www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Szczecin - klasa młodzieżowa
Autor Wiadomość
chciałabym_chciała
Nowicjusz

Posty: 10
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 4:46 pm   

Ale to są ludzie którzy tak jak ja z baletem jako takim nigdy nie mieli nic wspólnego??? A jak przedział wiekowy ??
_________________
zawsze chciałam zostać baletnicą...
 
 
 
Jutka
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 5:07 pm   

Hey ;) Mam 15 lat i nigdy nie uczyłam się baletu, nie jestem też zbyt dobrze rozciągnięta, czy jest możliwość, żebym mogła dołączyć do grupy :?:
 
 
chciałabym_chciała
Nowicjusz

Posty: 10
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 5:17 pm   

jak cos to Jutka to moja kuzynka i ja jej o tym powiedziam 8) Robuie Wam reklame;p
_________________
zawsze chciałam zostać baletnicą...
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 6:03 pm   

Jasne że tak.....u nas w klasie mało kto jest jakoś mocno rozciągnięty (z nielicznymi wyjątkami) więc nie ma czym się przejmować....miło będzie zobaczyć nowe twarze w klasie.

Czyli widzimy się wszyscy w poniedziałek. Może się umówimy 0 19.55??
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
chciałabym_chciała
Nowicjusz

Posty: 10
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 6:10 pm   

Nrmalnie jestem tak szczesliwa ze nie wiem co :P Tylko mi ten wtoreknie pasuje bo mam wtedy swopje tance ;/ Chodze na zajecia przedszkolakow od 15:30 do 16:30 i Ine normalną od 18:00-20:00 ;/ Ile wogóle macielat boja i Judy 15 :P
_________________
zawsze chciałam zostać baletnicą...
 
 
 
Karolcia
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 7:42 pm   

ja byłam na jednych zajęciach jako "nic nie umiejąca" jakieś 2 tyg temu i było bardzo przyjemne:) tak naprawde to mi sie baaardzo podobało, gdyby jeszcze Ci "starsi" troszke nas przeszkolili w podstawach to już w ogóle byłoby wspaniale:)

milton napisał/a:
Czyli widzimy się wszyscy w poniedziałek. Może się umówimy 0 19.55??


jestem jak najbardziej za:) integracja w grupie jest najważniejsza ;)

pozdrawiam
 
 
 
Jutka
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 7:56 pm   

Ja jeszcze musze pogadac o tym z rodzicami.. ;) A mozecie mi napisac dokladnie rozklad tych zajeć, bo ja mam jeszcze inne zajecia z tańca.. :P
 
 
Jutka
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 7:57 pm   

Ja jeszcze musze pogadac o tym z rodzicami.. ;) A mozecie mi napisac dokladnie rozklad tych zajeć, bo ja mam jeszcze inne zajecia z tańca i nie wiem czy sie na wszysto wyrobię czasowo.. :P
 
 
Jutka
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 8:00 pm   

A w ogole to z jakich rejonów Szczecina jesteście?
 
 
chciałabym_chciała
Nowicjusz

Posty: 10
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 10:49 pm   

No ja z Goleniowa :P
_________________
zawsze chciałam zostać baletnicą...
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 12:05 am   

W tym temacie masz dokładną rozpiskę planu zajęć. Poszukaj na poprzednich stronach ;)
Ja co prawda nie jestem w klasie mlodzizowej, tylko repertuarowej[dla absolwentek], ale i tak zapraszam na lekcje :D
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Jutka
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 3:36 pm   

Laura (znaczy chcialabym_chciala) ja si chyba nie zapisze ;p wiesz jaki tam poziom..! Znam tam jedna dziewczynę i szczerze powiedziawszy to jak ja widze jak ona tanczy :shock: (super!) to to mnie troche odstrasza!
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 3:42 pm   

A można wiedzieć o którą chodzi?? bo poziom jest baaaaardzo zróżnicowany....zaczynamy od początku przecież, a cą osoby które dopiero w tej klasie zaczęły tańczyć. Ja tańczę w życiu krótko10 miesięcy towarzyski i 5 klasyka........więc nie ma co się porównywać do pojedyńczych jednostek które baaaaardzo poziomem odstają.
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
chciałabym_chciała
Nowicjusz

Posty: 10
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 4:09 pm   

rozmawiałam z rodzicami i stwierdzilismy ze nie ma sensu zaczynac nauki skoro nie bede mogla byc na kazdych zajeciach :( Mam we wrorek i piątek swoje zajęcia z tańcai sa one dla mnie bardzo ważne... Więc nie opłaca sie byc tylko w poniedziałek i czwartek :( Fajnie że macie szanse nauczyć się baletu już w starszym wieku ale ja niestety nie skorzystam :( Powodzenia w dalszej nauce...
_________________
zawsze chciałam zostać baletnicą...
 
 
 
Jutka
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 4:47 pm   

Darię ;) I ona jest moją nauczycielką :lol: I to by bylo tak troche dziwnie z nia na jedne zajecia chodzic :P :roll:
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 8:08 pm   

Wybaczcie, że się wtrące, ale Jutka - dlaczego?
Czasami zdarza się znaleźć z własnym pedagogiem na sali na jakichś innych zajęciach, np. warsztatach (z tym że wiadomo, że inaczej wtedy z nich skorzysta, niż np. adept tańca, ale to inna sprawa - generalnie świadczy to tylko o otwartości pedagoga na ciągłe kształcanie się, mam na myśli w tej chwili profesjonalistów; bo tak naprawdę nawet najepszy może jeszcze odkrywać w sobie nowe rzeczy :) ).
I w tym nie ma nic dziwnego, przecież każdy ma swój styl nauczania, sposób ruchu, nawet jeśli dotyczy to tej samej techniki.

A w dodatku zakładam, że ta dziewczyna nie jest pedagogiem sensu stricte, bo do tego trzeba mieć jakieś większe uprawnienia czy chociażby staż np. w teatrze (mogę się mylić - sugeruje się jedynie nazwą, że to klasa młodzieżowa, więc z racji wieku...). A lekcje w Ognisku są prowadzone przez wykwalifikowaną do tego osobę (też to zakładam, bo nie wiem :P ;) ), więc tym bardziej, gdzie problem? Wiadomo, że każdy ma inne możliwości na starcie, jeden umie więcej, drugi mniej, ale chodzi o to, żeby każdy indywidualnie coś dla siebie wyciągnął z lekcji, na swoją miarę.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 9:09 pm   

Zajęcia są prowadzone przez osobę wykwalfikowaną (uczyła się Lenigradzie ówczesnym u A. Waganovej).

A Darka to darka...jak się 13 lat tańczy to tak jest. Ale to bardziej w innych stylach, na klasyce jest normalnie więc nie ma się czym przejmować. Ona jest właśnie tym wyjątkiem. Zaresztą szkoda by było tracić zajęcia z takiego powodu. A atmosfera na zajęciach jest fajna. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
neufra 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
choreograf /tancerz
Wiek: 34
Posty: 49
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:47 pm   

Dobra Judka i Alvi skabie nie piszcie już o mnie prosze. Ja Ci Juduś powiedziałam że jak tylko masz chęć sie doksztaucać to zapraszam :D
_________________
show must go on
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:50 am   

Darka kochanie, a czemu?? czyśmyś się zawstydziła?? :twisted:
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
Jutka
Nowicjusz

Posty: 7
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 3:22 pm   

Jak sobie pani życzy, pani Dario 8) już nie będę o pani rozmawiać ;] A i dziękuję za zaproszenie, moze skozystam.. 8)

P.S. Czemu pani się tak zdenerwowała? Przecież pisalimy same dobre żeczy o pani ;]
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:20 pm   

I się zrobiło baaardzo nieciekawie.......jeżeli do czwartku nie zostaną uregulowane płatności to klasa definitywnie zostanie rozwiązana. 2 osoby za styczeń zapłaciły!!!!! i proszę wszystkich z forum proszę, że jeżeli myślicie o dołączeniu do klasy to przestańćie myśleć i jak najszybciej przyjdźcie. Bo niedługo ze względu na frekwencje nie będzie już gdzie.
I ku..... zacznijcie chodzić na rytmikę i teorię (to do starszych stażem uczniów klasy młodzieżowej). Dziś były 3 OSOBY!!!!! To może być następny powód rozwiązania tej klasy. Więc zastanówcie się czy warto.
p.s. dzisiaj z tych powodów zaostały zajęcia odwołane. Jeżeli nie wypłyną płatnoście do 20 w czwartek to żadnych zajęć już nie będzie. To tyle co miałem do powodzenia.
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:36 pm   

Tak więc apel do wszystkich, którzy nie chodzą do ogniska, a zamierzają lub chcieliby rozpocząć naukę tańca klasycznego w Szczecinie:
PRZYJDŹCIE NA ZAJĘCIA !! ALBO CHOCIAŻ, BY SIĘ NA NIE ZAPISAĆ!! DO TEGO CZWARTKU! NAJPÓŹNIEJ CZWARTKU!
I do tych, co już do ogniska uczęszczają:
ZAPŁAĆCIE W KOŃCU ZA ZAJĘCIA!! ILE MOŻNA ZWLEKAĆ!! JEŚLI KTOŚ MA OBECNIE PROBLEMY FINANSOWE, NIECH ZGŁOSI SIĘ DO SEKRETARIATU I ZAWIADOMI O TYM, WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI, ZROZUMIEMY!!
A tak swoją drogą, spróbujcie namówić dyrę na zorganizowanie jakiegoś zebrania dla chętnych, by na nowo ustalić np.godziny zajęć. Myślę, że za późno kończycie. Gdy zajęcia będą wcześniej, zyskacie większą liczbę chętnych.
Powodzenia!
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:49 pm   

Co do godzin.....Nie ma szans, takie godziny są optymalne. Przez to, że rytmikę zaczynamy już o 18.40 dużo osób nie chodzi a przychodzi dopiero na klasykę. Godziny są optymalne dla praktycznie wszystkich. Nie zapominaj kasia, że to klasa młodzieżowa a wiekszość ludzi jest dorasła. Więc kończenie o 21.40 nie jest wcale takie późne (sam kończą szkołę muzyczną I st. tak późno wracałem do domu, nie miałem wcale blisko liczyłem 13 lat i wracałem sam) więc bez przesady. Ale podsumowują ZAPŁAĆCIE BO ROZWIĄŻĄ KLASĘ.

p.s. Darek....to się nie naćwiczyłeś za dużo na pierwszych twoich zajęciach :)
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
dariusz
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:00 pm   

hmmm... pierwszy raz bylem na zajeciach i co?... zajec naturalnie nie bylo :) mam nadzieje ze to nie jest znak. okrutnie sie boje o to, ze nie dam rady. no ale jak nie sprobuje to sie nie przekonam.
pozdrawiam:)
P.S.
do miltona: mowiles cos ze mozna przychodzic na sale w ciagu dnia? cos wiecej???:)
_________________
Je voudrais danser tout ma vie
 
 
 
milton 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń-ekstern w osb
Wiek: 36
Posty: 408
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:18 pm   

Tak....od 12 do 15 jestem codziennie na sali. Tak dogadałem się z dyrektorką (jakieś podanie itd.). Jak ktoś ma ochotę przyjść to zapraszam :)
_________________
Bycie TANCERZEM nie jest kwestią posiadanych w danej chwili umiejętności, lecz STANEM UMYSŁU i gotowości poświęcenia życia dla tańca.....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,42 sekundy. Zapytań do SQL: 37