www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
taniec współczesny [Gliwice]
Autor Wiadomość
A.
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 9:03 pm   taniec współczesny [Gliwice]

Chciałabym rozpocząć naukę modernu.Problem jest taki,że niebardzo wiem gdzie XD.Mieszkam w Gliwicach,gdzie ogólnie jest mało szkół tańca.Z góry mówię,że akademia Alhambra odpada,bo jest zbyt daleko od mojego domu.Jestem dopiero w I klasie gimnazjum i moi rodzice nie chcą się zgodzić na to,abym wieczorem tłukła się autobusem przez całe miasto.
Ostatnio zmieniony przez Joanna Pią Paź 31, 2008 10:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
fijoletowa 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
kompletna amatorka;)
Wiek: 33
Posty: 196
Skąd: Gliwice/ Kraków
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 2:44 pm   

nie jest tak aż najgorzej z tymi szkołami tańca. ;) alhambra faktycznie na końcu świata, ale chodziłam tam i zadowolona byłam, z tym że nie otworzyli współczesnego zaawansowanego i też jeszcze nie wiem do końca co zrobię. :/ zajęcia z modernu (chociaż nie jestem do końca pewna czy to modern będzie, byłam na jednych zajęciach gdzie praktycznie były tylko ćwiczenia wstępne i 'skoczki' :P ) są w szkole baletowej na bytomskiej- wtorki 18:30-19:30 , w czwartki o tej samej godzinie masz klasykę. wszystko dla początkujących. w 'iskrze' masz zajęcia z tańca nowoczesnego, w 'aspekcie' są zajęcia z jazzu. poszukaj w internecie. obie szkoły w centrum miasta. ale o taki stricte współczesny na dobrym poziomie to ciężko- ja chyba będe w tym celu jeździć do bytomia...
 
 
     
Soprana 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
amator, miłośnik
Posty: 100
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 3:07 pm   

w gliwicach nie polecam współczesnego w szkołach tańca, bo sa małe i niewygodnie się ćwiczy. może poszukaj w okolicach jakiegos zespolu przy szkolach czy MDKu (zawsze lepiej, bo zwykle zajecia sa wczesniej i czesciej ). ostatecznie dla kogos bez doświadczenia moze byc szkola baletowa na bytomskiej, na pewno sie czegos nauczysz. jak bedziesz starsza to uciekaj do Bytomia :)
 
     
Alilyth 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
jazzowiczka
Posty: 2
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 8:27 pm   

To idź na balet lub jazz koło rynku, nie marnuj roku;) A sale w Alhambrze nie są takie tragicznie małe, chodź wytrwale a grupa się wykruszy;) Problemem są tylko zmnieniające się ciągle instruktorki :/
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 10:08 am   

Iskry nie polecam, szczerze mówiąc nie miałam tam nigdy zajęć, ale znam zespoły i z tego co ja widzę, to oni są 'przereklamowani'. Idą w nowoczesny bardziej a nie w współczesny/modern czy jazz... Baletu nawet tam raczej nie dotkniesz. A ich tańce są nastawione na show. W Gliwicach faktycznie nie ma zbyt wiele w czym wybierać... Polecam jedynie SB, jak już wspomniała fijoletowa. Albo możesz też dojeżdżać do Zabrza, gdzie mogę Ci polecić kilka zespołów :)
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
Coffeina11 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 31
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 8:50 pm   

Polecam w Katowicach szkołę tanca 'Nova'.
ale są tam tylko zajęcia z jazzu... ; )

i nie ma zajęć ze współczesnego.
są natomiast warsztaty 17- 18 stycznia.
z Maciejem Cierzakiem.
chyba są jeszcze wolne miejsca.
 
     
porky 
Nowicjusz


Wiek: 29
Posty: 45
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:36 pm   

p. Maciej jest naprawde super zdolnym tancerzem. i super prowadzi zajecia.
 
     
pannonique 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 3
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 7:58 pm   

a jaka jest mniej więcej średnia wieku na jazzie w szkole "Nova" ? :) i na tych warsztatach prowadzonych przez Maćka Cierzaka ? i jaki jest poziom ? czy osoba która nigdy nie uczyła się jazzu poradzi sobie bez większych problemów ?mam za sobą dobrych kilka lat tańca towarzyskiego ;))
mam też pytanie o szkołe "aspekt" w gliwicach. jak tam wygląda jazz ? warto czy nie warto chodzić ? :)
 
     
pannonique 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 3
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 11:51 am   

bardzo proszę o odpowiedź :)
 
     
Coffeina11 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 31
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 9:19 pm   

pannonique napisał/a:
a jaka jest mniej więcej średnia wieku na jazzie w szkole "Nova" ? :) i na tych warsztatach prowadzonych przez Maćka Cierzaka ? i jaki jest poziom ? czy osoba która nigdy nie uczyła się jazzu poradzi sobie bez większych problemów ?mam za sobą dobrych kilka lat tańca towarzyskiego ;))
mam też pytanie o szkołe "aspekt" w gliwicach. jak tam wygląda jazz ? warto czy nie warto chodzić ? :)


w Novej są zajęcia z jazzu prowadzone przez I.Tchorzewską, grupa jest początkująca, ale uczymy się już od września.. i myślę że zmierzamy w coraz wyższym kierunku jeżeli chodzi o poziom, bo mi te zajęcia osobiście bardzo się podobają.
jeśli chodzi o wiek, to są osoby od 16 lat (np. ja) aż do 25? i może ze dwie osoby, które są trochę bardziej starsze...

pan Maciej jest świetnym nauczycielem, warsztaty były w sumie dla każdego, myślę że osoba nigdy nie tańcząca współczesnego poradziłaby sobie..
robiliśmy 2 krótkie choreografie, contact improvization w parach i kilka innych ciekawych rzeczy.
były osoby, które totalnie się nie łapały, ale myślę, że to ich wina, bo nie robiliśmy trudnych rzeczy ;D
 
     
pannonique 
Nowicjusz

Wiek: 35
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 11:15 am   

wielkie dzięki za odpowiedź ;) a można się jeszcze zapisać do waszej grupy ? czy trzeba czekać aż otworzą jakąś kolejną ? może coś wiesz na ten temat ? :)
pozdrawiam
 
     
Coffeina11 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 31
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 9:50 pm   

można sie zapisywać, tylko najlepiej tam zadzwoń i sie dowiedz wszystekigo.. teraz chyba można chodzić będzie od 5 marca, bo się kończy cykl czterech lekcji za który płacisz.
(+32) 258 88 33
od pon do pt w godz. 16:00-20:00 mozna się dodzwonić ;D
 
     
przyprawa2 
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 7:56 pm   

wiTAM :)
Chciałam się zapytać czy ktoś wie może czy jest w Gliwicach taka szkoła tańca czy coś takiego, że trwa 2 lata ?
 
     
fijoletowa 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
kompletna amatorka;)
Wiek: 33
Posty: 196
Skąd: Gliwice/ Kraków
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 3:45 pm   

Jest policealne Studium Wokalno- Baletowe przy Teatrze Muzycznym w Gliwicach i trwa dwa lata- jeśli o to Ci chodzi.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 28