www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystkie ,,za,, i wszystkie ,,przeciw''...?

Jak oceniasz nasze forum ?
uważam , ze jest "sztywniackie"-za dużo tu reguł, brak wolności
17%
 17%  [ 13 ]
nie jest aż tak źle, forum przeżywa lekki kryzys
18%
 18%  [ 14 ]
dobrze się tu czuję, stosuję się do ustalonych reguł i nie uważam, ze jest tu "sztywno",ale panuje tutaj porządek
64%
 64%  [ 49 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:37 pm   

Faktycznie :oops: strasznie przepraszam!
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 11:16 am   

nie ma za co :) po to jest ten wątek aby zadawać tego typu pytania, wiec nie musisz przepraszać :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 2:53 pm   

Kasia :)) zapytała:

Cytat:
dlaczego innym zabraliśmy po jednej kartce a mnie nie?


a czy zmieniłaś swoje zachowanie?

Julcia dostała kartkę za kłótnię - już się wszystko rozwiązało, dlatego kartka również już nie jest potrzebna.
Maron dostała dwie - a ponieważ narazie się poprawiła to też odebraliśmy jej jedną z kartek. ale ostrzegawcza została.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 3:55 pm   

Kasiu:)), ja ci odpowiem, dlaczego dostałaś żółtą kartkę:
w większości tematów nie miałaś nic do powiedzenia, a jednak odpowiadałaś, tak po prostu, żeby coś napisać.
I to naprawdę widać!
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 5:01 pm   

... tak więc proszę już skończyć swoje pretensje do grona moderatorów i adminów tego miejsca i najlepiej wziąć się za siebie...

proponuje zakończyć tą dyskusję, gdyż zmierza do nikąd...
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 5:20 pm   

moim zdaniem jedyne do czego mozecie sie przyczepic po tym jak daliscie mi zolta kartke to to ze chcialam uzasadnienia..
i nic wiecej :?
sami widzicie ze prawie nic nie pisalam [a dlaczego to juz inna sprawa].
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 5:41 pm   

Kasiu, dołączyłaś do forum zaledwie niecałe 4 miesiące temu, a spójrz na ilość swoich postów... Niektórzy użytkownicy mają mniej po roku na forum. Nabijałaś posty, więc dostałaś żółtą kartkę.

Finito.
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 5:51 pm   

NIE NABIJALAM POSTOW!!!! :?

od pewnego czasu pracowalam nad tym by bylo ich mniej dziennie :? i jak widac, powoli tak jest!!

a tak poza tym neno to problem nie lezy chyba w tym ze mam duzo postow, tylko z tego co zrozumialam, ze nie zawsze tresciwych.

a od czasu jak mi kartke przyznano nie napisalam [moim zdaniem] zadnego nietresciwego postu, chyba ze na sile bedziecie mi wmawiac, ze to, ze sie bronie to nabijanie postow!!

:? :? :? :?
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 6:00 pm   

Kasiu:)), ale ja np... jestem na forum od początku września a mam dużo mniej postów niż ty, chociaż też piszą dość często. Czasem po prostu nie dość że zjeżdżasz z tematu, to jeszcze Twoje posty nie wprowadzają nic nowego do dyskusji. Kropka. Jeśli się poprawisz, nie będziesz miała żółtej kartki, więc nie wiem, w czym problem. :roll:
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 6:12 pm   

ale sie poprawilam od czasu przyznania mi zoltej kartki, no i julcia i princess juz maja odjete, a mi wciaz pozostaje.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 6:29 pm   

Bo nie poprawiłaś się wystarczająco. Zresztą sisi to już napisała... :roll:
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 6:31 pm   

Zgadzam się z Marysią, to już jest post po żółtej kartce "ale co cie boli?
obtarcia na palcach?
ponawiam pytanie sisi..." widzisz coś w nim sensownego? bo ja nie, a większość twoich postów tak wygląda i za to dostałaś tą kartkę!
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 6:45 pm   

Bardzo prosze o zakończenie tej do nikąd nie prowadzącej dyskusji - Kasiu, widzisz z komentarzy innych forumowiczów, ze cos "jest na rzeczy" - wystarczy nie odpowiadac na każdy post postem, na kazde stwierdzenie potwierzeniem lub zaprzeczeniem i będzie dobrze. Ilośc postów jakie uzytkownik napisał w stosunkowo krótkim czasie ZWYKLE swiadczy o "szybkich palcach" a nie o takiej ilości waznych rzeczy do powiedzenia. Grono moderatorskie nie twierdzi ze "nabijasz" posty specjalnie, tylko że "tak Ci wychodzi" bo masz tendencje do zabierania głosu wszedzie, czasem ma to nikłą wartość merytoryczną - nie mówiac już o udziale w dyskusjach takich jak ta....
Pozdrawiam i uprzejmie prosze innych forumowiczów o powstrzymanie sie od komentowania tego wątku, ewentualnie przeniesienie swoich uwag na forme Prywatnych Wiadomości
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 8:32 pm   

Kasia :)) napisał/a:
a od czasu jak mi kartke przyznano nie napisalam [moim zdaniem] zadnego nietresciwego postu


dlatego jeśli tak się będzie utrzymywać to szybko zabierzemy ci kartkę :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 2:35 pm   

Kasiu, dodam jeszcze tylko, że takim "rozbudowywaniem tematu", jak w tym wątku, pogarszasz sprawę. Weź przykład z Princess Maron: dostała surowszą karę, ale przyjęła ją z dużą pokora i widać, ze bardzo się pilnuje. Tym samym już część kary ma z głowy.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 6:54 pm   

Cytat:
czy ten post coś wnosi do dyskusji? (oprócz jednej złośliwej uwagi pod adresem Mamy?)jaki jest sens pisania postów typu "wiem ale nie powiem"? :?


http://www.balet.pl/forum...r=asc&start=175

jezu. zaraz mnie szlag trafi. MOŻE BYŚ SIĘ ŁASKAWIE MODERATORZE SIĘ PODPISAŁ, A NIE ANONIMOWO DAWAŁ UWAGI?

mądry polak gdy cwany, najlepiej uwagę komuś zwrócić i się nie przyznawać, nie?

piszę, bo chcę się wypowiedzieć, a chyba mi nie zabronisz bo komuny tutaj nie mamy, nieprawdaż?
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 8:56 pm   

to ja napisałam ten post i nie muszę się za każdym razem podpisywać. owszem, nie zabronię ci wypowiadania się. nie w tym celu napisałam tą uwagę. tylko najzwyczajniej w świecie nie rozumiem po co są posty w stylu "wiem ale nie powiem".

napisałam teraz to zeby nie było ze się moderator kryje, natomiast resztę ew. dyskusji bardzo proszę przenieśmy na pm - jeśli trzeba.
z góry dziękuję
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 9:32 pm   

Też jestem przeciwna takim postom.
Ale ja tu nie z tego powodu. Uważam, że w jednym Princess Maron ma rację. Niech moderatorzy się podpisują! Chociażby z tego powodu, żeby można było odezwać się konkretnie do nich na PM, bądź rozpoznać, czy uwaga nie była zwrócona przez asympatię do osoby.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 9:51 pm   

zwracam uwagę, ze poza pogadalnia inne tablice zwykle maja JEDNEGO moderatora, więc jesli na sojej ( atylko taka mozliwośc ma) moderator daje uwage i podpisuje sie moderator to jasne kto nim jest, ja tez na swoich tablicach podpisuje ise 'moderator', a na innych Administrator bo z tego tytułu moge tez ingerowac i administrowac na innych tablicach. Owszem, pożądane by było, zeby w pogadalni moderatorki ise podpisywały
pozdrawiam
Administrator Kasia G
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 9:58 pm   

oraz Teorii i Praktyce.
Ale w pogadalni przede wszystkim
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 11:37 pm   

Ja jestem za tym, żeby moderatorzy się jednak podpisywali. A już na pewno w podadalni, praktyce i teorii. No i jak jakiś moderator daje uwagi nie na swojej tablicy to też milo byloby jakby sie podpisal.
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 8:23 am   

W Praktyce (nie wiem czy zauważyliście) , ale:
Czajori jest violet, lub też inny róż
a ja jestem red
w dodatku zazwyczaj (jeśli edytujemy czyjś post, to zostawiamy inicjał (Cz, s) :wink:
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 10:47 am   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
A już na pewno w podadalni, praktyce i teorii. No i jak jakiś moderator daje uwagi nie na swojej tablicy to też milo byloby jakby sie podpisal.


Taka sytuacja nie może mieć miejsca, bo każdy moderator ma uprawnienia tylko na swojej tablicy (tzn. technicznie nie może nic zmieniać na nie swojej tablicy). Jedynie administratorzy mogą działać na wszystkich frontach, i należy ich się słuchac, a nie zastanawiać się, kto to napisał :?

PS. Nie życzę sobie tekstów typu "moderatorzy w Praktyce się nie podpisują". Jak już Sfra napisał wyżej, mamy system umiesczania inicjałów, a jesli zdarza nam się zapomniec, to chyba naprawdę wszyscy rozpoznają już nasze wyjątkowo zjadliwe kolorki moderatorskie!!
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 11:48 am   

a ja uważam, że nie mamy co narzekać na moderatorów! sama byłam kiedyś na forum, w którym niedość, że moderatorzy mieli serdecznie gdzieś, co robią użytkownicy (np. kilka razy zostałam nawyzywana od najgorszyc tlyko dlatego, że coś napisałam), to jeszcze razem z innymi użytkownikami wyzywali na lewo i prawo, nabijali posty....
tak więc ludziska! my powinniśmy modków po rękach (as może myszkach i kalwiaturach?) całować!
i tyle z mojej strony :D
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 12:40 pm   

gadzam się z gonią, iż moderatorstwo tego forum nie ma sobie nic do zarzucenia. Ukłony także w stone tych wszystkich, którzy postarali się o zbiór librett, encykopedie i słownik ponieważ widać ile pracy w to włożyliscie. Moge tez powiedzieć, że z tymi podpisami sprawa już chyba jest nie ważna. Cały czas staracie się udoskonalać a my wytykamy (już teraz nie potrzebanie) że się nie podpisujemy. W każdym razie przepraszamy też za te wszystkie off topy, które z naszej strony zawsze laciały i lecą...ale na to nie da rady ;)
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 39