www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Lublin - zajęcia
Autor Wiadomość
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:32 pm   

a zapomnialam zajecia beda we wtorek i czwartek zapraszam mnie napewno poznasz bo jestem wysoka zaledwie 185cm
 
 
Marysia
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:22 pm   Re: Moze ktos bedzie wiedzial? - lekcje baletu

Aleksja napisał/a:
Czesc mam 30lat zawsze chcialam tanczyc w balecie ale nie bylo to mozliwe bo mi nie pozwolili rodzice. teraz mi zabronic nie moga ale wiek jest problemem. Mam pytanie moze ktos z was wie kto lub gdzie w lublinie moglby udzielac mi lekcji baletu, ja wiem ze wiek juz nie ten ale ja chce tanczyc dla siebie bo takie jest moje marzenie ktore nie daje mi spokoju bo jak tu zyc bez marzen?


Trzymam za Ciebie kciuki. Ja zaczelam tanczyc w wieku 18 lat i chociaz gwiazdy juz ze mnie nie bedzie to jestem szczesliwa, ze moge to robic :)
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 7:55 pm   

Kocham was daliscie mi nadzieje na spelnienie swoich marzen i nie tylko dzieki za wszystyko nie weiem jak to opisac dziekowac.
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 9:42 pm   

Czesc wiecie co? rozmawialam z moja doktor z przychodni o warsztatach tanecznych i ona ztwierdzila ze chyba tez wezmie udzial w warsztatach, fajne jest to ze kobieta jest juz babcia i tak podchodzi do sprawy, zaskoczyla mnie bardzo pozytywnie. Pozdrawiam wszystkich czesc :P
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:54 pm   

Czesc pierwsze koty za ploty juz za mna, bylam na zajeciach i bardzo mi sie podobalo, wyginam smialo cialo, cialo zwane dalej zwlokami bo mnie wszystko boli, nie myslalam ze tyle moze boliec no troche przesadzam bo uszy, nos i oczy mnie nie bola, ale sie nie dam bo naprawde sprawia mi to ogromna radosc. To nara, ide dogorywac. P.S. Ale jestem szczesliwa mowie wam. :P
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 1:38 pm   

Czesc jestem po kolejnych zajeciach dalej jestem obolala ale szczesliwa. Moja pani doktor chyba sobie nie dala by rady bo to jednak wysilek no i jej wiek. Pozdrawiam wszystkich.
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 11:28 pm   

Aleksjo, a może jakieś szczegóły? :D
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 12:56 pm   

Czesc pytasz o szczeguly jesli chodzi o prowadzacych zajecia to jest ich dwoch i prezentuja rozne style, a jesli chodzi o nas to sa same kobiety i ponoc jestesmy dosc wytrwale w cwiczeniach, trudno mi jest cos kolwiek wiecej pisac bo jestem pod ogromnym wrazeniem cisna mi sie do glowy setki mysli i odczuc bardzo to przezywam, prosze o zrozumienie jak tylko ochlone to postaram sie sie napisac cos bardziej skladnego. Dodam jeszcze tyle ze, zmienia sie moje spojrzenie na tancerzy do tej pory wiedzialam ze tanczenie wymaga od nich duzo wysilku bolu i pracy a teraz na wlasnej skorze odczuwam to wszystko, a kiedy sobie pomysle ze te moje zajecia wlasciwie sa tylko szczatkowe w porownaniu do zawodowych tancerzy, to naprawde jestem pelna podziwu dla tych ludzi. Czesc!!!! :P
 
 
mademoiselle
Nowicjusz


Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 4:09 pm   

mam nadzieję że autorka tematu nie będzie miała mi za złe że się podpinam, ale nie chcialam zakładać nowego gdy mam ten sam problem...

Zawsze marzyłam o balecie. Jako małe dziecko byłam święcie przekonana że zostanę baletnicą. Nie świadoma byłam jednak tego, że przeszkadza mi w tym tusza. Nie pamiętam dokładnie ile ważyłam, ale na pewno była to spora nadwaga. Dopiero teraz pozbyłam się niepotrzebnych kg. (47kg/168cm) Ale teraz problemem jest wiek. W listopadzie będę kończyć 16 lat. Na szkołę baletową to dużo za dużo :( I nie wiem co robić. Może jakieś korepetycje u doświadczonych baletnic byłyby rozwiązaniem... Co o tym myślicie?
Z góry dzięki za pomoc.
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 4:59 pm   

We Wrocławiu sa prywatne szkoły baletowe...Myślę że nie powinnaś mieć problemu żeby sie tam dostać...

Patrz tutaj: http://www.balet.pl/forum...topic.php?t=361

P.S. Wagę masz idealną. Mnie by sie przydało trochę schudnąć...Jak to zrobiłaś :P
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
mademoiselle
Nowicjusz


Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 23, 2005 5:08 pm   

Jak patrzę na baletnice to od razu znika mi apetyt :)

bardzo dziękuję za link
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Paź 27, 2005 10:36 pm   

Czesc wciaz sie myle z tymi postami napisalam post i niewiem gdzie lub do kogo wyslalam takze z gory przepraszam za pomylke a teraz troche o moich postepach a wiec, kondycyjnie jest juz lepiej choc jaszcze mam trudnosci ale co raz latwiej mi jest, kordynacja ruchow tez juz mi lepiej wychodzi no i pamieciowo jest mi latwiej, ja na tych zajeciach psychicznie odpoczywam :) . No i jestem zadowolona a i jesli ktos chce dolaczyc swoj post to nie ma sprawy ja sie nie gniewam a nawet zachecam bo jesli sie z kims podzieli swoja historia to czlowiekowi lzej sie robi. Pozdrawiam wszystkich i przesylam buziaki :P
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 4:34 pm   

Aleksja, a nie wiesz może, czy w przyszły czwartek (3.11) są zajęcia?
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 7:04 pm   

Czesc a wiem zajecia maja byc z panem Kaproniem o godzinie 19.30 w sali 19 cena 10 zl za 1.5 godziny
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 2:31 pm   

Dzięki bardzo za info, na pewno sie pojawię :)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Lilia
Adept Baletu

Posty: 70
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 10:39 am   

uwaga przyoszę nadzieję,pan Wiesiołowski ,cudowny tancerz zaczynał SB w liceum,i wszyscy go chcieli go do zespołów.aż w końcu stał zawodowym tancerzem.Scenarisz jego życia jak z bajki,ale to prawda :)
_________________
Nie mam nic do ukrycia...
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 5:04 pm   

Czesc prawie tydzien temu zkonczyly sie 9 miedzynarodowe spotkania teatrow tanca jak i towarzyszace im warsztaty w kturych bralam udzial. Jestem bardzo zadowolona ze moglam brac w nich udzial przez te dni bylam jaglby w innym swiecie nic dla mnie nie istnialo oprocz warsztatow, kontakt z tyloma tancerzami z zagranicy byl dla mnie czyms nie do opisania, rozne style prowazdenia zajec rady to wszystko bylo takie piekne, byl i staly elemet ktury laczyl wsystkich to milosc do tanca, to taniec sercem ktorego tam nie brakowalo, moze w wykonanu mojim byl to taniec bardzo nie doskonaly ale za to pelny serca. Polecam kazdemu to ogromnie mile przezycie. :P
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 11:26 pm   

czesc chyba mam pierwszy kryzys zwiazany niestety z praca ciezko jest pogodzic prace z tancem narazie sie jeszcze trzymam,ale jak to dalej sie potoczy to nie wiem bardzo chce tanczyc w sumie to polowa sukcesu ale niestety w mojim wieku trzeba terz myslec o przyszlosci, choc chcialabym zeby moja przyszlosc byla bardziej zwiazana z tancem niz z obecna praca, ale to raczej marzenia, dlatego mowie wam jesli jestescie jeszcze bardzo mlodzi nie przejmojcie sie kryzysami bo mozecie stracic bardzo duzo, ja wiem ze to sie tak latwo tylko mowi, ale to wcale nie jest latwe, niestety nikt nie mowil, ze zycie jest latwe. pozdrawiam serdecznie wszystkich :lol: P.S. :cry:
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 9:46 pm   

głowa do góry Aleksjo!! ja też juz kilka razy miałam ochotę rzucić taniec, ale zaciskałam zęby i tańczyłam dalej, choć czasem było ciężko pogodzić to z pewnymi innymi rzeczami... ale wiesz co? strasznie potem sobie sama dziękowałam ze nie dalam za wygraną, bo gdy kryzys mija masz poczucie, ze nie straciłas czasu i to jest super!!
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 12:09 am   

Dziekuje za slowa pocieszenia sa mi teraz bardzo potrzebne, ja jeszcze dodam tylko tyle ze latwo sie nie podam. :)
 
 
Uriel
Gość
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 1:21 am   <

Zapytaj swoje serce, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nie wyobrażam sobie, byś miała już teraz się poddać!
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 4:23 pm   i po kryzysie

Czesc szczesliwego nowego roku i wielu sukcesow tanecznych dla wszystkich :D . A mi sie skonczyl kryzys hi hi hi :wink: jest juz ze mna znacznie lepiej a nawet sie troche umocnilam tak jakos nabralam sil do dalszego tanczenia, ostatnio mialam klopoty w pracy ale wszystko sie dobrze zakonczylo i moze dla tego ten kryzys sie pojawil tak czy siak to jest OK!!!!!! Pozdrawiam :lol:
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:38 pm   

Życzę dalszych sukcesów i braku kryzysów :D Ja na szczęście nigdy nie miałam kryzysów, a tańczę już połowę swojego życia (hmmm jak to ładnie brzmi :wink: ), czyli ósmy rok i często mam wrażenie, że marnowałam czas za dziecka. Chodziłam na balet przez rok jak miałam cztery latka, ale potem przestałam bo rodzice nie mieli mnie jak zawozić i zaczęłam znowu jak miałam dziesięć. Chodziłam przez cztery lata do ogniska, ale w końcu zrezygnowałam bo pani, która je prowadziła miała za dużo "na głowie" i często zajęcia wyglądały tak, że pani wychodziła a ja z dwoma innymi dziewczynami prowadziłyśmy lekcję. No i wreszcie odkryłam mój obecny zespół. Tańczę w nim już trzeci rok i jestem naprawdę zadowolona. Często myślę, że marnowałam poprzednie lata, że gdybym rozciągała się od małego i miała taką nauczycielkę jak teraz to naprawdę dużo bym osiągnęła.
Oj trochę się rozpisałam i nie na temat, ale wybaczcie - jakoś tak mnie naszło na zwierzenia :P , w sumie to już dawno chciałam to napisać. Przepraszam bardzo :oops:
_________________
Just dancing in the sky ...
 
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 8:37 pm   

Czesc u mnie na razie nic nowego ostatnio bylam na nartach i nie bralam udzialu w zajeciach i brakowalo mi tego w zakopanem a teraz chyba znowu nie bedzie mnie na zajeciach bo zlapalam grype i bardzo zle sie czuje, szkoda bo brakuje mi juz zajec. Pozdrawiam Aleksja
 
 
Aleksja
Nowicjusz

Posty: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 7:44 pm   Dobra Wiadomość!!!!!

Cześć długo nie pisałam, ale i zajęcia były zawieszone z braku chętnych lecz to się zmieniło zajęcia mają znowu (że tak napiszę) ruszyć około połowy maja, ale to nie koniec dobrych wiadomości bo będzie w maju Forum Tańca Nowoczesnego (warsztaty) z tego co wiem to 20-21 maja koszt to 70zł a towarzyszyć owym będą przedstawienia taneczne cena za bilet to 15zł ulgowy i 20zł normalny, więcej informacji można uzyskać w CK Lublin na ulicy Peowiaków 12 pok.15, z mojej strony dodam tylko tyle, że postaram się dowiedzieć dokładnie co jak i gdzie? I w tedy napiszę o tym na forum. Wiem też że jest organizowany jakiś konkurs fotograficzny szczegółów nie znam, ale się dowiem i napisze. Pozdrawiam wszystkich :P Aleksja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 38