www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sklepy baletowe w krakowie
Autor Wiadomość
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 12:42 pm   sklepy baletowe w krakowie

jedyny sklep baletowy w krakowie, tj. kraina tańca właśnie zakończył swoją działalność...ciekawe gdzie się teraz uczennice baletówek będą zaopatrywać :roll:
z tego co wiem to istnieje jeszcze jakaś "ballerina" przy ul. łobzowskiej, ale oni tam chyba nawet baletek nie mają :roll:
Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat sklepów w krakowie, bądź faktycznego asortymentu owej "balleriny" to będę b. wdzięczna, bo choć pas de chat jest sklepem świetnym, to nieraz trzeba czekać długie tygodnie na przesyłkę :(
pozdrawiam
 
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 3:34 pm   

hoho, to nieciekawie... Widać pozostaje Akces w swojej stałej siedzibie we Wróblowicach: ul. Gościnna 6, 30-698 Kraków- tam można, jak wiadomo, zaopatrzyć się w obuwie. Inna sprawa- rajstopy; z tym chyba już nie będzie dużych problemów, jest jakaś hurtownia rajstop na Lubicz (podobno po tej samej stronie co Hotel Europejski, w jakimś zagłębieniu pomiędzy budynkami- tak słyszałam, osobiście nigdy tam nie byłam), grube rajstopy (chyba bez patentów, ale nie jestem pewna) można zakupić w M1 na stoisku "Ballerina" obok New Yorkera (kosztują jakieś 30 zł).
Był jeszcze jeden sklep baletowy na Łobzowskiej, pewnie mówisz o tym samym- znajdował się przy sali baletowej Krakowskiej Akademii Tańca...
No, powiedziałam wszystko, co wiem. Jak widać, jeśli nie będzie nam odpowiadało to co mamy, pozostanie nam zamawianie (też jestem z Krakowa). Pozdrawiam
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 9:10 pm   

CO??!! Kraina tanca zakończyła działalnośc!?To jest straszne!!! To był jedyny w Krakowie sklep z niezłym zaopatrzeniam!!! A na Łobzowskiej to w tym sklepie wiem, że zawsze nie było rozmiarów i zawsze byłu jakieś problemy. chociaż może sie już zmieniło.... nie wiem, bo dawno tam tam nie byłam. Ale chyba nie będziemy miały wyjścia i będziemy musiała się tam zaopatrzac :? Z rajstopami nie będzie problemu, bo jest hurtownia. Ale gorzej z baletkami itp. Mysze się własnie zaopatrzyc bo jadę na obóz baletowy....
Jeszcze w decatlonie sa akcesoria baletowe. Ale baletki tylko skórzane (nie lubię skórzanych), kostiumy sa tylko w dwóch kolorach różowy i biały i drogie (po 50 zł). Rajstopy są chyba po 35 zł. Tez białe i rózowe. A co wiecie więcej o tym sklepie akcesu w wróblowicach?? Są tam półcienne białe baletki????? A gdzie teraz oge kupic siateczkę do koczka taką cieniutką jakie były w krainie tanca??
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 8:02 pm   

w obuwie się tam nie zaopatrywałam, przynajmniej teraz już nie. zamawiam z warszawy. tylko ciekawe co mam zrobić z moją 7-letnią siostrą, sanshy jej przeca nie zamówię :roll:
nie mam zielonego pojęcia skąd będziemy teraz brać stroje...zawsze nam szyli na miarę. rajstopy są do kupienia w wielu miejscach, choćby wspomniana hurtownia na lubicz, czy którakolwiek tzw. "pani w bramie" czyli stoiska z rajstopami i skarpetkami w rynku lub na szewskiej.
pozdrawiam!
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 12:48 am   

Swojego czasu zaopatrywałam sie w takiej krakowskiej firmie "Piruet". Zamawiałam baletki i kostiumy (trykoty). Nr telefonu to: (12) 6447355. Może nie rewelacja, ale cos jednak jest. Nie mam pojecia, na jakiej zasadzie działa ta firma - czy maja otwarty sklep, czy tylko przyjmuja zamówienia, etc.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:44 am   

KRAIA TAŃCA NIE ZAKOŃCZYŁA DZIAŁALNOŚCI!!!!!!!!!
Przenosi się na Krakowską 5. Ale ja już tam więcej nie będę kupowała. Rajstopy kupuje w hurtowni na Lubiczu, baletki w hurtowni (to jest chyba hurtownia...?) akcesu, siateczki w sklepach kosmetyczno-fryzjerskich.
W Krainie tańca jest drogo. Tam za wszystko przepłacamy! Materiałowe baletki z dzielona podeszwą kosztują 37 zł. A w akcesie 25 zł. Jedna siateczka 3.50. A w sklepie kosmetycznym wczoraj zapłaciłam 1.80 za dwie!!!! Rajstopy tam kosztują chyba 10 zł. A w hurtowni 8.50 i te z hurtowni są lepsze. A nad kostiumami się nie zastanawiałam, bo narazie mam.........

W Balerinie byłam wczoraj. Przenieśli się na Łobzowską 57. To po drugej stronie ulicu, trochę bardziej w głąb Łobzowskiej..... Ale zaopatrzenie jest słabe. Są kostiumy.... ale baletek nie mieli..... Tylko takie rozmiary 33, 32. Rajtek też nie było , siateczkek też nie. Tam jest głównie wypożyczalnia stroi..... Z baletowym asortymentem kiepsko... bardzo.....

HURTOWNIA Z RAJSTOPAMI TEŻ ZMIENI SIEDZIBĘ!!!!!!!!
Będzie na ulicy Św.Filipa 25
telefon: 422-25-90
Nie wiem od kiedy się przeniosą. Ale najlepiej zadzwonic......

BALERINA
ul. Łobzowska 57
telefon: 0-692-11-55-41

HURTOWNIA AKCESU
ul. Gościnna 6 Wróblowice (zaraz za Jugowicami koło krakowa...
telefny:
654-90-61
654-91-68
650-90-11

Do nowej siedziby Krainy tańca podam też numer telefonu tylko potem, bo chwilowo zgubiłam wizytówkę........

Mam nadzije, że pomogłam :D
 
 
 
małgo...
Adept Baletu


Posty: 165
Skąd: z pewnej doliny
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 3:34 pm   

...eee ja byłam w balerinie i maja tam baletki..białe i czarne ....do wyboru do koloru...a pozatym zamówiłam sobie tam strój dałam im wzór jaki zcciągnełam z internetu i uszyli mi identycznie jak na tym wzorze ,,,strój jest poprostu śliczny zapłaciłam 50 zł....spoko....materiał bardzo dobry
a oni teraz mają sklep na Batorego 2 !!!!!!!
_________________
Dancing in the desert blowing up the sunshine
 
 
Ewuunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, fotograf?..
Wiek: 34
Posty: 252
Skąd: zza światów.....
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 3:10 pm   

a czy ktoś wie coś o Piruecie?? czy to jest normalny sklep?? i na jakiej jest ulicy, bo nie znam się na Krakowie...
_________________
STAR WARS
And may the Force be with you.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 6:02 pm   

Wiem, że koło dworca znajduje się hurtownia z rajstopami. Wie ktoś, gdzie to dokładnie jest?
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 11:26 pm   

W Piruecie nigdy nie byłam osobiście, ale mam kilka kostiumów tam uszytych. Znajduje się na os. Złotej Jesieni 6/55. Oto strona: http://www.piruet.friko.pl/ofirmie.html
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 11:31 pm   

Just_me, a wygodne są kostiumy? Starannie uszyte?
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:10 am   

Tak, bardzo je lubię, dwóch z nich używałam na zajęciach w ciągu roku, w reszcie tańczyłam na występach. Mam też spódniczkę z Piruetu. Myślę, że warto kupić sobie kostium na Złotej Jesieni, bo nie można raczej nic zarzucić ich jakości, do tego cena raczej zachęca.
Mam zamiar w najbliższym czasie podejść tam i zapytać, czy uszyją mi kostium do ćwiczeń wg wzoru, taki, jakiego nie mogłam znaleźć w Polsce, ale myślę, że nie będzie problemów.
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 10:35 am   

Hurtowinia z rajstopami juz nie jest koło dworca tylko na ul. Filipa 5. Ale jak moja kolezanka tam przed wakacjamami była to nie mieli rajstop baletowych.
 
 
 
Świrus
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 8:50 am   

mam pytanie...wiecie może gdzie w okolicy rynku jest sklep z baletkami?? albo jakas hurtownia??

w sumie mzoe byc gdzieś dalje tlyko zbey ceny byly przyzwoite...

bardzo prosze o adresy..bede wdzięcznaZ!!!!

to bardzo pilne!
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 10:11 pm   

Przeglądnij cały wątek, a później zajrzyj do Krainy Tańca lub na ul. Batorego :)
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 9:18 pm   

czy w ballerinie na batorego jest możliwość wypożyczenia paczki klasycznej (pod hasłem "kostiumy sceniczne baletowe") ?
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 10:10 pm   

Mysle, ze probesjonalnych paczek nie bedą mieli... Ale może jakieś mają... Chyba trzeba dzwoni i pytac (albo udac sie ossbiście).
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 11:52 pm   

Makova, zapewne jest taka możliwość,ale to bardziej na Batorego patrz.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Lirael
Nowicjusz


Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 11:33 am   

A jest możliwość w tych sklepach kupienia baletek Grishko?
_________________

,,Jestem takim samym człowiekiem jak ty,
ale mam lepsze rzeczy do roboty,
niż siedzieć i palić skręty (...)
zawsze będę trzeźwy, nie potrzebuję podparcia,
bo mam Straight Edge (sXe)"
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 5:35 pm   

Nie. Zamów sobie Grishko z Elite :D
 
 
 
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Sob Gru 30, 2006 9:47 pm   

o tak, w elite: www.elite-online.pl
zawsze szybciutko przysyłają:)
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
 
Natalia4;)
Nowicjusz

Posty: 33
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 7:30 pm   

A baletki Sanshy? Albo jakiejś innej w miarę dobrej firmy? Chciałabym sobie kupić, jakieś ładne, żeby się ładnie stopa prezentowała, z dzieloną podeszwą chyba.
 
 
 
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 10:43 am   

W Krakowie to raczej nie ma...
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
 
Natalia4;)
Nowicjusz

Posty: 33
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 1:04 pm   

No a w takim razie jakiekolwiek baletki w miarę porządne? Można gdzieś w Krakowie kupić? A jak nie w Krakowie to gdzie najbliżej? Bo zależy mi żeby je przymierzyć, nie chcę kupować wysyłkowo.
 
 
 
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 6:24 pm   

just_me napisał/a:
W Piruecie nigdy nie byłam osobiście, ale mam kilka kostiumów tam uszytych. Znajduje się na os. Złotej Jesieni 6/55. Oto strona: http://www.piruet.friko.pl/ofirmie.html


A ten PIRUET jeszcze istnieje?
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 38