www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PAS DE CHAT
Autor Wiadomość
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 11:25 pm   

:? ja jakos we wrzesniu jak bylam to je mieli i sobie kupilam jedna pare..
 
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 11:28 pm   

Nie ta sama osoba. Kiedyś jeszcze nieświadoma tego zadzwoniłam do sklepu żeby coś tam zamówić czy się zapytać już nie pamiętam i pani wyjechała na mnie z gębą (sorry, ale tego się inaczej nie da nazwać :wink: ), że ona nie zajmuje się zamówieniami i zaopatrzeniem, że ona tylko sprzedaje i kazała mi napisać maila. Także ciekawie... W każdym razie na pewno nie jest to ta sama osoba.
 
 
     
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 10:04 pm   

ja tez mialam taka sytuacje! kobieta na mnie nawrzeszczala, ze jak chce sobie cos zamowic to mam napisac maila.. Ciekawe co maja zrobic osoby, ktore nie maja dostepu ddo internetu.. :roll:
 
 
     
mała_mi
Nowicjusz

Wiek: 31
Posty: 32
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 11:58 pm   

Osobiście nie mam dobrych doświadczeń z tym sklepem. Kupiłam tam pierwsze pointy. O czywiście zaznaczyłam, że pierwsze i kobieta sprzedała mi partenaire. Do tego za małe wkładki- nie wiedziałam, że są różne rozmiary. Była bardzo nieprzyjemna, tak jakby robiła łaskę, że mi je sprzedaje. Rozumiem, że można mieć gorszy dzień, ale bez przesady, pani prawie krzyczała.

Może są to tylko moje odczucia i być może ktoś z was jest bardzo zadowolony z usług tego sklepu. Nie chcę swoją opinią nikogo urazić, takie jest po prostu moje zdanie.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 12:23 pm   

mała_mi napisał/a:
Osobiście nie mam dobrych doświadczeń z tym sklepem. Kupiłam tam pierwsze pointy. O czywiście zaznaczyłam, że pierwsze i kobieta sprzedała mi partenaire. Do tego za małe wkładki- nie wiedziałam, że są różne rozmiary. Była bardzo nieprzyjemna, tak jakby robiła łaskę, że mi je sprzedaje. Rozumiem, że można mieć gorszy dzień, ale bez przesady, pani prawie krzyczała.

Może są to tylko moje odczucia i być może ktoś z was jest bardzo zadowolony z usług tego sklepu. Nie chcę swoją opinią nikogo urazić, takie jest po prostu moje zdanie.


wiesz, jak ja tam kupowałam pierwsze pointy to babka była wkurzona na maxa, że swojego rozmiaru nie znałam....
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 12:39 pm   

Moim zdaniem jak się idzie do pas de chat to najlepiej juz wiedzieć co się chce i tylko o to dokładnie poprościc bo jak zapyta się obsługę o radę to czasami moożna się zdziwic co oni polecają jak właśnie wspomniene juz wcześniej pointy dla początkujących mi tez doradzano bodajże soprano... Tymczasem ja już wyszkolona po naszym forum prawie wymusiłam wydanie do mierzenia recitali. Podobnie było z baletkami że istnieją różne szerokości dowiedziałam się z forum... w sklepie zaprzeczali że mozna mieć różną szerokość stopy :)
Tak więc informacje raczej na forum i wtedy po zakupy do pas de chat.
:wink:
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 2:05 pm   

Nie mialam "przyjemnosci" kupowac nic w tym sklepie, bo raczej nie bywam w stolicy. Powiedzcie, czy tam pracuj aosoby ktore znaja sie na rzeczy? Czy raczej, zwykle panie sprzedawczynie, ktore ktos tam wstawil bo przeciez sprzedawac ktos musi? Z tego co opisujecie, to raczej przypadkowe osoby...
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 3:10 pm   

Ja byłam w stolicy w zeszłym tygodniu i wybrałam się do Centrum LAND na ul. Wałbrzyskiej gdzie na pierwszym piętrze jest sklep www.taniec.com.pl . Kanciapa taka, że nie wiem ;/
Bluzy dresowe DEHA za 279zł, podobno powinny tam być i baletki i pointy ale nic takiego nie widziałam. Kiedy weszłam sprzedawczyni nawet głowy nie podniosła, a gdy zapytałam o jakiś kostium spojrzała na mnie dziwnie to zmieniłam na 'body' wtedy raczyła mi odpowiedzieć, że nic takiego nie posiadają.
Generalnie wybór był bardzo mały.

Co do sklepu Pas de chat, to nigdy nie byłam bo z Pyr było mi za daleko zeby jechać, ale słyszałam, że to również mała kanciapa gdzie wszystko jest po wtykane na wieszaki byle jak ;/
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 5:37 pm   

przypadkowe osoby, którym niekoniecznie chce się pracować...
teraz się dowiedziałam, że za przesyłkę tych dwóch listewek mam zapłacić 8 zł. sorry, jakby nie można było wysłać w kopercie tego.... i tak przez niekompetentną sprzedawczynię będę musiała kombinować jak koń pod górkę. bosssko :evil:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
Ostatnio zmieniony przez gonia Wto Lut 05, 2008 7:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
mała_mi
Nowicjusz

Wiek: 31
Posty: 32
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 7:31 pm   

Czyli tylko utwierdziłam się w moich przekonaniach. W ten sposób PAS THE CHAT tylko traci swoich klientów, przez tą całą impezę z pointami partenaire na pierwszy raz raczej nie będę więcej korzystać z usług tego sklepu. Ostatnio zamawiałam miniaturowe pointy i skorzystałam z usług ELITE- jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolona. Tak samo teraz, muszę zamówić nowe pointy, bo partenaire sa kompletnie nie dla mojej stopy i wybiorę pointy grishko. Nawet gdyby sanshy były lepsze wolę kupić tam, gdzie ludzie będą widzieli co sprzedają i choć w pewien sposób mi doradzą.
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 8:23 am   

gonia napisał/a:
przypadkowe osoby, którym niekoniecznie chce się pracować...
teraz się dowiedziałam, że za przesyłkę tych dwóch listewek mam zapłacić 8 zł. sorry, jakby nie można było wysłać w kopercie tego.... i tak przez niesubordynowaną sprzedawczynię będę musiała kombinować jak koń pod górkę. bosssko :evil:


Popros zeby wyslali listem poleconym. Ja za kazdym razem tak robie i jak narazie nie mialam problemow zeby sie z nimi dogadac. Co do osob pracujacych w sklepie - bylam tam dwa razy, raz byla starsza pani ktora tylko udawala ze zna sie na wszystkim. Za drugim razem byl starszy pan, ktory zdecydowanie wiedzial co robi.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 4:26 pm   

a wtedy płaciłaś za pobraniem czy przelewem? i ile kosztowała przesyłka?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:28 pm   

Przelewem. Zaplacilam 4,80zł za wysylke. Cena listu uzalezniona jest od jego wagi.
Z tego co mi wiadomo jesli chcesz placic za pobraniem to w gre wchodzi jedynie wysylka paczka.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 8:34 pm   

dzięki, już się wypytałam, i jak jutro dostanę odpowiedź na jeszcze jedno pytanie, to zamawiam. [biedna ta pani od e-maila, ciągle się o coś pytam...]


mieliście kiedyś noski sanshy do point? te naklejane? : http://www.sansha.com/models/ltk.jpg
dobre są? bo chciałam sobie kupić.... pasują na czubki dobrze czy tak średnio-na jeża? bo boję się, że będą za małe...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 1:39 pm   

no, zamówiłam. noski do point i usztywniacze, za przesyłkę płacę 2.40 zł [Aggo, wieeeelkie dzięki za pomoc, bo bym się nadziała i płaciła za paczkę... - kwiatek- ]
zobaczymy, jak to będzie wyglądało... w sumie nie chciałam zamawiać nosków, ale jak sobie podliczyłam, to mi się nie opłaca jechać do szewca i jeszcze tydzień czekać, aż ki noski zrobi...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 4:24 pm   

przyszły. hmm...
pierwsze wrażenie co do usztywniaczy- grube, i duże. ło matko O_o
ale bez problemu je włożyłam, nawet nie pogrubiły tak bardzo podeszwy, jak się spodziewałam. i są teraz twarde ^^
a noski? hmm... mogłyby być troszkę większe , ale trza brać poprawkę na to, że ja te pointy mam już z pół roku i trochę mi noski się rozlazły. Mam jeszcze kawałek obcięty od tych nosków, to sobie jeszcze dokleję z 'baczku' ;-)

a tak gwoli ciekawostki- płaciłam za wysyłkę 2.40, a na kopercie były znaczki o wartości 4.20 :D
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 5:04 pm   

Tak czasami bywa. Tez placilam mniej za wysylke o jakies 0,30 gr.
Odnosie wysylek - nie wiem czemu w Elite naliczaja mi za wysylke listem poleconym 9 zł :shock: , dziwna cena - biorac pod uwage ze chce zamowic tylko noski.
_________________
"artystą nie jest się dzięki szkole, ale bez niej można być w ogóle pozbawionym takiej szansy..."
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 5:12 pm   

ja też za baletki za wysyłkę płaciłam 9 zł... bywa :evil: wrr
sądząc po napisie na kopercie po baletkach- z tych 9 zł biorą za kopertę 1zł.
8 zł dlatego, że się nie bawią w wysyłanie 'po wadze', tylko kupują wysyłkę od 500g do 1 kg [p.s. baletki ważyły 180 g :roll: )
ze strony poczty polskiej:

Usługi krajowe
Przesyłka listowa polecona priorytetowa - gabaryt A
Masa: ponad 500g do 1000g
Opłata zasadnicza 5.80 zł
Traktowanie przesyłki listowej jako poleconej 2.20 zł
Suma 8.00 zł


voila
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
monika 
Corps de Ballet


Posty: 354
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 5:19 pm   

Mam pytanie: czy ktoś z was zamawiał moze w pas de chat paczkę (bodyplatsin)? Bo chciałabym się dowiedziec ile kosztuje, bo nigdzie nie moge znależć ceny...
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 6:59 pm   

na stronie pas de chat nie ma cen- musisz do nich napisać e-maila.
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
GwiazdkaNadia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 293
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 7:39 pm   

Czy oni mają wszystko to, co na stronie www.sansha.com ? Jeśli na przykład zażycze sobie spódnicy flamenco, to mi ją ściągną?:D
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 7:42 pm   

Tak.
_________________
"artystą nie jest się dzięki szkole, ale bez niej można być w ogóle pozbawionym takiej szansy..."
 
 
     
GwiazdkaNadia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 293
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 9:58 pm   

No bosko. Wiecie może ile się na taką przyjemność czeka? A co z ceną? Pewnie trzeba sobie przeliczyć z ceny na stronie angielskiej i dodać jakiś transport.
 
 
     
kosssela 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica,miłośnik
Wiek: 32
Posty: 221
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 11:41 pm   

Chciaąłbym zapytać czy ktos z was miał moze do czynienia z baletkami Silhouette??
_________________
Zmiany zmiany zmiany!
 
 
     
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 10:14 am   

ja mialam i bardzo dobrze mi sie w nich cwiczylo :) sa troche szersze przy palcach niz pro i bardzo wygodne.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 38