www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ImPulsTanz w Wiedniu 12.07.0-12.08.07
Autor Wiadomość
Jan S.
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: Kraków / Wiedeń
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 2:11 pm   ImPulsTanz w Wiedniu 12.07.0-12.08.07

Polecam ten event... jak co roku swietne zespoly ze wspanialymi tancerzami...podaje link : http://www.impulstanz.com...mances/program/
 
 
 
inscrutable.m 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zakochana po uszy
Wiek: 34
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 11:05 pm   

Janie, a móglbyś powiedzieć coś więcej? wybieram się w sierpniu do Wiednia i z checią bym coś zobaczyła, jednak nie znam Wiednia..
_________________
"Dance is a garden, maybe not big, infinitely high and endlessly deep.
There is place for everyone.
Set yourself rules in order to break them, in order
to find new feelings, new realities, new dimensions. "

Jirí Kylián
 
 
Jan S.
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: Kraków / Wiedeń
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 11:20 am   Impulstanz 2007-Wieden

...to zalezy co Cie unteresuje...bedzie tam wszystko...od referatow, poprzez warsztaty taneczne z uznanymi pedagogami i choreografami az po wystepy wielu grup i solistow z calego swiata....ja mieszkam w wiedniu, wiec sluze pomoca ....pozdrawiam
 
 
 
inscrutable.m 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zakochana po uszy
Wiek: 34
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 11:28 pm   

przyjeżdżam do Wiednia 5. sierpnia, więc juz na koncówke.. jednak z checią bym coś zobaczyła lub czegoś się nauczyła. Mógłbyś coś polecić? jakąś ciekawą, wartą obejrzenia grupę bądź interesujace warsztaty? (strona oczywiscie pozostaje do obrzejrzenia, jednak pytam się, bo chciałabym poznac Twoje osobiste zdanie =))
_________________
"Dance is a garden, maybe not big, infinitely high and endlessly deep.
There is place for everyone.
Set yourself rules in order to break them, in order
to find new feelings, new realities, new dimensions. "

Jirí Kylián
 
 
Jan S.
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: Kraków / Wiedeń
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 1:24 am   Festival Tanca w Wiedniu 12.07.0-12.08.07

....z wielka checia bym ci cos zaproponowal, lecz mysle, ze Ty znasz sie na tym lepiej...ja jestem fotografem, ktory specjalizuje sie w fotografii tanca, wiec patrze na tanczacych nie w kontekscie techniki, lecz estetyki i gry swiatla z cieniem......szkoda, ze przyjezdzasz tak poozno do Wiednia gdyz ja wylatuje na urlop 8-go sierpnia, wiec moge ci poswiecic tylko te dwa dni festivalu..pozdrawiam...
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 1:41 am   

Idz na Ultime Vez.

Generalnie wszystko na tym festiwalu to jest absolutny top jesli chodzi o taniec wspolczesny, wlasciwie teatr tanca. Nie chodzi o sama technike, tzn ona wiadomo jest bezdyskusyjnie na wysokim poziomie, ale to sa generalnie spektakle, tworcy, ktorzy tworza ten teatr tanca dzisiaj, to jak on wyglada, mozna powiedziec ze pokazuja aktualne, najnowsze kierunki w rozwoju tego tanca (jako sztuki performatywnej), a nierzadko i wyznaczajac nowe.

Aha, i raczej nie spodziewaj sie ladnego i czystego tanca, w sensie estetycznie odtanczone ukladziki. Moze przypadkiem sie zaplacze tam cos takiego. Ale przygotuj sie raczej na mniej oczywiste rzeczy z punktu widzenia tradycyjnego teatru, itd.


Pozwolilam sobie przeniesc temat na inna tablice, i lekko zmodyfikowac tytul - te nazwe jest latwiej skojarzyc
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
genia
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 1:17 pm   

hej..ja bede na tych warsztatach w tym roku od 24.07 do 03.08..mam nadzieje ze duzo z nich wyniose( w sensie nauki)..chcialabym sie jednak dowiedziec jaka sa opinie na temat tych warszatow . Może ktos juz był lub słyszał coś na ich temat?
 
 
 
Nemo 
Adept Baletu


Wiek: 41
Posty: 254
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 1:41 pm   

genia napisał/a:
hej..ja bede na tych warsztatach w tym roku


Czy są jakieś zniżki za kolejne kursy, czy za każdy trzeba płacić sto ileśtam euro? No i czy proponują jakiś nocleg, czy we własnym zakresie?
Tak średnio mogę się doczytać na stronie impulstanz więc pytam :) może w przyszłym roku też zaszaleje.
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 1:47 pm   

Płaci się 30 EU registration fee, jeden kurs kosztuje 130 EU, a kolejne 110 EU (kursy mozna brac z np. tyg 1, 2, 3, 4 - kazdy trwa przez caly tydz. codziennie od pon. do pt., a w weekend sa intensives, czyli po dwie godziny dziennie, tez sie licza jako 1 kurs).
Sa znizki, np. dla profesjonalnych tancerzy. Jesli jakis kurs trwa dluzej niz zwykla lekcja dziennie, czyli np. zajecia trwaja 2 godziny czy wiecej, to wtedy placi sie za niego 145.

Nocleg trzeba sobie samemu kombinowac, przynajmniej ja nic nie znalazlam o tym na ich stronie.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
genia
Nowicjusz

Posty: 14
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 11:10 am   

Joanno.. a mam jeszcze pytanie czy jest tam cos takiego jak na poznanskich warsztatach,że jest siedziba glowna , dostaje identyfikator i.t.p.Bylaś już tam?
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 11:42 pm   

Tak, siedziba glowna jest na Arsenalstrasse, to jest troche na obrzezach Wiednia (niedaleko Sudbanhof, czyli tam gdzie przyjezdzaja pociagi z Polski) - tam jest biuro festiwalowe i wiekszosc warsztatow.
Wszystko jest napisane na stronie, tylko trzeba sie troche wczytac ;) . Ale w sumie to malo skomplikowane wszystko. Jest workshop pass, itd.
(sorry ze tak pozno pisze, dopiero teraz mam dluzsza mozliwosc dojscia do neta)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 24