www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Zaistnieć ????
Autor Wiadomość
Marika
Gość
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 6:38 pm   Jak Zaistnieć ????

Witam!! Nie napisze w jaki wiek wkroczyłam bo komuś ten temat może wydać się śmieszny wręcz bajkowy. Jestem młodą choreografką ze Szczecina. I nie dawno założyłam swój zespół taneczny . Który liczy 20 osób. Fajnie zespół jest stroje i układy są ale występy... !! Hmmm jak wejść do tego świata tańca??? i jak znaleść ludzi któży chcą oglądać tę sztuke, która pojawia się coraz rzadziej w mediach i o której się nie mówi.
 
 
Gość

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 2:18 pm   TANIEC W DISCO ZA GRANICĄ

CZEŚĆ! A JA OD 10 LAT PROWADZE GRUPY TAŃCA NOWOCZESNEGO I TAŃCZE GŁÓWNIE ZA GRANICĄ BO W POLSCE NIESTETY NIE WIELE SIĘ DZIAŁO I DZIEJE NADAL! I OBECNIE SZUKAM NA ZASTĘPSTWO 2 TANCEREK MODERN, FUNKY NAJLEPIEJ Z DOŚWIADCZENIEM SCENICZNYM NA 2 MIES KONTRAKT DO DYSKOTEKI WE WŁOSZECH. PRÓBY OD 15-17.O1 START 1.02 WYMAGANIA - MODERN, FUNKY, PIRUETY, ROZCIAGNIĘCIE, DYNAMIKA, CHĘCI, APARYCJA, WZROST 160-167, WIEK 22-30 JAKBYŚ MIAŁA KOGOŚ CHĘTNEGO BĘDĘ BARDZO WDZIECZNA! MÓJ TEL 506 424 033 SPRAWA PILNA! POZDRAWIAM ADA
 
 
Isadora
Adept Baletu


Posty: 79
Skąd: Chorzów
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 1:48 pm   

Z kąd jesteś?? Może uda mi się pomóc
 
 
 
Gość

Wysłany: Czw Cze 09, 2005 9:56 am   

Czesc!
Festiwale i konkursy, ktorych jest sporo w calej Polsce to dobry poczatek zeby zaczac.
Powodzenia i pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17