www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OPENTANIEC I 12 ŁAWEK
Autor Wiadomość
TRALA LALA
Gość
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 8:52 pm   OPENTANIEC I 12 ŁAWEK

CZY KTOS NIE ORIENTUJE SIĘ MOŻE CZY DO WARSZAWY ZAWITA JAKOŚ NIEDŁUGO OPENTANIEC ALBO 12 ŁAWEK?CZY TEN DRUGI BĘDZIE TYLKO W GDYNI? POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY CZEKAJĄC NA PRZYSTANKU "MARKUJĄ"KROKI UKŁADÓW TANECZNYCH...
 
 
XYZ:)
Gość
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 12:29 pm   OPENTANIEC I 12 ŁAWEK

Niestety załapałam się na samą końcówkę, ale dzisiaj do południa w TVP2 były rozmowy z autorem (?) (no właśnie nie wiem, czy to był on, bo nie oglądałam od początku :wink: ) i tancerzami, którzy biorą udział w "12 ławek" i mówili, że mają nadzieję, że po premierze uda im się wyruszyć w trasę po Polsce. Trzymajmy więc kciuki :)
 
 
XYZ:)
Gość
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 12:32 pm   OPENTANIEC I 12 ŁAWEK

Niestety załapałam się na samą końcówkę, ale dzisiaj do południa w TVP2 były rozmowy z autorem (?) (no właśnie nie wiem, czy to był on, bo nie oglądałam od początku :wink: ) i tancerzami, którzy biorą udział w "12 ławek" i mówili, że mają nadzieję, że po premierze uda im się wyruszyć w trasę po Polsce. Trzymajmy więc kciuki :)
 
 
Gość

Wysłany: Nie Lut 13, 2005 2:10 am   Re: OPENTANIEC I 12 ŁAWEK

A ja dzis bylam na "12 ławek".. siedzialam wpatrzona i zamyslona :) bylo super.. kontakt z publicznoscia znakomity, totalny looz, choreografie tez niczego sobie.. w niektorych scenach troszke zbyt duzo haosu (nie wiadomo gdzie skoncentrowac wzrok :) ) ale ogolnie oceniam na 5+.. sama tancze "troszke" i usze powiedziec ze chetnie poszlabym sobie jeszcze raz:) pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16