www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wystające żebra
Autor Wiadomość
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 10:35 pm   

hah :) u mnie np jedno zebro "umie " wchodzic pod drugie bo troszke mi sie rozruszaly po upadku z konia a lekarze jakos dziwnie o tym zapomnieli :wink: zajmując sie wstrzasem mozgu i zlamanym obojczykiem :twisted:
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 11:04 pm   

spadłaś z konia..... jejku....
ja też się ciekawych rzeczy dowiaduje.....
dodatkowe żebra, zszywanie żeber..... :shock:
 
 
 
Ania
Gość
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 3:02 pm   

Cytat:
to istnieje takie cos jak dodatkowe żebro?

Oczywiście że istnieje, bo sama takie mam. Takie krótciutkie na samym dole. Zwykle nie przeszkadza, ale np jak sie położę na brzuchu i coś mam pod tym bokiem, to sie wpija w skórę i boli. Dlatego ciekawa jestem czy coś takiego nie utrudniałoby tańca. Na przykład podnoszeń.
 
 
tenebra
Adept Baletu


Posty: 100
Skąd: Sochaczew
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:01 pm   

a czy widac je "golym okiem" czy jest akos schowane i nie widoczne, a tylko mozna je wymacac?
_________________
Mater Mater Inferorum, Mater Mater Sospirorum, Mater Mater Lapidarum, Mater Mater Tenebrarum...
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:08 pm   

ja mimo ze najchudsza nie jestem to tez mi wystaja zebra... to chyba musi byc wrodzone...
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:20 pm   

a to dodatkowe żebro się wycina? Aniu,a to żebro przeszkadza Ci w ćwiczeniach...?
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Ania
Gość
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:43 pm   

Nie, nie widać tego gołym okiem. Ale przy dotyku tak, choć pewnie tylko u szczupłych osób (u mnie bez problemu).
Normalnie w życiu to nie przeszkadza w żaden sposób - no chyba, że tak jak pisałam, człowiek sie jakoś niefortunnie na brzuszku położy. A przy ćwiczeniach baletowych to nie wiem, bo ja nie tańczę. Własnie miałam nadzieję dowiedzieć się tego od kogoś innego ;)
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:49 pm   

Acha:) no to ode mnie raczej się nie dowiesz, bo chyba nie mam dodatkowego żebra :lol:
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:56 pm   

Uprasza się, by osoby nie posiadające dodatkowych lub wystających żeber, nie pisały postów nic nie wnoszących do dyskusji.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
Ostatnio zmieniony przez sfra Wto Gru 27, 2005 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 6:28 pm   

Jak dobrze myślę, zdaje mi się, że chyba tu chodzi o tzw. żebra wolne (11 i 12)- nie mają połączenia z mostkiem, kończą się wolno w ścianach jamy brzusznej (wg. mojego podręcznika od biologi).
Ja mam średnio wystające. Tak normalnie to raczej za bardzo nie wystają, ale jak wciągnę brzuch to... ehhh...
Coś mi się zdaje, że skoro tyle osób ma wystające żebra, niedługo zamiast mówić np. do znajomej "cześć, masz ładną spódnicę", będziemy mówić "cześć, jakie masz niewystające żebra"- i to będzie komplement :wink:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Nezii
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 9:02 pm   Żebra

Witam mam 13 lat i wystają mi 2 dolne żebra nie wiem co mam robić proszę o jakąś rade.
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 10:51 am   

ale w czym Ci to przeszkadza? mnie tez wystają - przez całe życie w tym w dodatku z jednej strony bardziej niz z drugiej :) Niedoskonałości są naszym wyróznikiem :)))
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 9:17 pm   

Komuś nie wystają??
Ha, wiem komu! To jednocześnie rada na ten "problem" - możesz się solidnie utuczyć - przyzwoita nadwaga i po kłopocie :P

A na przyszłość proszę rozejrzeć się na forum przed założeniem nowego tematu
http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=1940

EDIT:
Tak, to właśnie ten wątek - przeniesienie nastąpiło :P
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 26