www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KRAKOWSKIE CENTRUM BALETOWE I TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO
Autor Wiadomość
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:45 pm   KRAKOWSKIE CENTRUM BALETOWE I TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Witam wszystkich miłośników i miłośniczki tańca! :)
W tym roku rozpoczęło działalność Krakowskie Centrum Baletowe i Tańca Współczesnego. Dzięki ogromnej pracy dzieci i młodzieży, zaangażowaniu pedagogów i rodziców powstał spektakl "Wiara w talent", ciepło przyjęty przez krakowską publiczność.
Naszym założeniem jest kształcenie utalentowanych młodych ludzi zgodnie z ich zdolnościami i warunkami, w sposób racjonalny i rozsądny. Nasze motto "Odkrywamy talenty" :)
Wzorując się na zagranicznych szkołach tańca opracowaliśmy specjalny program szkoleniowy obejmujący następujące techniki: balet, taniec neoklasyczny, modern, taniec współczesny, jazz, funky jazz, hip-hop, taniec musicalowy, taniec charakterystyczny, taniec ludowy, partnerowanie, barre au sole.
Na uwagę zasługuje fakt, iż nasza kadra pedagogiczna składa się z najlepszych profesjonalistów.
W naszym Centrum panuje ciepła i rodzinna atmosfera. Chcemy aby nasi uczniowie czerpali wiele radości z tej pięknej sztuki jakiej na imię taniec.
Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum dzieci i młodzież w wieku od 4 do 22 roku życia. (Przewidzieliśmy również kursy dla starszych wiekiem!!!)
Zapraszamy na rozpoczęcie roku dnia 5 WRZEŚNIA- WTOREK O GODZINIE 17.00 PRZY ULICY KOŚCIUSZKI 24 (budynek w głębi za myjnią samochodową).
Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
(0)510711461

Wszystkich którzy kochają taniec gorąco zapraszamy do naszej roztańczonej rodzinki.
Pozdrawiamy ciepło i do zobaczenia !!!!! :)
Ostatnio zmieniony przez Julia Wto Wrz 14, 2010 10:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 3:54 pm   

W Krakowskim Centrum Baletowym i Tańca Współczesnego jest super!!!

bo....?

edit: Jest bardzo miła atmoswera, wszystkie się lubimy. Jest zdrowa rywalizacja, każdy chce byc jak najlepszy, ale nie kosztem uszkodzenia koleżanek. Pomagamy sobie np. w rozciąganiu. Jak któraś nie może czegoś zrobic to druga jej wytłumaczy. Jeździmy na konkursy. Nauczyciele są bardzo fajni, zajęcia też bardzo fajne i ciekawe. Bardzo chetnie tam przychodzimy i zostajemy zazwyczaj do tąd, do kąt pani nas nie wyrzuci z sali (nie chcemy z niej wyjśc) i nie każe nam iśc wreszcie do domów :D Mamy różne warsztaty, też bardzo fajne, ( były np. z flamenco). Ogólnie jest super, jak już wcześniej napisałam. Zapisujcie się!!!
Ostatnio zmieniony przez aankaa_baletnica=) Wto Wrz 05, 2006 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kazia
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 11:01 pm   

to ja tam jutro bede, ale milo mi sie ulozylo ,bede ,bede, na pewno. pisze do pani kochanej nade mna zeby mi napisala jak tam jest,prosba, bo ja to chce wlozyc duzo pracy w moje cialo, po to zeby pozniej jak zaloze baletki to zeby polatac :)))))) tak wlasnie chce
 
 
coppelia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
studentka
Wiek: 31
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:28 pm   

XXX
_________________
Mój blogger taneczny: www.bluecoppelia-dance.blogspot.com
Mój blogger modowy: www.bluecoppelia-fashion.blogspot.com
Ostatnio zmieniony przez coppelia Nie Maj 06, 2012 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dancer in the rain
Adept Baletu


Posty: 82
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 4:53 pm   Re: KRAKOWSKIE CENTRUM BALETOWE I TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Julia napisał/a:
Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum dzieci i młodzież w wieku od 4 do 22 roku życia. (Przewidzieliśmy również kursy dla starszych wiekiem!!!)


moge wiedziec jakie to sa zajecia, te dla starszych wiekiem... jejjj ale sie staro poczulam :lol:
_________________
`*•.¸ `*•.¸¸.•*´ ¸.•*
Ktokolwiek powiedział,
że słońce przynosi szczęście
ten nigdy
nie tańczył w deszczu
¸.•* ¸.•*´`*•.¸*•.¸
 
 
 
śnieżka_balerina 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 1:26 pm   

Ta szkoła niedługo będzie najlepsza w europie. Uczą w niej profesjonaliści którzy kiedyś byli solistami w wielkich teatrach. Mamy pełno warsztaów przyjeżdża do nas nauczyciel z moskwy i możemy poznać jak jest w takich szkołach. Kształcimy się tam na profesjonane solistki, pod okiem świetnych pedagogów!! Dzięki tej szkole kocham to co robię... Są też chwilowe załamania ale dzięki nim chcemy dążyć do celu aby być najlepsze w tym co robimy... ZApisujcie się szybciej, bo przecierz po co byście to czytały gdybyście nie zamierzały się tam zapisać ?? :)

Wydaje mi się że dla starszych jest tylko taniec klasyczny pod okiem najlepszych nauczycieli w krakowie ale może są jeszcze jakieś inne tańce dla tego wieku. Nie wiem ale jak patrze na lekcje dla starszych to według mnie gorąco polecam!!!
 
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 2:15 pm   Warsztaty Hip-hop

Witam,

W sobotę o godz. 11:30 w naszym Centrum przy ulicy Kościuszki 24 odbędą się warsztaty z hip-hopu. Serdecznie zapraszam wszytkich miłośników tego rodzaju tańca. Będzie naprawdę cool! Kto bedzie prowadzić?....A to tajemnica...Przyjdźcie zobaczcie :-) Chcecie się dowiedzieć szczegółów piszcie lub dzwońcie na numer 510 711 461.
Koszt zajęć tylko 5 zł :-)

Pozdrawiam
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 1:40 pm   

śnieżka_balerina napisał/a:
Mamy pełno warsztaów przyjeżdża do nas nauczyciel z moskwy

A można wiedziec kiedy odbędą się warsztaty z tymże nauczycielem?
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
śnieżka_balerina 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 8:30 am   

nie wiem, ale mamy nadzieje że przyjedzie ale nie wiem czy z nim będą warsztaty w których mogą przyjść osoby z zewnątrz...
 
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 2:40 pm   Hip-hop

Tańczyliście rewelacyjnie na warsztatach tydzień temu!!! Na specjalne życzenie uczestników robimy kolejne zajęcia z techniki hip-hop. Lekcja ta odbędzie się 7 października - sobota o godz. 10:00 na ulicy Kościuszki 24. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!! Koszt 10 zł.
Aniu jesteś w hip-hopie naprawdę dobra !!! Gratulacje dla prowadzącej :-)
Serdecznie zapraszam i polecam !!! Informacje pod nr. tel. 0 510 711 461
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 10:25 pm   Warsztaty z tańca współczesnego

W tą niedzielę 22 października zapraszamy na warsztaty z tańca współczesnego. Będą one prowadzone w dwóch grupach. Pierwsza grupa to 13,14,15 latki. Druga grupa jest przeznaczona dla koneserów tańca współczesnego, a więc osób starszych. Warsztaty poprowadzi specjanie dla Was nasz gość prosto z Anglii. Serdecznie zapraszamy! Zajęcia będą trwały 1,5 godziny. Koszt 10 zł. Grupa młodsza godz. 11:00, grupa starsza godz. 13:00. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod numerem telefonu :
0 510-711-461


Nasze sobotnie zajęcia hip-hopowe weszły już na stałe do naszego grafiku. Odbywają się co sobotę o godz. 11: 00 - na szczęście można sobie dłużej pospać! Ta godzina została specjalnie ustalona dla wszystkich śpiochów :-)
Pozdrawiam :lol:
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Czw Paź 19, 2006 9:37 pm   

Miałam już kilka telefonów odnośnie naszego pedagoga z Anglii.
Pytacie kto to taki...Oto kilka słów o Basi.

Barbara Praglowska długoletnia tancerka Eksperymentalnego Studia Tańca pod kierownictwem Iwony Olszowskiej przy Staromiejskim Centrum Kultury w Krakowie. Wystąpiła m.in. w „według Pasji”, „Gabinet Nocnych Sukien” i solu „zolpidem”.

Brala udział w projektach „Traces” (Carmen Sterland), „Impro space Project” Bob Edison, „Klub samotnych serc” i „terapia relaksująca” (Iwona Olszowska).

Ukończyła 2 letni kurs dla Instruktorów Tańca współczesnego NCK, Kraków. Uczestniczyła w warsztatach – Laban Centre, London ; Royal Academy of Dance, London . :shock:

2005/2006 studentka „dancexchange” Birmingham, UK – balet Jonathan Payn (Birmingham Royal Balet), taniec wspolczesny – Maria Blundel.

Nauczyciel Tańca Współczesnego w Nicholson School of Dance. :)
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 10:28 pm   Roztańczona sobota :-)

W tę sobotę 28 października odbędzie się kolejny taneczny zjazd warsztatowy :-)
O godz. 9:30 - 11.00 zapraszamy na warsztaty z tańca współczesnego dla 12,13,14 i 15 latków.
O godz. 11.00-12.00 zapraszamy na warsztaty z tańca hip-hop.
O godz. 12.15-13.45 odbędą się warsztaty z tańca współczesnego dla zaawansowanych.
Warsztaty z tańca współczesnego poprowadzi po raz ostatni w tym miesiącu nasz gość z Anglii - Basia :-) No Basiu wykończyłaś już dziewczyny porządnie w tym tygodniu, ale za to jak teraz tańczą :shock:
Mamy nadzieję,że odwiedzisz nas już wkrótce ponownie !!! :-)
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 9:58 pm   Zajęcia z tańca współczesnego

Od jutra ruszają w naszym Centrum zajęcia z tańca współczesnego w godz. od 18.45 do 19.45 - zawsze w środy!!! Poprowadzi je najlepiej zapowiadający się młody polski tancerz! Jesteście ciekawi...Przyjdźcie, zobaczcie sami :-)

A w tę sobotę znów hip-hop o godz. 11.00 :D
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 8:02 pm   OBÓZ

UWAGA!!! UWAGA!!!

W styczniu 2007 roku organizujemy w naszym Centrum OBÓZ BALETOWO-JĘZYKOWY w Zawoji. Obóz odbędzie się od 13.01 - 20.01 2007r. W programie codziennie lekcje tańca klasycznego i współczesnego oraz spacjalne naciąganie (z bardzo wymagającymi pedagogami :-)) a także lekcje języka angielskiego i niemieckiego (+ francuskiego w czasie baletu :-)) . Ponadto w ofercie takie atrakcje jak wyjazd na basen, kulig, ognisko, zajęcia sportowe, rankingi, bilard, dyskoteki oraz tenis ziemny a także pogadanki o tańcu, filmy o tańcu, książki o tańcu.

Generalnie cały czas tańczymy !!!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ! :-)
 
 
a.k.
Adept Baletu


Posty: 148
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 8:36 pm   

a o jakim poziomie zaawansowania osoby mogą jechać?
_________________
Gdy wypowiesz jej imię - znika
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 12:06 am   Obóz

Obóz składa się z dwóch grup: baletowej, gdzie jadą osoby o poziomie zaawansowanym i średniozaawansowanym i grupy językowej. Osoby o niższym poziomie zaawansowania jeśli chodzi o taniec będą zakwalifikowane do drugiej grupy gdzie będą odbywać sie zajęcia jezykowe, z tanca współczesnego i zajęcia fitness + ew. rozciąganie. Jesli zbierze sie grupka osób początkujących chetnych na zajecia z klasyki to w miarę mozliwości również zorganizujemy taki team.
 
 
Julia
Adept Baletu


Posty: 117
Wysłany: Pon Gru 25, 2006 2:56 pm   Życzenia

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roztańczonego Roku 2007 dla wszystkich miłosników tańca od pedagogów i uczniów Krakowskiego Centrum Baletowego i Tańca Współczesnego.
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Gru 25, 2006 3:19 pm   Re: OBÓZ

Julia napisał/a:
UWAGA!!! UWAGA!!!

W styczniu 2007 roku organizujemy w naszym Centrum OBÓZ BALETOWO-JĘZYKOWY w Zawoji. Obóz odbędzie się od 13.01 - 20.01 2007r. W programie codziennie lekcje tańca klasycznego i współczesnego oraz spacjalne naciąganie (z bardzo wymagającymi pedagogami :-)) a także lekcje języka angielskiego i niemieckiego (+ francuskiego w czasie baletu :-)) . Ponadto w ofercie takie atrakcje jak wyjazd na basen, kulig, ognisko, zajęcia sportowe, rankingi, bilard, dyskoteki oraz tenis ziemny a także pogadanki o tańcu, filmy o tańcu, książki o tańcu.

Generalnie cały czas tańczymy !!!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ! :-)



A ile kosztuje taki wyjazd?
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 25, 2006 6:53 pm   

700 zł
 
 
 
.:Karina:.
Nowicjusz


Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 6:03 pm   

A czy jest może jakaś strona tej szkoły? Jakoś nie mogę znaleźć. A nie powiem, wszystko brzmi ciekawie... :)
I czy można jeszcze się zapisać na ten wyjazd?
 
 
 
Lirael
Nowicjusz


Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 6:31 pm   

O, ciekawe.
Hm. Głupie pytanie z mej strony ale...
Czy przystępując tam masz egzamin czy nie?

Bo ja poszukuje miejsca gdzie nie ma ;] Moja kolezanka nie miala...hm...
_________________

,,Jestem takim samym człowiekiem jak ty,
ale mam lepsze rzeczy do roboty,
niż siedzieć i palić skręty (...)
zawsze będę trzeźwy, nie potrzebuję podparcia,
bo mam Straight Edge (sXe)"
 
 
śnieżka_balerina 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 8:14 pm   

a gdzie twoja koleżanka chodzi?? wydaje mi się że nie ma
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 10:11 pm   

Nie wiem czy jest egzamin czy nie ma, ale Śnieżka chyba ma racje i nie ma. A nawet gdyby był to na pewno nie jest taki straszny. Wszyscy są mili i nic ci na nim nie zrobią:wink:
A brzmi ciekawie, bo jest ciekawie! Jest super!!!
Na razie nie ma strony internetowej więc nie znajdziesz.
Nie wiem czy na wyjazd można się jeszcze zapisać, bo upłynął już termin wpłaty zaliczki, ale zawsze możesz się zapisać do Centrum :D
Zapraszamy!!! :D
 
 
 
Lirael
Nowicjusz


Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 11:32 pm   

Moja koleżanka chodzi na ul. Św. Tomasza. Czasem na Koletka *czy jakoś tak* mają zajęcia.

Dziękuję za informację. Ale łatwiutki egzamin..eh ja nic nie umeim xD
_________________

,,Jestem takim samym człowiekiem jak ty,
ale mam lepsze rzeczy do roboty,
niż siedzieć i palić skręty (...)
zawsze będę trzeźwy, nie potrzebuję podparcia,
bo mam Straight Edge (sXe)"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 37