www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Katarzyna Skawińska Kraków
Autor Wiadomość
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 8:15 pm   Katarzyna Skawińska Kraków

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was uczestniczył w zajęciach z tańca współczesnego z p. Katarzyną Skawińską? Chciałabym poznać Wasze opinie o sposobie nauczania, atmosferze, poziomie etc. :)

pozdrawiam
m.
 
     
pasikonik 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłosnik
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 9:49 pm   

Chodziłem na zajęcia pani Skawińskiej , było super.Dużo się nauczyłem.Atmosfera w grupie też fajna.Najlepiej spróbować samemu i wyrobić sobie własną opinię

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 10:49 pm ]
:smile:

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 10:50 pm ]
pasikonik
 
     
mkonik 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerz, choreoraf
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 11:10 am   polecam

jestem uczennicą Pani Skawińskiej od paru lat - baaardzo polecam. jest wspaniałym pedagogiem - bardzo wymagającym, uważnym, ale i cierpliwym. i potrafi naładować energią. zarówno jej kombinacje na lekcjach, jak i całe spektakle, mają klimacik, często są bardzo teatralne.
no ogólnie miód
a poziom zajęć z pewnością zależy od grupy...
 
     
ania w 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 40
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 10:02 pm   

ja również pracuję w jej zespole i jest to najlepszy pedagog z jakim pracowałam. Magicznie jest patrzeć jak ludzie przeistaczają się pod jej okiem. Jest bardzo wymagająca i wyciąga z ludzi więcej niż wydaje się że potrafią. Bardzo konkretnie i precyzyjnie wszystko wyjaśnia i egzekwuje. Najlepiej po prostu wziąć udział w zajęciach i samemu stwierdzić, w tym sezonie zajęcia się już skonczyły więc koło września najlepiej zaglądać na stronę internetową www.teatrtancadf.pl wcześniej można wziąć udział w prowadzonych przez nią warsztatach w koszęcinie
 
     
Madlen 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 2:53 pm   

Ja również słyszałam na temat p.Skawińskiej same pochlebne opinie... :) więc chyba warto
 
 
     
oscyp 
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: sc
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 9:54 am   zgadza się

Ja również miałam przyjemnośc pracować z panią Skawińską (co prawda niewiele, parę spotkań w ramach programu studiów tanecznych na WSU w Kielcach), ale i to wystarczyło, aby wyrobic sobei bardzo pozytywne zdanie o tym pedagogu. Jak już poprzednicy wspominali jest wymagająca, ale atmosfera na zajęciach nie jest stresująca ani nic podobnego -wręcz przeciwnie. Powiem nawet, że sprawiła, że znaaacznie zmalało moje średnie nastawienie do tanca współczesnego, mało tego -zaczynam go naprawdę lubić ^^
_________________
ignore the ignorance
 
     
ladanzarina
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 1:37 pm   a propos

ja chodzilam na zajecia do p. katarzyny skawinskiej juz dobrych pare lat temu i polecam je, ale na poczatek edukacji tanecznej - w momencie gdy potrzebujesz zdobyc jakiekolwiek podstawy - potem trzeba juz raczej szukac dalszych inspiracji, no i rownoczesnie doksztalcac sie takze na dodatkowych warsztatach z innymi nauczycielami, zwlaszcza jesli interesuje Cie contemporary bardziej niz modern.
pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 19