www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bolszoj w TV?
Autor Wiadomość
agga
Gość
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 8:12 pm   Bolszoj w TV?

Na plakatach pojawily sie informacje ze Teatr Bolszoj zawital do Polski. Czy ktos wie czy ich wstepy beda transmitowane w TV
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 8:19 pm   

Na pewno nie!
Jest to typowo komercyjny przyjazd by wydosić od baletomanów pieniądze za spektakl jakości d.

ewentualnie mogą sie pojawić reklamy w TV...

(Bo mówimy chyba o tym samym zepsole, który jest tak wszem i wobec reklamowany przez znaną nam wszystkim firmę...)
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Gość

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 8:24 pm   

sfra napisał/a:
Na pewno nie!
Jest to typowo komercyjny przyjazd by wydosić od baletomanów pieniądze za spektakl jakości d.

ewentualnie mogą sie pojawić reklamy w TV...

(Bo mówimy chyba o tym samym zepsole, który jest tak wszem i wobec reklamowany przez znaną nam wszystkim firmę...)


Dlaczego "jakosci d"? Jutro dowiem sie ile kosztuja bilet do Sopotu, mam nadzieje ze bedzie mnie stac chociaz nie mam pewnosci ;(
(nie widzialam reklam w TV tylko na plakatach a chodzi tu o teatr Bolszoj z Rosji)
 
 
Domi
Gość
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 8:32 pm   

ostatnio jak przyjechali do Krakowa wystep był ardzo średni... no i chyba przyjechali z drugim składem zespołu...
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 8:40 pm   

No wlasnie o to chodzi, że wszyscy myślą, ze jak przyjeżdza coś z Rosji, to od razu genialne i trzeba iśc. A tak wcale nie jest...
Cudze chwalicie swojego nie znacie. Zapraszam do TW-ON!
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
tancera
Nowicjusz

Posty: 33
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 9:50 pm   

sfra napisał/a:
No wlasnie o to chodzi, że wszyscy myślą, ze jak przyjeżdza coś z Rosji, to od razu genialne i trzeba iśc. A tak wcale nie jest...
Cudze chwalicie swojego nie znacie. Zapraszam do TW-ON!


Masz racje! :) ale Balszoj poprostu jest przereklamowany techniki to oni nie maja ale dobrze kreca i wysoko skacza to na ludzi robi dobre wrazenie. Ja tam lubie chodzi na kazdy balet... nie wazne w jakim wykonaniui tak zawsze jest fajnie :)
Wiecie moze w jakich maistach i kiedy bedzie Balszoj bo chentnie by sie wybrała.

Puki co to Zapraszam do Łodzi na Łódzkie Spodkania Baletowe ! :)

pozdrawiam
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 9:58 pm   

tancera napisał/a:
Wiecie moze w jakich maistach i kiedy bedzie Balszoj

2005-05-09 Warszawa, Sala Kongresowa
2005-05-10 Olsztyn, Hala Urania
2005-05-11 Warszawa, Sala Kongresowa
2005-05-12 Białystok, Hala Lodowiska
2005-05-14 Lublin, Hala MTL
2005-05-15 Rzeszów, Hala Podromie
2005-05-16 Kraków, Hala TS WISŁA
2005-05-17 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
2005-05-18 Opole, Amfiteatr
2005-05-19 Zielona Góra, Amfiteatr
2005-05-20 Szczecin, Amfiteatr
2005-05-21 Poznań, Hala ARENA
2005-05-22 Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr
2005-05-23 Wrocław, Hala Ludowa
2005-05-24 Katowice, Spodek
2005-05-25 Sopot, Opera Leśna

więcej na www.balszoj.pl
 
 
snowflake
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 74
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Nie Maj 08, 2005 11:25 am   

Anonymous napisał/a:
Jutro dowiem sie ile kosztuja bilet do Sopotu, mam nadzieje ze bedzie mnie stac chociaz nie mam pewnosci ;(
(nie widzialam reklam w TV tylko na plakatach a chodzi tu o teatr Bolszoj z Rosji)

bilet do opery leśniej od 60 do 100 zl...
_________________
stoję na palcach by być bliżej nieba.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 11:53 am   

http://info.onet.pl/1094919,11,item.html
 
 
Gość

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 6:04 pm   

Tak...ale nie wszędzie =) A to wszystko przez tych nadwrażliwych patriotycznych Polaków...Pewnie obawiali się że zaczną coś krzyczeć "ruscy" czy coś tak przynajmniej byłow radiu
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 6:30 pm   

Wydaje mi się, że sztuka nie powinna cierpieć przez politykę... Bo w ogóle nie jest z nią związana!
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 7:06 pm   

O meandrach sztuki i polityki dlugo mozna by rozprawiac! Ja patrze na to z daleka, wiec moge sobie pozwilic na chlodniejszy osad, choc wiem, ze wiele osob jest w Polsce rozczarowanych. Bolszoj mial to nieszczescie, ze ich wystepy wypadly w tym czasie - nikt nie ma watpliwosci, ze bojkot ma charakter polityczny i ze Bolszoj jest po prostu ofiara zrzadzenia losu. Gdyby mial w tym czasie swe wystepy Chor Aleksandrowa, bojkot bylby bardzie adekwatny, ale tych rzeczy sie nie wybiera.
Wielu z Was jest na pewno tak mlodych, ze nie wiecie nawet, o co tym "nadwrazliwym patriotycznym Polaczkom" chodzi. Wiele osob, ktore braly udzial w II wojnie swiatowej jeszcze zyje, a znajac nieco realia kultury dzisiejszych dni wiem, ze to wlasnie starsi ludzie i ludzie pokolenia Solidarnosciowego przede wszystkim rwa sie do kultury wyzszej (pomijam tutaj to, o czym byla wczesniej mowa, ze gala Bolszoju bedzie miala wiecej z chaltury niz powaznego koncertu) i to oni przede wszystkim kupia z wlasnej woli bilety. Ci sami ludzie maja prawo poczuc sie urazeni slowami Putina. Wielu z nich walczylo w polskich armiach, a ci, co walczyli w Armii Ludowej u boku Armii Czerwonej moga czuc sie szczegolnie dotknieci. Nie mowiac juz o tym, ze 17 wrzesnia '39 Rosja nie byla w koalicja anty-hitlerowskiej i dokonala podzialu Polski z Niemcami. To sa wszystko rany, ktore wciaz tkwia w narodzie i zdziwilabym sie, gdyby slowa Putina pozostaly bez odpowiedzi. Nikt nie mogl przewidziec takiej glupoty prezydenta Rosji, zreszta tym obchodom towarzyszylo wiele innych faux pas. Bolszoj znalazl sie po prostu w niewlasciwym miejscu w niewlasciwym czasie. Nie dziwcie sie ludziom, ze tak zareagowali - zawazyla na tym ponad 60 letnia (i nawet dluzsza) historia. W pewnym sensie ciesze sie, ze Polakow stac jeszcze na taki odruch.

Pozdrawiam,
I.

A swoja droga, dziwi mnie, ze prasa mowi o bojkocie baletu - przeciez przedstawienie bylo zaledwie w 40% baletowe. Reszta to opera.
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 7:23 pm   

http://info.onet.pl/19316,0,1,1,galeria.html

zastanawiający jest rozrzut tematyczny fotek, pewnie dali do internetu to, co mieli najlepsze, a nie to , co zaprezentują...
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Gość

Wysłany: Sro Maj 11, 2005 8:28 pm   

Kasia G. juz o tym wspominala w innym poscie zdaje sie. http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/12261.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 26