www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Szczecin - klasa młodzieżowa
Autor Wiadomość
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 6:18 pm   Klasyka - Szczecin - klasa młodzieżowa

hej! jest możliwość utworzenia klasy młodzieżowe w ognisku baletowy w szczecinie na normalnycjh warunkach dla osób nie tańczących klasyki itp. potrzbuje tylko zebrać jeszcze conajmnie 8 osób do 15 czerwca, jakby był ktoś zainteresowany, to piszcie i powiedzcie dalej, może ktoś będzie chviał z waszych znajomych. pozdrawiam

Post zmieniony przez admina.
Tranq.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 6:23 pm   

w NASZYM ognisku?
(panstwowe ognisko baletowe pod dyr anny kubiak ( :P 8) ) na henryka poboznego??)
ale dla dziewczyn/chlopcow czy jak?
bo ja cos slyszalam o chlopaku ktory chcial sie zapisac na balet i poszedl do naszej dyrektorki i ona zgodzila sie utworzyc klase na chlopakow jesli on uzbiera jeszcze paru chetnych.
to ty?
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 5:17 pm   

Tak, to ja. sporo wydarzyło sie od moich ostatnich postów, ale nieważne. Na dzień dzisiejszy sytuacja troche się zmieniła co do profilu klasy. Klasa ta ma być i dla dziewczyn, i dla chłopaków. Najważniejsze jest teraz zebrać ludzi. Potrzebuje conajmnie osiem, którzy mieli już jakiś kontakt z tańce( obojętnie jakim, w tym gimnastyka artystyczna), bo są problemy z uzbieraniem nawet tylu osób. Wydaje mi się, że będzie sporo chętnych, ale poprostu o tym nie wiedzą. Dlatego prosze wszystkich aby powiedzieli o tym jak największej ilości osób, bo bez tego nie powstanie ta klasa a szkoda by było starcić taką okazję. Na dzień dzisiejszy jest to tak naprawdę jedyna w szczecinie szansa na normalne lekcje baletu (i nie tylko, bo to będzie normalna klasa czyli klasyka, współczesny, ludowy, charakterystyczny czy teoria) dla osób w wieku późniejszym(czytaj nie dziecka) które chcą coś robić w tym kierunku. Pozdrawiam i mam nadzieje że powiedziecie o tej klasie jak największej ilości osób.
Kontakt dla chętnych na PW albo najlepiej na maila klasabalet@o2.pl
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 5:29 pm   

http://www.balet.pl/forum...ighlight=#51938
zagadaj do tej martiki (ostatnia strona watku)
ona tez szuka takiego miejsca w szczecinie :D
i popytaj ludzi, pare osob kiedys przychodzilo na balet i mnie spotykalo ale pytajac sie o moj wiek i ile lat tancze to od razu rezygnowaly i sobie szly.
na pewno sie uda! trzymam kciuki! :D
swoja droga, wiem cos za jeden ;) widzialam cie na gali gwiazd baletu na balkonie :P wtedy mi powiedzieli ze to ty sie cos pytales o klase baletowa :D
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 8:42 pm   

odświeżam temat, bo nie wiem czy nie mocie kogoś zainteresowanego ze znajomy. Zeby przyspieszyć kontak ze mną podaje swój kom 512 235 495(wystarczy puścić strzałke i ja oddzwonie), bo sprawa jest dość pilna. pozdrawiam wszystkich
 
 
 
Di.
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 2:59 pm   

jest jeszcze szansa na to zeby ewentualnie sie ktos zapisal?
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 7:30 pm   

oczywiscie ze jest jeszcze mozliwosc zapisania, bo rok sie jeszcze nie zaczal szkolny, jakbys miala jeszcze kogos znajomego chetnego to by bylo swietnie. najlepiej napisz mi na komorke bo nie zawsze mam dostep do kompa.......moj numer 512 235 495, mozna pisac i dzwonic o kozdej porze, pozdrawiam
p.s. jakby ktos z was znal jeszcze kogos zainteresiwanego to bede bardzo wdzieczny
p.s.2 sorry ze bez polskich znakow pisze, ale nie jestem teraz na swoim kompie
 
 
 
Di.
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 12:45 pm   

oooo to swietnie, skontaktuje sie w tym tygodniu z Toba :)
 
 
 
Fionna
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:40 am   

Dane te przekazała mi koleżanka,która była na spotkaniu organizacyjnym w sprawie młodzieżowej grupy baletowej.
W każdym razie bardzo sie cieszę że te dane są nieaktualne i grupa jest tak liczna!Mam zamiar do niej dołączyć :D
Ostatnio zmieniony przez Fionna Pon Wrz 11, 2006 2:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 5:51 pm   

przepraszam za wprowadzenie w blad, ale tak slyszalam :oops:
_________________
wieczny tańcogłód.
Ostatnio zmieniony przez Kasia :)) Pią Wrz 08, 2006 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 2:28 pm   

przykro mi, ale w tym poście zostały ostatnio zamieszczone informacje nieprawdziwe. po pierwsze klasa liczy na dzień dzisiejszy nie 4 osby tylko 12 osób. Po drugie spotkanie jest 20 wrześnie o 15.30. (dobrze by było spotkać się 15 minut wcześniej przed budynkiem). Będzie to spotkanie na sali dlatego należy wziąć jakieś luźne ubiór do ćwiczeń. Przykro mi że taka sytuacja miała miejsce, dlatego proszę aministratora o usunięcie 2 powyższych postów, żeby nie wprowadzać w błąd zainteresowanych. pytania prosze kierować na maila klasabalet@02.pl a najlepiej dzwonić na koomórkę moją 512 235 495, wystarczy puścić strzałkę, a ja odrazu oddzwonie(niezaleśżnie od pory dnia).pozdrawiam
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 12:03 pm   

i jak bylo na zebraniu? zostalo cos ustalone?
w razie gdyby, moja kolezanka z klasy wyrazala nawet jakies checi zapisania sie do mojego ogniska ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 8:20 pm   

jutro o 19.15 jest spotkanie oraz pierwsze zajęcia z klasyki.pozdrawiam
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 2:01 pm   

zajecia wczoraj sie niestety nie odbyly z powodu choroby prof. Doroty Stankiewicz. W najblizszy poniedzialek bede mial rozmowe z pania dyrektor co do szczegolo, wszystkich bede na bierzaco informowal telefonicznie i dodatkowe na forum bede pisal na biezaco co i jak. Podsumowujac klasa napewno powstanie i lada moment rusza zajecia.
p.s. dzis jest spotkanie integracyjne. Wszystkich chetnych zapraszam. Spotykamy sie o 20.00 "pod grzybkiem" na Bramie Portowej.
Pozdrawiam wsystkich:))
 
 
 
tlilxochitl
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 10:17 pm   Witam ...

Czesc milton .. szukałam szukałam i znalazłam ... Jestem ze Stargardu mialam stycznosc z tancem wpolczesnym , lecz chcialabym nauczyc sie baletu ... Mam 15 lat a moja koleżanka 16 ... czy mamy jakieś szanse .. co z tą klasą ... będą nowe w przyszłym roku , bo w tym to juz raczej za pozno mamy wrzesień ... Prosze o odpowiedz .. Pozdrawiam :)
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 9:31 pm   

Jutro są wreszcie pierwsze zajęcie z klasyki. Obecność absolutnie obowiązkowa, bo będzie ustalany plan. Wstępne założenia są takie, że narazie jest sama klasyka: 3 lub 4 zajęcia po 90 minut, plus 45 minut rytmiki i tyle samo teorii tańca. Klasa ta będzie pełnoprawną klasa w państwowym ognisku baletowym. Kontakt ze mną głównie przez maila klasabalet@o2.pl lu gg 6405797. Jutro zbieramy się o 17.20 przed budynkiem. Należy zabrać jakieś luźne ubranie bo dopiero będziemy robić zamówieni.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 4:16 pm   

ale się cieszę :D a w której szatni się przebieracie? jaki macie plan? (my też nie mieliśmy zajęć przez chorobę p. doroty (nie sądze, byś musiał mówić "pani profesor" xD)). ile osób liczy wasza klasa? jak było na pierwszych zajęciach? zdawać relację!
w ogóle was nie widziałam!
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:31 pm   

Cóż...........więc klasa powstała rzeczywiście:) Zajęcia są w poniedziałki (19.30 - 21.00), wtorki (20.00 - 21.30) oraz czwartki (19.30 - 21.00). Narazie jest tylko klasyka ale to z czasem ulegnie zmianie. Ma dojść rytmika, teoria, plus za kilka miesięcy jedna lub dwie dodatkowe techniki ( całkiem prawdopodobne, że jedną z nich będzie step amerykański:;). Pierwsze zajęcia już 10 października. Pozdrawiam
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 5:04 pm   

ten step to już miał być rok czy dwa lata temu więc za dużych nadzieji to ty sobie nie rób ;)
ale pozno macie te zajecia :shock: naprawde. 21 30!! to ja bym ladowala w domu o 23!!
dzisiaj pewnie spotkacie sie z moja klasa, ale ja nie ide na balet, nie mam sily-od 5.45 na nogach, 8lekcji w szkole i towarzyski. help ;)
edit: albo wiecie co? ide na balet :P pa
nastepny edit: slyszalam, ze macie zajecia z p.oksana jednak? ;) wiedzcie, ze p.dorota ma duzo na glowie, nas, kl.dyplomowa i jeszcze maluchy, dlatego nie podjela sie tego zadania. :)
a tak w ogole to usprawiedliwialam was dzisiaj, bo p.oksana czekala na was od 15 po siodmej :P dobrze ze wiedzialam ze macie na 20, bo by chyba do domu poszla :P
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 10:03 pm   

No tak. Mamy z P. Oksaną. Ja osobiście jestem z tego bardzo zadowolony, bo w pełni akceptuję i nawet do pewnego stopnia popieram matedy rosyjskie. Dobrrze że jest wymagająca i ostra, ponieważ mnie właśnie taki sposób prowadzenia zajęć mie najbardziej mobilizuje. Zejęcia w we wtorki zostały przesunięte na 19.30 i teraz w poniedziałki, wtorki i czwartki mamy zajęcia od 19.30 do 21. Pozdrawiam wszystkich.
p.s. ciesze się że udało się jednak stworzyć (choć nie obyło się bez problemów) to klasę...........
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 10:35 pm   

a jak wrazenia po pierwszej lekcji? ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Fionna
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 1:00 pm   

Mi sie strasznie podobało,co chwile dostawałam ataki radości :D P.Oksana była bardzo miła,wszystko tłumaczyła,poprawiała.Widać że jest wymagająca i to mi się strasznie podoba.
No i jeszcze na koniec powiem,że zakochałam się w balecie od pierwszego wejrzenia :lol:
 
 
 
Jaguś
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 6:49 pm   

witam:)czy jest mozliwosc zapisania sie na zajęcia baletu teraz?niestety nie jestem rozciągnięta i kondycja moja ma wiele do rzyczenia ale bardzo bym chciala pochodzić i pouczyć się:)
 
 
 
Jaguś
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 6:50 pm   

o rany!!życzenia!!glupia pomylka :lol:
 
 
 
Di.
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 7:43 pm   

pewnie, wpadaj. teraz tak się przezedza grupa, że nie ma problemu.

a ile masz lat i czy miałas kiedyś doczyneinia z tańcem? jak będziesz chciała się zapisać to musisz sporo nadrobić.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 38