www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dance World Cup 2005 we Wrocławiu
Autor Wiadomość
Hanka
Nowicjusz


Posty: 31
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 7:06 pm   Dance World Cup 2005 we Wrocławiu

Dance World Cup 2005 we Wrocławiu

W dniach 17 – 19 czerwca 2005r. we wrocławskim Teatrze Muzycznym CAPITOL odbędzie się Światowy Konkurs Taneczny dla Dzieci i Młodzieży. Organizatorem konkursu jest Ballettförderkreis z Monachium, a także inne stowarzyszenia i instytucje z całego świata wspierające edukację baletową i taneczną.

A tu link do całości: www.teatr-muzyczny.pl/index2.php
_________________
"Życie jest pustą kartką i tylko od Ciebie zależy, co na niej napiszesz"
 
 
Luna12
Gość
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 10:51 am   

Ej!!po co stwarzałaś nowy topic??takie rzeczy karzdy wie jeśli tam jedzie!!po coco ś takiego ??i o co ci chodzilo zamieszczając taką informacje??

bez sensy naprawde................. :?
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 11:42 am   

szczerze mówiąc to twoje "bez sensu" jest bez sensu i nie wiem co wprawiło cie w takie oburzenie bo po 1) konkursy nie są tylko dla uczestników -moze ktos po przeczytaniu bedzie mial ochote sie wybrac i poogladac :wink: po 2) taki topic byl juz ale dawno wiec warto przypomniec na pare dni przed rozpoczeciem konkursu po 3) pytanie "o co ci chodzilo zamieszczając taką informacje?" jest jakby wziete z ksiezyca a poza wszystkim nie po polsku(nie bede upominac bo moda na wypominanie bledow ortograficznych na szczescie minela na tym forum) wiec ogolnie moja droga chyba nie mialas sie do czego przyczepic albo ci sie nudzi w domku...pozdrawiam a jesli bierzesz udzial w World Cup'ie to zycze powodzenia....
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 2:47 pm   

Luna12 napisał/a:

bez sensy naprawde................. :?


nie uważam, żeby ten post był "bez sensu"... wyobraź sobiee, że niektórzy mogą nie wiedzieć o takiej impezie...
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 7:49 pm   

wlasnie! ja nie wiedzialam....
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 8:08 pm   

promocja takich przedsięwzięć jest b.ważna!!!
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 8:11 pm   

a z tą promocją w mediach, jak wszyscy wiemy, różnie bywa... i dlatego wynikają później takie sytuacje... że wiele osób nie wie o danym wydarzeniu, przedsiemwzięciu... :roll:
 
 
 
wiadomo/.:O:.
Gość
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 8:18 pm   

przy okazji-wszystkim zaglądającym tu uczestnikom owego konkursu zycze połamania nóżek :D (a chwilowo o to nie trudno bo wrocławskimi ulicami płyną rzeki po dzisiejszej nawałnicy :wink: )i zaczarowania jurorów i konkurentów 8) do zobaczenia na scenie
 
 
Pod wrażeniem
Gość
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 3:00 pm   

Trzymam kciuki za wrocławianki, mam nadzieję,że moja faworytka w tym roku wygra. Powodzenia i połamania nóżek w swoim amorku.
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 4:03 pm   

dzisiaj pierwszy dzień konkursu... jakie wrażenia ? był może ktoś ? :D
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 9:47 pm   

PIERWSZY DZIEŃ MINĄ.................moje wrażenia nie są najlepsze.......Wrocław był TRAGICZNY........!!!!!!!!! :( :(
 
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 10:32 pm   

no wiesz....zamiast chwalic sie 3 miejscem komus kto tego nie widzial to narzekasz:P powodzenia jutro słoneczka
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Gość1
Gość
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 7:54 am   

ale będzie napewno lepszy, powodzenia wszystkim dziewczynom z Operetki
 
 
Optymistka
Gość
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 8:20 am   

Hmm... Ale wczoraj był tylko modern i jazz, prawda? Może dziś w klasyce lepiej się powiedzie, głowy do góry! A trzecie miejsce chyba jest niezgorsze...
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 8:27 pm   

w sumie wrocław zgarnął 10 medali 8)
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 8:48 pm   

nie....9 - 1 złoty, 3 srebrne, i 5 brązowych a ze wczoraj to my nawet na to 3 nie zasługiwaliśmy, więc nie ma sie czym chwalić......ale dzisiaj poszło dobrze....:D:D:D jutro gala.....
 
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 2:19 pm   

No, dziewięć medali to całkiem, całkiem... Szkoda, że solówki w tym roku nie zostały nagrodzone. Może ktoś, kto zna sie na rzeczy zechce opowiedzieć coś więcej? Za co Capitol dostał medale, kto dobrze wypadł? Pochwalcie się troszkę. :wink:
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 2:25 pm   

dr Coppeliusie napisalam ze wrocław a nie Capitol wiec trzeba wziac pod uwage ole zasade z jastu rowniez wrocławiankę i kogo to obchodzi ze nie zasluzylismy na to 3?moze napiszemy do g.wyborczej albo prezydenta co? :wink: a co do solowek-to w tym roku kategoria juniorow byla po prostu tragiczna....na wiekszosci wariacji trzeba bylo zaslaniac sobie oczy....pozdrawiam
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 6:19 pm   

ups..........przepraszam zapomniałam o niej.... 8)
 
 
 
Gość1
Gość
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 8:02 am   

Odylio, mam nadzieję że nie mówisz o naszych dziewczynach, ja przynajmniej tak nie uważam, żeby były tragiczne, poprostu te konkursy mają do siebie,że nie zawsze dobre solówki zostają nagrodzone. Szkoda że to w ten sposób ujełaś, bo niestety wszyscy wiemy kim jesteś.
 
 
Gość1
Gość
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 8:06 am   

i jescze jedno ,gratulację dla wszystkich wrocławianek, a przede wszystkim dla pani Ałły i pana Giwiego Abesadze, naprawdę wspaniale przygotowali swoje podopieczne.
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 12:48 pm   

kochany gosciu1! oczywiscie ,że nie mowiłam o naszych (skąd takie przypuszczenia :evil: że mialabym szydzić ze swoich skoro wiadomo kim jestem i zycze jak najlepiej?)bo podium powinno nalezec do nich trzech ;mowie o calej reszcie -jak to ujela szanowna p.Maria Kijak "nie było komu dać nagrody"oraz uwaga od jurorów ,że czeka je wszystkie duzo pracy na pointach-to wszystko jak i punktacja mówi sama za siebie a forum jest NIESTETY po to,zeby wyrazac swoją opinię-w tej akurat NIESTETY nie jestem odosobniona...pozdrawiam i gratulacje(mam nadzieje ze żadna/żaden z Was nie zrozumiał moich słów tak jak szanowny gość1 i sami wiecie "na kim"trzeba bylo "zaslaniac oczy"-daje cudzysłow ,bo nie wiem czy KTOŚ nie zechce zrozumiec tego dosłownie :wink: )
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Luna12
Gość
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 11:01 am   

Pod wrażeniem napisał/a:
Trzymam kciuki za wrocławianki, mam nadzieję,że moja faworytka w tym roku wygra. Powodzenia i połamania nóżek w swoim amorku.


Czy mówisz może o Pauli Dzwonik :?: :?: :?: 8) 8) 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 35