Warning: include(/home/dealer/dejavu/pkg/balet-pl/web/html/forum_balet/cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/dealer/dejavu/pkg/balet-pl/web/html/forum_balet/common.php on line 259

Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/php/smarty/libs') in /home/dealer/dejavu/pkg/balet-pl/web/html/forum_balet/common.php on line 259
:: View topic - STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW WIELCE BOSKIEGO SŁAWOMIRA WOŹNIAKA
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
STOWARZYSZENIE MILOSNIKOW WIELCE BOSKIEGO SLAWOMIRA WOZNIAKA
Author Message
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Posted:     [ !!! ]

Jestem zauroczona (żeby nie powiedzieć zakochana) w Wielce Boskim, ogarnięta wszechobecną boskością i aurą pana Woźniaka po próbach i spektaklach, więc muszę:
a) najpierw zapisać się do stowarzyszenia - przyjmiecie mnie? (mam zdjęcia na dowód!)
b) podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami i pomysłami.

W to wielbienie Sławka jest zaangażowana w moja rodzina i rozmawiamy o tym zjawisku np. przy obiedzie. Opowiadając o BBB, wymyśliłam z moim tatą przy okazji kilka innych skrótów, które chciałabym wam przedstawić.
- BBZ - Boski Bez Zarostu
- BZZ - Boski Z Zarostem
- AJZZ - A Jednak Z Zarostem
- BBR - Boski Bez Różnicy
- OBRAW - Obezwładniająca Boskością Rewelacyjna Aura Woźniaka
To tylko niektóre z różnych skrótów, które z przyjemnością wyprodukowałam...
a przy okazji ja jestem za...
[size=18][b]BBR[/b][/size]
a wokół siebie czuję jeszcze
[b][size=18] OBRAW[/size][/b]

To narazie tylko tyle...
[/b]
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Raiso, oczywiście ze przyjmujemy Cię do stowarzyszenia!

a tu znajdziesz kilka zdjęć jasno pokazujących że BBR!!!
http://www.balet.pl/forum_balet/viewtopic.php?p=128933#128933
 
 
Justyna Ch-ipcio
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Jestem pod nieustającym działaniem [b]OBRAW [/b]!!! :) :) :) :)

Poza tym [b]BBR[/b] jest to hasło dnia codziennego Ch-ipcio zakochanego. :shock:

:D Pozdrawaim
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

a tu dla ciekawskich Slawomir Woźniak-junior w skladzie zespołu Ballet Arizona
(w ostatnim rzędzie na dole strony)

http://www.balletaz.org/index.taf?mnid=about&smid=1126544328
 
 
Torin
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Fiu fiuu - dynastia się robi :)

Torin
 
 
Olimpia
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Ładniutki :)
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

This is Ashley Cox and Slawomir Wozniak Jr in Slawomir Wozniak's Sr
choreographie

http://www.youtube.com/watch?v=_OUBIX2ZQzs
 
 
Śnieżka_19
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Może ja się nie znam na balecie, ale... moje główne odczucie po obejrzeniu filmiku - jaka ta dziewczyna jest chuda! okropne! Oboje gdyby mieli ciut więcej ciała wyglądaliby lepiej, ale ona wybitnie źle wypadła...
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Tak, Ashley przyjechała z Wielce Boskim do Polski jakiś czas temu i tańczyła lalkę w poznańskim "Dziadku do orzechów" a później brała udział w konkursie w Gdańsku ale właśnie, wszyscy zwracają uwagę na tą jej nieestetyczną chudość
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

a mnie się własnie podoba, jak jej "pajęczą" chudość wykorzystał choreograf (Wielce Boski) - że jest taka nieludzka, dłuuuugie nogi i jakaś taka mechanicznosc ruchów - nie umiem tego lepiej określić. To tym bardziej dziwne, ze na ogół nie przepadam za baletowymi chudzielcami. No ale nie moge się zgodzic zeby SW junior był za chudy - jest w sam raz, tym bardziej ze to jeszcze młody człowiek
 
 
Cheryl
Solista Baletu


googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Ashley jest nie tylko bardzo porozciągana i uzdolniona, ale także bardzo dojrzała psychicznie...
I przemiła :)
 
 
Torin
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Chyba cóś ze mną nie tak !
Bo Ashley zdecydowanie spełnia kanon "Miltona" który raczej zawsze mnie raził. A tu ...
A tu nie. Nie zwracałem w ogóle uwagi na tą jej faktycznie pająkowatość....
Czyżby to choreografia przykryła albo wręcz uzupełniła jej fizjonomie.
Oglądnąłem z dużą przyjemnością !

Torin
 
 
Maron
Pierwszy Solista

googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

a na mnie no nie ma bata - jej chudość po prostu zabija mi ten układ i odechciało mi się go oglądać - wyłączyłąm film w połowie...
 
 
Olimpia
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Tańczy nieźle.
Poza tym...tragedia.
Napisałabym coś na ten temat, ale szczerze mówiąc trochę się boję, że rozpętam burzę.
To nie wygląda zdrowo.
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

to nie rozpętujmy burzy - zamieściłam ten filmik zeby pokazać CHOREOGRAFIE SW seniora i występ SW juniora, a nie dyskutowac nad szczupłością/chudością A.C.
 
 
dusia
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

A ja właśnie stwierdziłam, że nie widzę jej chudości tylko taniec. Choreografia świetna, widać jakieś emocje, przekaz. Dziewczyna ma dobre rozciągnięcie- wszystko jest takie bez wysiłku. Rzeczywiście wygląda i tańczy dojrzale.
No a SW junior- fajny, śmiało można zamieścić ten filmik w temacie o seksowności tancerzy :D
 
 
Ali
Koryfej


googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Błąkam się po tej zaczarowanej baletem Krainie Czarów, jak to Nowicjusz, i co krok trafiam na zjawiska zadziwiające. Ot, na przykład, dziś rzuciło mnie do tzw. Pogadalni. A tam patrzę i oczom nie wierzę, oto: STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW WIELCE BOSKIEGO SŁAWOMIRA WOŹNIAKA, czyli kronika wypadków miłosnych z lat 2005-2009. Przeglądam te 19 stron ze zdumieniem, czasem miłym nawet i pełnym zrozumienia. Ale cóż to? Ostatni wpis: 27 kwietnia 2009 roku, prawie trzy lata temu! Co się stało z tę religią? Gdzież ten bożek – grzeszny nieco jak słyszałem. Wiem, w Ameryce, a to dziś o skok tylko (internetowy). Więc gdzie jego wyznawczynie, oślepione „boskością”?

Oj, niewierności kobieca!
 
 
Ali
Koryfej


googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Oj, niewierności kobieca!
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Ali, Bożek nie dośc że w Ameryce, to jeszcze NIE TAŃCZY ino uczy, więc mimo największej miłości i zaślepienia podziwiamy i wielbimy na odległość za dawne, ale juz nie obecne (bo nieobecne) wyczyny artystyczne. W innych wątkach jednak mozna odnaleźć i zauważyć slady nieustającej działalności Stowarzyszenia - przedstawiciele byli na gali baletowej w Kielcach gdzie Boski nie dośc , że był i tworzył choreografie (część wieczoru Chopin 4 razy 4), ale tez prezentował swoich synów. Podobnie było ze spotkaniami poświęconymi baletowi w OCH-Teatrze, które Boski powadził i organizował (przy niewielkiej pomocy nizej podpisanej ). Ale miłość, ogrzewana tak nikłym kontaktem z Boskim tli sie stałym, ale jednak słabszym płomieniem ;)
 
 
Ali
Koryfej


googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Kasia G. zapomniała chyba jeszcze o jednym swoim idolu, zamorskim dzisiaj bodaj... Ale trzeba powiedzieć, że celnie inwestuje, choć rozrzut był spory: od świetnego tancerza charakterystycznego, poprzez męskiego i siłowego, aż po urokliwego wiecznego młodzieniaszka. I do tego uniwersalny Maksim W.
  
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

[color=blue]post i kolejny przeniesiony z wątku Tristan z tablicy "Życie baletomana"[/color]

Ali - masz na mysli Boskiego Bez Brody? To że należę, należałam i należeć będe do Fanklubu SW to nie znaczy, ze jest on (był on?) moim IDOLEM na miare wymienionych - szanuje, doceniam, podziwiam, darze sympatią, pochlebiam sobie, ze przyjaźnią, ale to zupełnie inny rodzaj zachwytu i podziwu... powiedzmy, ze nie bezgraniczny - choć w roli krytyka trudno w ogóle o "zachwyt bezgraniczny" dla kogokolwiek :) Przepraszam, za oftopp na własnej tablicy zeszta - wróćmy do Tristana :)
  
 
 
Ali
Koryfej


googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

[quote="Kasia G"]... należę, należałam i należeć będe do Fanklubu... [/quote]
Ale gdzież podziali się fani z tego fanklubu? Zamilkli z tęsknoty, wyemigrowali wraz ze swoim idolem, czy po prostu wydorośleli i lepiej zainwestowali swoje fascynacje? Tak czy inaczej wielka szkoda, bo przydaliby się dzisiaj na tym blogu - choćby przez wzgląd na "Tristana".
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

chyba sie powtarzam, ale trudno wielbić na odległość swego idola bez mozliwości obserwacji jego działalności artystycznej albo chociaż Jego Oblicza ozdobionego Brodą...

PS. Choc wiem, ze niektórym co zagorzalszy fankom udaje się od czasu do czasu choc ujrzeć Boskiego.... Gdy prowadził warsztaty w OCH-teatrze fanklub wraz z nowymi wielbicielami SW bywał w komplecie :)
 
 
Kasia G
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Odkopałam ten watek bo będzie okazja do wielbienia całkiem z bliska:
[URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images70.fotosik.pl/905/c8e0688f35bf85a3med.jpg[/img][/URL]
 
 
Torin
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
googlebookmark.png Posted:     [ !!! ]

Ooo no proszę ! A szanowny boosssski to na dłużej zawitał do kraju czy ino tak myk myk i z powrotem za ocean ??
Wiesz cos więcej Kasiu ?
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group