www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Warszawa - zajęcia dla dorosłych
Autor Wiadomość
granulka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 2:48 pm   

Tak, to raczej byłam ja... Poznałaś po tej fatalnej koordynacji ruchowej? ;)Boże, i mówisz ze w dodatku jestem na zdjeciach?!! :oops:
Nie mniej jednak chętnie je obejrze. Jezeli mogłabys podrzucic je na adres mailowy podany w profilu, to byłabym bardzo wdzieczna.
Ciekawa jestem którą z tych osób byłas Ty? :)
pozdrawiam
M
 
 
Gioia
Adept Baletu


Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 2:56 pm   

Poznałam (to znaczy zaraz się okaże czy poznałam, czy nie :wink: ) po opisie WYGLĄDU wariatko! :lol:
Jak były skoki to stałaś w pierwszym lub drugim rzędzie z przodu?
Dobra, wysyłam zdjęcie - będziemy się identyfikowały. :)
 
 
Migotka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń-amator :)
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 14, 2006 5:57 pm   

Ha, ja tez chodze na Twarda w poniedzialki i czwartki :) i bardzo sobie chwale.
 
 
otea
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Czw Gru 14, 2006 10:25 pm   klasyka Warszawa zajecia dla dorosłych

Tak, dzisiejsze zajecia były super. Profesor zrobiła na koniec taki pokaz obrotów, że echchch. Ale coś Was nie mogę rozpoznać dziewczyny. Ja to jestem ta, na której sie pokazuje błędy i poprawki. Już się przyzwyczaiłam - :wink: tak było zawsze na każdych zajęciach ruchowych - i nawet to polubiłam bo szybciej mi się rozjaśnia w głowie o co nauczycielowi chodzi.
 
 
granulka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 4:34 pm   

Ja to podziwiam p. Gaworczyka.
facet jakos ze 30/40 lat ode mnie starszy a wszystkie cwiczenia przy ktorych odpadaja mi / wyrywaja sie ze stawow konczyny a pot cieknie po czole stumieniami on wykonuje z podejrzana lekkoscia i z rozbrajajacym usmiechem na twarzy... ;)
 
 
granulka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 9:22 am   

No dobra dziewczyny. Byłam wczoraj na Twardej. A teraz grzecznie mowic ktore to Wy były?
Otea -ciezko jest Cie namierzyc bo pani profesor pokazywała tak jakby na kilku obiektach co sie robi zle...
Czekam wiec na dodatkowe podpowiedzi ;)
 
 
Migotka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń-amator :)
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 12:19 pm   

Ja bylam :) Stałam przy drazku naprzeciw wejscia, blondynka, na mnie tez Pani poprawiala...
 
 
Madziai
Nowicjusz

Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 5:04 pm   

Cześć Dziewczyny!!!

Ja stałam wczoraj przy drążku pierwsza przy wejściu. Tak jakby blondynka. Wczoraj miałam czarny kostium z długimi rękawami, ale przeważnie mam bluzki na cienkie ramiączka. I zawsze czarne rajtuzy, ale to jak u większości.

Migotka - a Ty to ta wyższa blondynka czy niższa?

Granulka, a Ty to która byłaś? :?:

Otea - jeszcze Ty się musisz przyznać do siebie...

Pozdrawiam! Do czwartku.
 
 
granulka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 5:51 pm   

Ja mogę być rozpoznawalna po tym, ze sie najbardziej wczoraj spózniłam ;) Ogólnie takie czarne male ze mnie. A stałam potem przy drazku przy scianie z pianinem pomiedzy takimi dwiema zgrabnymi, cholera jasna, dziewczynami... ;) Moze jedna z nich to nasza Otea?
To zróbmy w czw zbiorke np w ostatniej przebieralni, albo na sali koło pianina? I kazda czerwoną rozę w zebach! ;)
 
 
otea
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 11:27 pm   klasyka-Warszawa- zajęcia dla dorosłych

Acha :D już Was trochę rozpoznaje. Madziui, Ty to zdaje się jesteś tą dziewczyną, która już wszystkie kombinacje ćwiczeń zna na pamięć! Gratulacje, mnie się wszystko strasznie plącze. A ja stoję też przy tym drążku vis a vis wejscia ale trochę dalej, bliżej końca. Mam długie czarne włosy. Wiecie, bardzo mnie rozczuliła na ostatnich zajęciach nasza prof. mówiąc, ze zrobimy dużo, ale żebyśmy nie miały złudzeń, że kiedyś wystąpimy na scenie...hm - ja tam marzę żeby kiedyś podnosić nogę np. na 140 stopni i ją...utrzymać.
 
 
granulka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 9:17 am   

Hmm, to ja w takim razie Was jednak nie kojarze. Kojarze tylko osoby które sie wyróżniały jakims elementem ubioru, np pamietam takie czerwone satynowe baletki...
Jezeli chodzi o złudzenia, to ja absolutnie zadnych nie mam.
Wczoraj wygrzebałam moje zdjecie sprzed jakis 10 lat. Robie na nim szpagat i wyglada ze nic mnie specjalnie nie boli... ;) A teraz to mi chyba z pol metra brakuje :( JAK JA SIE MOGLAM TAK ZAPUSCIC!!!! Wrrr
 
 
Madziai
Nowicjusz

Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 3:38 pm   

Otea!
Takiej dobrej pamięci to ja już nie mam :lol:
Po prostu staram się zapamiętać to, co na bieżąco pokazuje pani Profesor (bo kombinacje danego świczenia przy drążku często są różne) i staram się dobrze słyszeć muzykę, co nie zawsze jest proste...
Do zobaczenia - mam nadzieję, że dzisiaj :D
Pewnie będę stała tam, gdzie zwykle, czyli przy wejściu.
 
 
otea
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 6:31 pm   klasyka-Warszawa-zajęcia dla dorosłych

Masz b.dobrą tzw. pamięć ruchową w takim razie :-) . A czy któraś z was dziewczyny będzie chciała pójść ( no jeszcze nie teraz oczywiście ) na warsztaty czy zajęcia z pointami? Ja bardzo. Rozmyślam tez nad zapisaniem sie na kontakt i improwizację - podobno grupa się dopiero zbiera. Zaraz pędzę na Twardą - do zobaczenia!
 
 
granulka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 2:10 pm   

Otea, to Ty jednak byłas? A my juz sie zdemaskowałysmy nawzajem, ale doszłysmy do wniosku, ze zadna z obecnych nie pasuje do Twojego opisu...
A pointowe warsztaty to kiedy? Pytam troche teoretycznie, bo jednak jeszcze za malo zdecydowanie umiem :(
 
 
otea
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: w-wa
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 6:52 pm   klasyka-Warszawa-zajęcia dla dorosłych

ups..utknęłam w strasznym korku i nie dojechałam na czas. Ale życzę Wam wszystkiego najlepszego świątecznego i noworocznego ! Do zobaczenia na zajęciach w 2007 :P .

Kochani, bardzo Was proszę o przeniesienie części konwersacji na rozmowy prywatne. Tranq.
 
 
inscrutable.m 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zakochana po uszy
Wiek: 34
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 8:47 pm   

a ja mam takie pytanie.. czy znajdzie sie tutaj osoba, która chodzi na zajecia na Moliera w piatki na 18.15 do grupy początkującej?
Szukam wciąż zajeć z kasyki i cieżko mi inne znaleźć.. Pojecie o balecie jakieś mam, ale niewielkie.. poza tym mamy środek roku szkolnego i sie zastanawiam, czy mogłabym jeszcz eprzyjść na te zajecia? Bo lekki stres mnie ogarnął, nie wiedząc czemu...
 
 
Ciarka
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Warszawa/Stockholm
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 12:53 pm   

Zapraszam wszystkich bardzo na zajecia na moliera u p.Ewy Głowackiej, we wtorki i piątki o 19.20. Następne zajecia są 13. 02. , poziom zaawansowany. Jeśli we wtorek nie bedzie 12 osób rozwiąża nam grupę
:( . A byłoby bardzo szkoda, bo to super zajecia. Jak możecie to przyjdźcie i powiedzcie znajomym!!!!!
_________________
Det klarnar upp :)
 
 
 
artone
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 4:25 pm   

A ja serdecznie zapraszam na zajęcia z tańca klasycznego do Szkoły Tańca TANCERZE.PL. Więcej informacji na stronie int. www.tancerze.pl
 
 
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 1:56 pm   

Warsztaty w studiu:
http://taniecstudio.pl/ho...sztaty_duze.doc
 
 
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:03 am   

Już jest nowy plan zajeć w studiu :)
http://taniecstudio.pl/in...id=45&Itemid=35
 
     
orka
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 3:18 pm   

witam

chcialam sie zapytac osob chodzacych na Moliera do studia jak oceniaja prowadzacych
w zeszlym roku bylam na kilku zajeciach u Pana Gawroczyka a potem na warszatacie nie pamietam ktora Pani to byla. I musze powiedziec ze mi sie podobalo bardziej u tej Pani bo jest bardziej dokladna. w tym roku chcialam sie zapisac ponownie ale ponoc juz nie ma miejsc ani do Pani Zajdler ani do Pana Gaworczyka zostala grupa na Twardej czy mozecie mi powiedziec kogo z tej trojki polecacie i dlaczego ?
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 11:09 pm   

Na te warsztaty chodziłaś w lipcu czy we wrześniu?
 
     
Migotka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń-amator :)
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 11:26 am   

Na Twardej będą zajęcia z Panią Ziętkiewicz, do której chodziłam w ubiegłym roku i która bardzo polecam- jest bardzo dokładna, wszystko cierpliwie tłumaczy, na poczatku kazdej lekcji wykonywalismy rozne cwiczenia na wzmocnienie miesni brzucha i plecow. Bardzo zaluje ze nie bedzie dalej prowadzic mojej grupy, ale coz, tak bywa niestety. Ale polecam, naprawde polecam :)
 
     
orka
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 12:15 pm   

dzieki bardzo :) mam nadzeje ze mnie jeszcze zapisza do tej grupy jak dzis podjade.
bylam na warsztatach jakos w zime. nie pamietam dokladnie czy to byl marzec czy luty jakos tak jak mialam sesje bo musialam przestac chodzic niestety na nie.
 
     
larme 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 32
Posty: 14
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 10:11 pm   

kiedy można się zapisać na te warszatay w osb i jaki jest koszt
_________________
dążyć by tańcu odzwierciedlać uczucia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 32