www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kupię/otrzymam/odziedzicze pointy
Autor Wiadomość
carewna
Adept Baletu


Posty: 182
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 9:59 pm   Sansha

Mam 4 pary nowych point firmy Sansha Ovation 3/4 rozmiar 9W i chętnie je sprzedam
_________________
Nie można iść do przodu patrząc w tył...

carewna.bloog.pl
 
 
     
Giselle97 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka/uczennica
Wiek: 27
Posty: 126
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 10:51 am   

Witam !
chciałbym kupić od kogoś pointy Grishko Fouette 4,5 XXXX M (używane). Nie zależy mi na ich dobrym stanie wizualnym. Mogą być przybrudzone, czubki mogą być wytarte. Chodzi mi tylko o to żeby miały tware czybki i nie były bardzo mocno zużyte (wyrobione). nie mam na razie tzw. Funduszy żeby kupić nowe :sad: . przejżałam cały temat Sprzedam/oddam pointy ale nie znalazłam takich jakie mnie interesują. Chciałabym żeby ich cena nie przekroczyła raczej 60 zł. jeżeli ktoś miałby takie pointy do sprzedania proszę i pisanie na priv i wysłanie zdjęć na mój e-mail : lili97@poczta.onet.pl.
Jeżeli ktoś chciałby całą transakcję przeprowadzić przez allegro nie ma problemu :smile:

Pozdrawiam
 
     
jurecq 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
irlandzkim (luźny)
Posty: 241
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 7:06 am   

jurecq napisał/a:
zostalem naciagniety na 15 zl, nazwe uzytkownika podam w czasie pozniejszym bo byc moze sprawa sie jeszcze wyjasni, jednak argument jaki padl na zapytanie czemu paczka nie doszla byl delikatnie mowiac malo wiarygodny i przy prosbie o wyjasnienia korespondencja sie urwala; nie chodzi mi tu o pieniadze tylko o zasady (:

powyższe dla przypomnienia 'sprawy'. niestety uznaje, że zostałem oszukany (na symboliczna kwote co prawda) przez użytkowniczke "Kasiek", która odpowiedziala na moje ogloszenie i zaproponowala wysylkę point na moj koszt. Po wplacie przekazem (!!!) kwoty 15 zl, stwierdzila, ze paczka jej wrocila (adres byl prawidlowy), prośba o wyjaśnienia pozostala bez odpowiedzi.

mimo małej kwoty uważam sprawę za wartą odnotowania poniewaz kilkukrotnie spotkalem sie z tego typu naciagactwem na zasadzie 'ziarnko do ziarnka'...
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 6:48 pm   

jurecq, ja bym jednak od razu takich wniosków nie wyciągała. Sama kupowałam pointy od właśnie Kasiek i wszystko przebiegło świetnie. Więc myślę, że sprawa jest jeszcze do wyjaśnienia.
Inny aspekt jest taki, że nie zawsze takie sytuacje są winą którejkolwiek ze stron. Cóż, niestety nie raz paczki giną lub wracają. Czasami dostaje się awizo, mimo, że było się w domu. I dużo by wymieniać.
Więc raczej wstrzymałabym się z tak jednoznacznym oskarżeniem.
 
     
Myszka4
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 8:23 am   

Szukam używanych pointów- nie muszą być w najlepszym stanie (żeby tylko dało się w nich stanąć). Przeznaczenie - zdjęcia.
Rozmiar 36/37, długość stopy ok. 23 cm, szerokość 8,5 cm czyli raczej wąska.
Liczę też na niską cenę. :)
mój mail: reniaziob@interia.pl
 
     
13monikaa 
Nowicjusz


Wiek: 26
Posty: 7
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 6:54 pm   szukam używanych point do odkupienia

Poszukuję używanych point, najlepiej Grishko - rozmiar 5 XXX M , albo 4,5 XXXX M, ewentualnie "rozmiarowe odpowiedniki " innych firm ( Sansha , Freed ...) Mogą być już trochę zniszczone , zależy mi też żeby były wyrobione ( ale oczywiście nie złamane ) . Chcę potańczyć bardzo po amatorsku , tak dla siebie , nowe mi nie potrzebne :)
Ostatnio zmieniony przez 13monikaa Sob Sty 12, 2013 11:52 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
molly.machine
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 4:14 am   ważne

jestem już trochę stara krowa na balet, ale moim marzeniem od dziecka był taniec, jednak moje położenie graficzne i warunki finansowe niestety mi na to pozwalały. staram się wprowadzić w świat baletu, dużo ćwiczę, chodzę na zajęcia taneczne, jestem rozciągnięta i bardzo zależałoby mi na pointach. mam rozmiar 39/40, mogą być używane, rozchodzone (to chyba nawet lepsze :)) , byle nie złamane i nadające się do tańca. cena do ok.70zł, odpowiedzi na priv lub email: oliwiabober@wp.pl
 
     
kejt 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 9:39 am   sprzedam pointy

Mam do sprzedania pointy.
http://tablica.pl/oferta/...ne-ID26axJ.html
http://tablica.pl/oferta/...ne-ID26aAF.html
http://tablica.pl/oferta/pointy-ID26anl.html
Pozostały mi z czasów, gdy tańczyłam, obecnie wiem, że niestety nie będę mogła do tego wrócić, a pointy może komuś bardziej się przydadzą niż mi na półce?
Możliwość przymiarki i dogadania ceny. Kraków.
 
     
LoveDance:* 
Nowicjusz

Posty: 8
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 12:30 pm   

Witam.
Poszukuje pointów na stope o rozmiarze 36/37. Jeżeli macie pointy o większym rozmiarze to potrzebuje do nich wkladek. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na pw.
(Pointy mogą być nowe lub troche przyniszczone oby nie zlamane. Jeśli masz coś w tym stylu napisz do mnie)
_________________
LoveDance:*
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 7:44 pm   

Poszukuje point grishko model obojetnie jaki na rozmiar 2/2.5 xx lub xxx . Jezeli macie na zbyciu innych firm to chetnie przygarne kazde poza sanshy.

Oferty prosze na pw.
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
Anorien 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 28
Posty: 28
Skąd: z Centrum
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 12:40 pm   

Kupię RÓŻOWE pointy. Firma, twardość i szerokość dowolna.
Długość 23,5 - 25cm.
Ostatnio zmieniony przez Anorien Pią Lut 15, 2013 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 2:52 pm   

Kupię nowe pointy Grishko 2007 rozmiar 5,5 XXX H lub Fouette rozmiar 5 XXX H.

Postanowiłam zapytać najpierw tutaj, zanim skorzystam ze sklepów on-line. Może akurat ktoś ma na zbyciu :)
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
adusia9223 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 32
Posty: 5
Skąd: i tu i tam :D
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 3:18 pm   

PILNIE! :razz: :arrow: poszukuje point rozmiar stopy: 38-39 wąska... obojętnie z jakiej firmy potrzebuję na sesję zdjęciowa wiec mogą być złamane zniszczone... :lol: najlepiej do końca tygodnia... proszę pomóżcie :)
 
 
     
lily91 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zaczarowana
Wiek: 32
Posty: 101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 7:13 pm   

adusia, polecam zaglądać na allegro, tam ostatnio często widziałam używane albo złamane pointy na sprzedaż :wink:
_________________
I wanna be perfect.
 
     
cinderella9
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 10:23 am   

adusia9223 napisał/a:
PILNIE! :razz: :arrow: poszukuje point rozmiar stopy: 38-39 wąska... obojętnie z jakiej firmy potrzebuję na sesję zdjęciowa wiec mogą być złamane zniszczone... :lol: najlepiej do końca tygodnia... proszę pomóżcie :)


zarejestrowałam się w tym samym celu w jakim miescie masz sesje. porozmawiajmy GG 4215395
 
     
Alice.99 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 9:33 pm   

Poszukuję point w rozmiarze 41, średniej twardości. Mogą być używane (najlepiej używane, ale nie koniecznie), byleby nie złamane.
_________________
Na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.
 
 
     
Kamellea
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 8:44 pm   

Poszukuję point do wypożyczenia lub do kupienia za małe pieniądze. Są mi potrzebne na sesję zdjęciową, więc nie muszą być w najlepszym stanie technicznym. Długość stopy to 23 cm. Najbardziej zależałoby mi na czarnych pointach, ale przyjmę każde możliwe :D
 
     
Gloria
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 1:24 pm   

Poszukuje małych pointów, ale mogą być w zasadzie każde, mogą być z pęknięta podeszwą, nie ważne. Kupię lub przyjmę.
 
     
Zuzienna 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
Tancerz
Wiek: 33
Posty: 7
Skąd: Kedzierzyn
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 7:17 am   

Hej, poszukuje point grishko novice 4-4,5 lub sansha recitale!!! Pilne!!!!
_________________
Bo ja tańczyć chcę! xD
 
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 11:15 am   Pointy

Witam mam do odsprzedania piinty w dobrym stanie troche brudne ale nie podarte Ovation 3/4 sansha model 603 ,9 W Łosośiowe tel.785479782
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 11:17 am   

ZAPRASZAM DO ZAKUPU TYCH POINT W SKLEPIE MOŻNA KUPIĆ ZA 190ZL OK.
 
     
Andy
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 9:14 pm   

Potrzebuję kupić pointy używane dł.stopy 25,5 buty 39...to bedzie chyba roz.12 , na allegro sprawdzałem, ale tylko nowe mają :(
 
     
Andy
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 11:11 pm   

mogą również być na dł. stopy 25 cm.......pomóżcie gdzie szukać ? gdzie kupić ?
 
     
lily91 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zaczarowana
Wiek: 32
Posty: 101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 15, 2013 9:41 pm   

Andy, z allegro to jest ten kłopot, że trzeba sprawdzać nawet i codziennie czy są czy nie ma. Ja kupiłam właśnie z allegro używane
_________________
I wanna be perfect.
 
     
Innawaj 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 25
Posty: 38
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Cze 26, 2013 10:46 am   

Kupie pointy freed of london każdy model 5 lub 5.5 xxx
_________________
nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że realizacja zajmie Ci dużo czasu. Czas i tak minię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 38