www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Szczecin - klasa młodzieżowa
Autor Wiadomość
Jaguś
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 9:15 pm   

no,mam duzo lat :lol: 22latka ale wygladam na kilka lat młodszą,hheheh.chodziłam na balet przez 5 lat od pierwszej klasy podstawówki.Potem imałam się różnych zajęć tanecznych bo nie mogłam się z tańcem rozstać. Teraz chodzę na tańce towarzyskie. Chciałam się dowiedzieć kiedy odbywają się zajęcia i ile to kosztuje :D
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 4:10 am   

Zajęcia: poniedziałek 20.10-21.40 klasyka, wtorek 18.40-21.40 rytmika, teoria i klasyka, czwartek 19.45-21.30 klasyka. w planie są też zajęcia (klasyka) w piątek (też tak pod wieczór). Opłaty 70zł miesięcznie. w ostatnim tygodniu p.oksana była chore ale od poniedziałku powinno być już wszystko ok. pozdrawiam
 
 
 
Jaguś
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 12:36 pm   

Witam :) i te wszystkie zajęcia wchodzą w tą cene?czy wybiera się jeden dzień w tygodniu?rozumiem że wszystkie, ale chciałabym się upewnić. Chciałabym również się dowiedzieć w jakim wieku tam przychodzą ludzie? i czy jak się już zapiszę to mogę chodzić na przykład tylko w 3 dni a w czwarty nie chodzić?Jak to wszystko wygląda,bo mam dosyć wymagające studia i ciężko bedzie mi przychodzić na każde zajęcia :( Pozdrawiam
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 1:17 pm   

na prośbę miltona i Kasi:) usunełam całą część rozmowy która doprowadziła do utarczki miedzy forumowiczami. Mam nadzieję, ze to pozwoli na kontynuowanie rozmowy bez niesnansek na forum
pozdrawiam
administrator Kasia G
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
latyna 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 11:44 am   

witajcie! pozwole sobie odświeżyć temat. mam kilka pytanek :) 1.czy trzba chodzić na wszystkie lekcje? (czas mi nie pozwala) 2. czy można jeszcze dojść do grupy? z góry dziękuje za odpowiedź
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 3:09 pm   

Wypadało by chodzić na wszystkie zajęcia ale frekwencja pozostawia wiele do życzenia. Wpadnij dziś na 18.40 (zaczynamy rytmikę) potem teoria i klasyka.....zajęcia się kończą o 21.40. Największym problem u nas jest frekwencja na rytmice i teorii. ( na rytmice jest średnio 6 osób góra 8) . Teoretycznie klasa liczy koło 15 osób, praktycznie gdzieś 10-12 (ilość osób na zajęciach). Więc zapraszamy
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 8:50 pm   

Dodam jeszcze, że chociaz wypada, to na wszystkie zajecia chodzic nie trzeba-tzn. nie ma przymusu-idziesz z wlasnej woli i sama decydujesz o tym, ile bedziesz tanczyc, jak itd ;) z tym ze koszta sie nie zmieniaja[chyba ze sie myle?]płacisz tyle samo, co normalnie.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 12:19 am   

Dziś mogę napisać że jest bardzo prawdopodobne że dojdą jeszcze jedne zajęcia z klasyki, w piątek. To już by było 4 razy w tygodniu 1,5h godziny klasyki:)).......
Plus w moim przypadku codziennie zajęcia od 12 do 15 samemu na sali (tylko klasyka plus trochę rozciągania na koniec)
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
latyna 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 7:35 pm   

dziękuje za odpowiedź. a czy możecie powiedzieć jak wygląda egzamin?? mam 99% pewności że tego bym nie przeszła :(
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:27 pm   

Nie ma żadnego egzaminu.
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
latyna 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 9:20 am   

to ja już nic nie łapie :? moja mama jak odwoziła siostre na zajęcia, pytała o waszą grupę. powiedziano jej, że musi złożyć podanie do p. dyrektor, potem ja musze przejść egzamin i dopiero mnie przyjmą :?:
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 2:35 pm   

A ja ci powiem tak.....przyjdź w poniedziałek pop prostu na zajęcia do Okasany.......sporo osób dochodziło do nas już po utworzeniu klasy, i zawsze to tak wyglądało więc kompletnie nie masz czym się przejmować. A najwyżej później napiszesz to podanie jak będzie taka potrzeba, ale będzie to tylko formalność. W ogóle mam nadzieję że to przez panująca grypę żołądkową, ale statnio na zajęciach bardzo mało osób się pojawia;(( ( wczoraj było 7......mam nadzieję że to się szybko zmieni
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
latyna 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 3:01 pm   

ok. teraz pozostaje "bezbolesne" pożegnanie się z towarzyskim :?
co powinnam wziąć na zajęcia (sorry ale jestem kompletny laik z tej dzidziny (a w strój mojej siory się nie wcisne ;))
 
 
Adolescente 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 33
Posty: 113
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 4:57 pm   

ja tak skromnie proponuje jakas bluzke, wygodne spodenki, rajstopy i jezeli masz to baletki ;)
_________________
A miało być tak pięknie,
Miało nie wiać w oczy nam
I ociekać szczęściem
Miało być "sto lat sto lat".
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 5:03 pm   

Przede wszystkim coś, w czym będzie nogi widać. Roajstoby plus może jakieś spodenki, góra bez różnicy (koszulka, bluzka, kostium...w czym ci będzie wygodnie), jak masz to baletki, a jak nie to jakieś grubsze skarpetki. Plus jak ci zimno jakieś getry. Ogólnie panuje u nas bardzo duża swoboda ubioru....
p.s. Gdzie tańczyłaś taniec towarzyski??
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
latyna 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 7:20 pm   

baletki mam. towarzyski tańcze w astrze.
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 7:58 pm   

a dlugo tanczysz? w ktorej grupie? u kogo? :P :P
no. a jesli chodzi o klase mlodziezowa, to tak jak mowi milton, przyjdz, wejdz do p dyrektor, a jesli jej nie bedzie to podziekuj-nie dawaj sie wciagnac w rozmowe, bo wyjdziesz z wiadomoscia, ze musisz napisac podanie. zreszta, mozesz przyjsc juz z gotowcem ;) no i pojdziesz na zajecia, zobaczysz jak to wyglada. ubior tak jak ci mowia-rajstopy, spodenki, baletki, no i proponowalabym jakas bluzeczke na ramiaczkach lub taka obcisla-nie z dugim rekawem[chyba ze do samej rozgrzewki], w kazdym razie na nas zawsze krzyczano jak bylysmy male i w t shirtach zdarzylo nam sie wejsc na sale. nauczyciel musi widziec twoje biodra i brzuch ;) [no i posladki]
tak wiec, zapraszamy :)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
latyna 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 8:02 pm   

tańcze drugi rok u p. kamili :D
mam nadzieje że p.dyrektor okaże się dla mnie łaskawa (w coś trzeba wierzyć). p.s. właśnie odkryłam że najkrótsze spodeki mam do kostek :)
_________________
Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy...
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 8:21 pm   

a ja tancze pierwszy rok u pani kamili :mrgreen: pierwszy u pana pawla ;) i wlasnie zaczelam taniec u p marcina :D
na pewno cie przyjma, a na pierwsze zajecia mozesz wziac i dlugie spodnie dresowe i zawiniesz sobie[maknietki :D ] wiesz o co chodzi ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
latyna 
Nowicjusz

Posty: 13
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 8:26 pm   

no to patrze optymistycznie w przyszłość :) pierwszy rok tańczyłam u p. jacka :) a jeśli można spytać: czy ty w sportowej jesteś? (jest kilku p. marcinów jeden ma grupe sportową).
_________________
Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy...
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 8:33 pm   

tak, u pana marcina k od grupy sportowej ;) swieza infomacja, wiec sama sie jeszcze podniecam :D
przyjdz na balet, popros miltona o godziny zajec. nie masz co sei stresowac, na pewno cie przyjma. ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Karolcia
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 7:13 pm   

Cześć:) przeglądając neta trafiłam na to forum i znalazłam ten temat, nie powiem bardzo mnie zainteresował bo szukałam właśnie takiej formy zajęć. Problem tylko w tym, że nie wiem czy moje predyspozycje zarówno fizyczne jak i wiekowe są odpowiednie żeby na takie zajecia uczęszczać, no i oczywiście czy istnieje w ogóle jeszcze mozliwość żeby dołączyć do grupy. Mam 22 lata z baletem miałam styczność za młodu ;) jako 6 - letnia dziewczynka, później trenowałam taniec towarzyski przez pięć lat, niestety musiałam przerwać ... ostatnio chodziłam na zajecia z modern, moja kondycja fizyczna i nie rozciągniete mieśnie pozostawiają niestety wiele do życzenia:(. Byłabym ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź:) z góry dziękuje i pozdrawiam
 
 
 
Di.
Nowicjusz


Posty: 39
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 8:07 pm   

jutro o 20:00 zaczynamy zajęcia, przyjdz a wtedy zobaczysz czy dasz sobie rade. wez coś w czym możesz ćwiczyć i ocenisz.

wiesz jak dojechac do Ogniska?
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 8:08 pm   

Karolciu, biegnij jak najszybciej na balet ;) Najelpiej wtedy, gdy klasa mlodziezowa ma lekcje i po prostu... przedstaw sie nauczycielce, powiedz co i jak, a nastepnie sprobuj ;) zobaczysz, czy ci sie spodoba.
a dojsc oczywiscie mozesz i nie musisz miec jakichs super warunkow.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Karolcia
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 8:21 pm   

hehe wywołaliscie uśmiech na mojej twarzy:) jeżeli jutro dam rade, a postaram sie:), to wpadne na zajęcia. A co do Ogniska to jeżeli dobrze myśle, że jest to na Pobożnego kolo LO2 to trafie bez problemu:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 37