE jest najlepszym źródłem informacji.
 
     
Caroline12550
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Sob Sie 26, 2017 11:58 am   

http://fakty.interia.pl/r...y-a,nId,2390004

Jak jest napisane: Maturę z Wiedzy o tańcu można zdawać w starym systemie, ale nie ma go już do wyboru, jeśli chcemy pisać w nowym. Jest taka możliwość, choć pisało go w tym roku 6 osób.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 18