www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW WIELCE BOSKIEGO SŁAWOMIRA WOŹNIAKA
Autor Wiadomość
Sławomir Woźniak
Gość
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:35 am   

(...)

tekst wykasowany, ponieważ nie napisał go prawdziwy Sławomir Woźniak.
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 12:32 pm   Ad nasz nowy forumowicz

Jakoś serce mi mówi, że ten nasz forumowicz to falsyfikat. A serce wielbicielki chyba się nie myli.
:cry:
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 12:39 pm   Re: Ad nasz nowy forumowicz

Skąd ten wniosek, Ch-ipciu?
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 12:49 pm   Re: Ad nasz nowy forumowicz

Nena napisał/a:
Skąd ten wniosek, Ch-ipciu?


Ponieważ pan Sławomir Woźniak nie ma czasu na pisanie na forum, zresztą mysle że udział w dyskusjach na tym forum a zwłaszcza na swój temat nie byłby w dobrym stylu. Taki profil może niestety założyć każdy ale to kiepski żart.
Żartownisia identyfikującego sie z "gwiazdą" uprasza się o kontakt z Administratorem celem wyjasnienia mistyfikacji
Administrator Kasia G
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Marina
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:29 pm   

Witajcie!
Od jakiegoś czasu czytam forum i śledzę ten wątek, ale jak zobaczyłam, jakich gości tu macie :) , to postanowiłam się zalogować. Bardzo lubię Sławomira Woźniaka, mimo że daleko mi do warunków postawionych przez założycielki wątku :wink:
Kasiu - dlaczego w złym stylu? Przecież w końcu jest tancerzem, czyli jaknajbardziej może się wypowiadać na tym forum. Może też chcieć podziękować wielbicielom - inna rzecz, że faktycznie czasu musi mu brakować. Nie mówię o mistyfikacjach, tylko o prawdziwym Woźniaku. A gdyby jednak znalazł czas i coś napisał, i to pod własnym nazwiskiem?
Dla mnie to jest prawdziwy problem - osobiście go nie znam :cry: :) , więc ciężko mi by było odróżnić prawdę od jakiejś ładnej mistyfikacji.
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:41 pm   

Witam na pokładzie nowa wielbicielkę SW :) Z tym niezbyt dobrym stylem chodziło mi o to, ze to troche nie pasowałoby mi do naszego idola - wypowiadac sie publiznie tu, i jeszcze w takim wątku. Ale ok, nieważne - grunt ze WIEMY juz ze to mistifikacja i jesli jej autor nie odezwie się w ciągu najbliższych dni, usuniemy jego wpis i profil
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Marina
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:21 pm   

Buu, a już miałam nadzieję :D Mimo wszystko ponawiam pytanie: jak odróżnić, czy post autentyczny, czy nie, jeśli się osoby nie zna? Kasiu, czy można się spytać, jak się upewniłaś?

można spytać: odpowiedź na PM
Kasia G


edit: usunięciem fałszywego profilu "SW" zamykam ten offtop
Administrator Kasia G
 
 
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 9:14 pm   S W

Hej dziewczyny prawdziwy czy nie hmm czy to jest az takie wazne? Wydaje mi sie ze na tym poscie sie mowi o nim ! A ten kto sie podszyl pod Mistrza , coz kazdy marze byc gwiazda choc przez 5minut :wink: nie patrzmy na zartownisia az tak surowo-daj my mu szanse

żartowniś BYŁ 5 minut gwiazdą, sprawa sie wyjasniła, przeprosiny złożone i przyjete zatem nie wracajmy do sprawy bo bde zmuszona usunąc powyższe posty
Administrator Kasia G
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:05 pm   

Cheryl napisała:
Miałam przyjemność spędzieć w jego obecności wiele godzin. A co najlepsze wpaść kilka razy w jego ramiona ;P Układał rolę dla Klary w poznańskim Dziadku do Orzewchów. Cudem stało sie ze ja zgralam...ach....... ;*;*;*

ze względu na to, dalsze posty dotyczyły spodziewanego debiutu Cheryl a nie BBB pozwoliłam sobie wydzielic osobny wątek
Administrator Kasia G
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:18 pm   

A co wy na to??? :lol: [img]http://img225.imageshack.us/my.php?image=nowyobrazke2.jpg
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:22 pm   

Fantastycznie.
Może jednak to zdjęcie nadaje się bardziej do naszego nowego wątku, jakim jest "Debiut Cheryl"?
Sama nie wiem :)


:D
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:27 pm   

Czemu się jej uwziełyście, ona też takie napewno ma!
Kazdy kto tańczy w dziadku takie ma!!!
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:31 pm   

PavlovaAnna, to ty jesteś na zdjęciu?
A że Cheryl takie ma, to nie wątpie!

po raz kolejny przywołuje dyskutantki do porzadku - możecie poprzez PW ustalac kto jest na zdjeciu, kto jakie ma czy nie ma, poniższe posty usuwam
Administrator Kasia G
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
Ostatnio zmieniony przez Bajaderka Sob Sie 05, 2006 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:32 pm   

A tak właściwie czemu Wożniak was tak fascynuje, co? Może śmieszny to jest, ale normalny jak każdy człowiek...
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:42 pm   

Sławomir Woźniak fascynuje nas (mówię za siebie, ale pewnie nie tylko), poniewaz jest doskonałym tancerzem, artysta baletu, albo nawet jeszcze bardziej tańczacym aktorem. Co ciekawe nie zawsze tak było - ta dojrzałośc artystyczna uderza mnie dopiero od kilku lat. Ma mnóstwo atutów tancerza noble, choc i pewien rys charakterystyczny, który daje mu wyrazistą osobowośc sceniczną. Elegancja, gracja, wdziek, prezencja, lekki skok.. mam wyliczac dalej? A jakim jest człowiekiem moga wyrokowac tylko Ci, co go dobrze znają, myslę, ze dla fanów gromadzonym w tym Stowarzyszeniu to przede wszystkim sceniczny idol :)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Sie 07, 2006 1:08 am   

XXXXXXXXXX
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Czw Sie 12, 2010 11:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 07, 2006 11:31 am   

Matko, może ja jestem jakas nienormalna czy coś, ale nic fajnego w nim nie widze... :roll:

edit: tzn. jako tancerz mi imponuje, ale jako facet...nie.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Sie 07, 2006 7:09 pm   

Byś go spotkała, to byś zmieniła zdanie... :twisted:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Pon Sie 07, 2006 10:06 pm   

Moje zdanie jest takie:
Jako tancerz jest świetny, umnie prowadzić póby, świetnie tańczy, dobry z niego choreograf...
Natomiast nie mogę powiedzieć o nim nic, co nie jest związane z tańcem, dlatego, że go nie znam. Mimo, że chodziłam do niego na próby, tak naprawdę nie widziałam go w innej roli niż tancerz...
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 07, 2006 10:20 pm   

PavlovaAnna napisał/a:
Natomiast nie mogę powiedzieć o nim nic, co nie jest związane z tańcem, dlatego, że go nie znam. Mimo, że chodziłam do niego na próby, tak naprawdę nie widziałam go w innej roli niż tancerz...


Bardzo słuszna uwaga, przecież znakomita większośc tego fanklubu tylko tyle albo i mniej moze powiedzieć. I na tym to polega-idol to idol, podoba się i już. Jednym wyłącznie jako tancerz, innym nie tylko ;)

Bajaderko, wszystko z Toba ok, może tylko dziwne jest że piszesz w wątku "wielbicielskim" że w bohaterze tego wątku nic nie widzisz, ale samo to nie jest absolutnie niczym złym (żartuje oczywiście) :lol:
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 10:06 pm   

Ja go znam trochę w życiu prywatnym. Jest bardzo zasadniczy ale miły. Stanowczy i dobrze. Bo taki musi być tancerz.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 10:15 am   

On jest po prostu Boskim Tancerzem i za to go kocham. :D :D :D

P.S. Mężczyzną też jest niezwykłym, ale to już kwestia gustu, czyż nie?
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 1:37 pm   

Czy przyjmiecie mnie do stowarzyszenia? :)
On jest wspaniałym tancerzem i przedewszystkim mężczyzną...
Świetny wywiad-dziękuję za linka!
Ps.Czy ktoś ma zdjęcia jego żony?
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 1:46 pm   

zdjęcia całej rodziny Woźniaków są na stronie internetowej SW (http://www.slawomirwozniak.pl/)

poniewaz post na który odpowiedziałas "znikł w dziwnych okolicznosciach" ja dopisze że chodzi o wywiad w aktualnym numerze Przegladu
http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/33074.html
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 11:33 am   

Droga nedo z najwyższą przyjemnościa przyjmuję Cię do Stowarzyszenia!!

Miło że pytasz o żonę. Pani Irena Wożniak jest niezwykłą osobą. To też tancerka, jak zapewnie wiesz. Jej uroda zrzuca z nóg i powala. Posiadła też tajmnicę oszukiwania czasu. Ponad to a może przede wszystkim to osoba niezwykle sympatyczna i urocza. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,61 sekundy. Zapytań do SQL: 38