www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
festiwal w koninie
Autor Wiadomość
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 8:29 am   festiwal w koninie

Otóż 30 marca jadę z zespołem na trzydniowy Festiwal w Koninie Tańca Współczesnego (nie ten dziecięcy). Piszę z zapytaniem czy ktoś już był tam i jak mu się podobało?? Poza tym zapłaciłam dodatkowo za warsztaty i też chciałabym zapytać o nie...(nie wiedziałam czy temat założyć tu czy w Warszatatach). Za wszelkie informacje bardzo dziękuje!
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 12:55 pm   

Możesz podać więcej informacji o tym festiwalu i warsztatach?
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:22 pm   

Jest ten znany Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie, który to zawsze w tv leci i ten jest jakby kontynuacją tego festiwalu, gdzie starsze osoby (od 16 lat) prezentują spektakle tańca współczesnego...teatru tańca. Trwa on 3 dni, podczas których można zapisać się na warszatty tańca współczesnego. Jury prowadzi te warsztaty ale jeszcze nie wiem, kto będzie w jury. Wiadomo, że uczestnicy festiwalu to nie zawodowcy jak wielu z Was-z OSB. Aaa i podzielone to jest na spektakle do 10 min i do 30 min.
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
AguśKa
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 6:09 pm   

Ja byłam w tamtym roku z zespołem( tańcze w Krakowie w GTW"Forma").Świetny festiwal! Cieżko wygrac bo szczerze mówiac troszke było to "ustawione"(ale faktycznie byli świetni) ale polecam udział ,gdyż obycie ze sceną i ogladniecie tego co robią zespoły w całej Polsce jest wielkim plusem. Poziom wystepów jest bardzo rózny ale trwaja całe wieczory i naprawde duzo mozna zobaczyc zespołow jak i profesjonalnych wystepów(np.Alter z Kalisza)i szczególnie polecam warsztaty.Ostanio były z tańca wsóllczesnego-K.Skawińska i jazzowego-p.Gąsowski. Ogólnie bardzo fajny wyjazd-kosztowny ale dla takich nieprofesjonalnych zespołów to wsam raz.
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 7:45 am   

a w tym roku się nie wybieracie??

dostałam stronkę :) jest tam galeria m.in... http://www.kdk.konin.pl/
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
AguśKa
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 10:41 am   

Niestey niewybieram sie bo nasza Pani urodziła własnie dziecko:) i teraz miałysmy zastępstwo i zajecia tylko z techniki a nie choreografii i układów.Szkoda ...szkoda:( Ale nastaw sie na integracje z ludzmi i gorąco polecam.Niewszytsko co zobaczysz napewno Ci sie spodoba bo naprawde jest tak dużo tych róznych zespołów.Ja wspominam to bardzo miło i fajny wypad:)
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 10:56 am   

no my będziemy słyszałam najmłodszym zespołem... u nas są dziewczyny w wieku 14 lat, a najstarsza ma 18. A festiwal jest od 16....
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
Małgoś 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 34
Posty: 89
Skąd: gdzieś ze Śląska ;)
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 6:57 pm   

ja również byłam w zeszłym roku..... i szczerze myślę ze jest to bardzo dobry festiwal-> Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego :) , najfajniejsze było to, że nie wyczuwało sie tej chorej rywalizacji- przynajmniej dla mnie:).
Faktycznie cięzko jest cokolwiek zająć, bo poziom jest naprawde wysoki, ale dla zdobycia kolejnych doswiadczen uważam że warto.
My wróciłysmy mimo wszystko bardzo podbudowane i z jescze wieksza chęcią do tańczenia... niestety w tym roku nie jedziemy... bo plany sie pozmieniały.
życzę powodzenia. ;)
 
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 10:34 am   

no to widzę same dobre opinie :) strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać wyjazdu! I czekam na kolejne opinie :)
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
Kasia119
Nowicjusz

Posty: 1
Skąd: Kalisz :)
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 8:21 pm   

Jestem tu nowa :) Trafiłam na to forum przez przypadek szukałam czegoś właśnie na temat Festiwalu w Koninie na który wybieram się z zespołem :) Jestem Kasia mam 14 lat, od 5 lat tańczę współczesny ( baletu nie ;] nie przyjęli by mnie za pewnie ze względu na wiek jak i na wygląd - z tego co wiem trzeba być 'wymiarowym' a u mnie o to trudno ;) ). To tak po części o sobie a teraz może powracając do tematu : jak już wspomniałam jadę z zespołem do Konina na Festiwal Tańca Współczesnego (już za tydzień :D ), szczerze mówiąc to nie liczymy na wygrane ( szczególnie jak tutaj czytam, że poziom jest baaardzo wysoki), ale na świetną przygodę ;) (ale mała nutka nadziei się znajdzie ;]). Dla mnie to będzie pierwszy raz jak zobaczę inny ZESPÓŁ (!!), który tańczy współczesny :] :oops: :oops: Niestety na warsztaty nie idziemy :(
Nati -- w jakim zespole tańczysz ? :D Zapamiętam i obejrzę w Koninie :) :D P.S wątpie żebyście były najmłodszym zespołem u mnie ja jestem najmłodsza (14 <- - ale nie widac ;)) , najstarsza 18 <- - ale jest jednak zdecydowanie dużo dziewczyn 16-17 :)
 
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 2:16 pm   

TEATR WYOBRAŹNI-to mój zespoł :P w takiom razie sie poznamy :D :D a warto jeździć i oglądac inne zespoły, naprawdę mnóstwo to daje ;)
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 23