www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROŚBA!!!!
Autor Wiadomość
Kasia:]
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 11:30 pm   PROŚBA!!!!

Hej!Jestem tancerką z zespołu tanecznego z Piły.Pisze do wszystkich z wieeelką prośbą.Oto nasze pismo: :D Mam nadzieje,że każdy znajdzie chwilke,aby go przeczytać.Pozdrawiam.


Szanowni Państwo!

Zespół taneczny „Szafirki” działający w Pilskim Domu Kultury w 2006r. będzie obchodził 20-lecie swojego istnienia. Z tego właśnie powodu chciałybyśmy przygotować na przełomie maja i czerwca 2006r. koncert jubileuszowy.
Zespół „Szafirki” to grupa skupiająca 60 utalentowanych dziewcząt, które udowadniają, że tańcząc można żyć pełniej i piękniej. Posiada bogaty repertuar. Prezentuje tańce klasyczne, charakterystyczne, estradowe, dworskie i ludowe.
Założycielką, kierownikiem artystycznym, choreografem i duszą zespołu jest absolwentka Szkoły Baletowej w Poznaniu- Jolanta Łapińska.
Od początku istnienia zespołu duży wkład w jego działalność wnosi akompaniator Ryszard Sójka- absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Pile.
W ciągu 20 lat działalności scenicznej zespół odnosił sukcesy w kraju i zagranicą (Rosja, Francja, Chorwacja, Słowacja, Czechy). „Szafirki” występowały również w programach Telewizji Polskiej. Ostatnim sukcesem zespołu było zdobycie złotego medalu na V Prezentacji Kultury Wielkopolski w Śremie.
„Szafirki” są wrażliwe na ludzkie cierpienie. Pojawiają się wśród niepełnosprawnych, chorych. Występują w szpitalach. Często reprezentują Piłe w różnego rodzaju przedsięwzięciach, przeglądach, konkursach.
Przygotowanie koncertu jubileuszowego wiąże się niestety z dużymi kosztami. Potrzebne są nowe baletki, pointy, stroje. Chciałybyśmy zaprezentować się przed pilską publicznością z jak najlepszej strony.
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową przy realizacji koncertu jubileuszowego. Jeżeli podjęliby Państwo decyzję o wsparciu finansowym naszego przedsięwzięcia, prosimy o kontakt z sekretariatem Pilskiego Domu Kultury.

Mamy nadzieję, że Państwo z życzliwością odniesiecie się do naszej prośby.


Z wyrazami szacunku
-tancerki z zespołu „Szafirki”


Kontakt:
e-meil: sekretariat@pdk.pila.pl
tel: (0-67) 210-50-00
 
 
Kasia:]
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 12:03 pm   :]

Hej!Cos mi sie wydaje ze w złym "sektorze" umieściłam prośbe bo nikt nie odpisuje:] Czekam na jakiekolwiek głosy z Waszej strony.Moze jednak skusicie sie na napisanie pare słów?Pozdrawiam

Kasia :D
 
 
yvonne
Corps de Ballet


Posty: 316
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 12:58 pm   

No ,ale co ja mam na przykład odpisać?
 
 
Kasia:]
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 2:02 pm   

yvonne! Chodzi mi o Wasze rady,gdzie moge znaleść sponsorów,albo co Wy o tym myślicie.Czy możecie pomóc nam w jakikolwiek sposób,chociazby przekazać naszą prosbe innym... :D
 
 
Zuzka
Adept Baletu


Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 2:05 pm   

Dam glowe, ze slyszalam o zespole "Szafirki"! Albo to ziezbosc nazw :? Mozesz nam przyblizyc jaki rodzaj tanca tanczycie?
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 2:25 pm   

gdybym wiedziała jak znaleść sponsora to już mielibysmy pismo baletowe w kioskach ;) A serio to radze wysyłac list gdzie sie da do mediów, zwłaszcza lokanych, zwrócic się też do władz samorządowych, przedstawiecieli władzy do spraw kultury i oswiaty - oni najlepiej poradzą co mozna zrobić w tej sprawie
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Zuzka
Adept Baletu


Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 2:44 pm   Re: PROŚBA!!!!

Kasia:] napisał/a:
.


Posiada bogaty repertuar. Prezentuje tańce klasyczne, charakterystyczne, estradowe, dworskie i ludowe.


Nie...No, ale ja bystra jestem :roll:
 
 
 
Kasia:]
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 9:52 pm   

:] no Zuzka juz widze ze przeczytałas co tanczymy:]No mam nadzieje ze słyszałas o naszym zespole.W ramach przypomnienia to: tanczymy klasyke(Jezioro Łabędzie, Giesele, Śpiaca Królewna) estradowe: (charleston,kankan,hiszpański )itd....Przez te 20 lat naprawde duuuużo zrobiłyśmy.
A jeśli chodzi o sponsorów- to wysłałysmy już pare pism do mniejszych i większych firm,teraz tylko czekamy....
 
 
yvonne
Corps de Ballet


Posty: 316
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 11:21 pm   

Kasia:] napisał/a:
:] Przez te 20 lat naprawde duuuużo zrobiłyśmy.

To w jakim wy wieku jesteście?tak pytam z ciekawości.... :wink:
 
 
Kasia:]
Nowicjusz

Posty: 6
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 11:41 pm   

Nasz zespół podzielony jest na 3 grupy
1) to 4-6 latki,które uczą się podstaw baletu
2) to dziewczyny ok 8-10 lat
3) to od ok11- 19 .... tak mniejwięcej

a pisząc "przez te 20 lat naprawde duuuzo zrobiłyśmy" miałam na myśli cały zespół i wszystkie osoby które sie przez ten zespół przewineły.
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 7:02 pm   

Mam nadzieję że uda Wam się znaleść sponsora,:)
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 1:19 pm   

a czy "Szafirki" występowały kiedyś może na festiwalu harcerskim w Kielcach??? (pytam z cikawości?)
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 24