www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
balety w Cinema City
Autor Wiadomość
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:32 am   balety w Cinema City

Cinemaestro - z Royal Opera House do polskich kin


Pasjonaci opery i baletu, wszyscy, którzy nie mogą żyć bez rozrywki na najwyższym poziomie artystycznym oraz ci, którzy chcą się przekonać czy opera jest właśnie dla nich, będą mogli obejrzeć najbardziej wysmakowane widowiska operowe bez konieczności wyjazdu poza Polskę. Zarejestrowane na żywo w Royal Opera House widowiska będą prezentowane na wielkim ekranie w kinach Cinema City Arkadia, Mokotów, Łódź Manufaktura, Kraków Kazimierz, Bydgoszcz, Gdańsk Krewetka i Poznań Plaza już od 27 marca.
Cykl "Cinemaestro" rozpocznie "Carmen" - "jedna z najcudowniejszych oper naszych czasów" jak nazywał ją Piotr Czajkowski. Widzowie będą mogli zobaczyć również takie perły światowej opery i baletu jak: "Romeo i Julia", "Śpiąca królewna", "Wesele Figara" i "Don Giovanni" najwybitniejszych światowych kompozytorów: Wolfganga Amadeusza Mozarta, Piotra Czajkowskiego, Sergiusza Prokofiewa i George’a Bizeta. Ogromny kinowy ekran oraz nieskazitelnie czysty dźwięk zapewnią doskonałe warunki, aby podziwiać talent światowego formatu gwiazd na deskach Royal Opera House w mistrzowskiej oprawie muzycznej i scenicznej (oraz w polskim tłumaczeniu).

- Kino to najdoskonalsze medium emocji, które płyną do widza wprost z ekranu za pośrednictwem dźwięku i wizji. To jest właśnie trudna do zdefiniowania magia, którą czujemy oglądając czy to kameralną prostą historię czy wielomilionową hollywoodzką produkcję. Dlatego zdecydowaliśmy się, aby właśnie w naszych kinach widzowie mogli obejrzeć, usłyszeć i poczuć zarejestrowane na żywo największe arie, najdoskonalsze uwertury i mistrzowskie układy choreograficzne, którymi bohaterowie przekazują od wieków emocje w światowej operze. Wiemy, że dla części naszych widzów będzie to odpowiedź na ich pasję, a dla wielu pierwsze spotkanie z tą formą widowiska w miejscu, które odwiedzają na co dzień – mamy nadzieję, że bardzo udane spotkanie. – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu Cinema City Poland.

Przypomnijmy, iż Royal Opera House Covent Garden to jeden z najbardziej znanych teatrów operowych na świecie i siedziba prestiżowych brytyjskich zespołów Opery Królewskiej i Królewskiego Baletu. Na scenie tego teatru występowały największe gwiazdy opery i baletu.

Teatr został otwarty 7 grudnia 1732 roku wystawieniem komedii autorstwa Williama Congreve - "The way of the world". Teatr Covent Garden powstał na terenie należącym do kościoła, stąd też pochodzi pierwotna nazwa teatru - covent garden - ogród klasztorny. Budynek zaprojektował brytyjski architekt Sheperd. Pierwszymi operami wystawionymi przez Covent Garden były: "Opera żebracza" i "Achilles" Johna Gaya.

Covent Garden zawdzięcza swoje powstanie upadkowi pewnego rodzaju opery, osobą która to sprawiła, był brytyjski aktor i przedsiębiorca teatralny, John Rich. Aktor zlecił w latach dwudziestych XVIII wieku zespołowi składającemu się z muzyka i autora - Johna Christophera Pepuscha i Johna Gaya - skomponowanie "The Beggar's Opera", która uczyniła Johna Richa tak bogatym, że mógł sobie wybudować wymarzony teatr. Z Covent Garden łączy się także nazwisko innego kompozytora brytyjskiego - Thomasa Augustine Arne'a, który kierował przedstawieniami wykonywanymi w tym gmachu w latach 1750-1778.

15 marca 1858 roku nowy londyński Covent Garden Opera House zniszczony przez pożar w 1856 roku, zostaje ponownie otwarty. Operą inaugurującą otwarcie gmachu są "Hugonoci" Meyerbeera. Już pierwszy Covent Garden Theatre padł ofiarą pożaru w 1808 roku. Architekt Robert Smirke odbudował teatr w stylu klasycystycznym, w nim wystawiono "Oberona" Karola Marii von Webbera w 1826 roku. W 1847 roku teatr nazwano: "Royal Italian Opera", którego działalność rozpoczeła się przedstawieniem "Semiramida" G. Rossiniego. Po kolejnym pożarze w 1856 roku teatr został odbudowany przez Eduardo Barry'ego w stylu teatru dworskiego. Do 1864 roku w teatrze grały dwa zespoły: "Royal Italian Opera" i "Royal English Opera".

Projekt "Cinemaestro" honorowym patronatem objął Bogusław Kaczyński.

Repertuar CYKLU w kinach :
Warszawa, Cinema City Mokotów i Arkadia
Kraków Cinema City Galeria Kazimierz
Łódź, Cinema City Manufaktura
Poznań, Cinema City Plaza
Gdańsk, Cinema City Krewetka
Cinema City Bydgoszcz

"Carmen"
17.04, godz. 19.30
21.04, godz. 10.00, 19.00
24.04, godz. 14.00

"Romeo i Julia"
08.05, godz. 19.30
12.05, godz. 10.00; 19.00
15.05, godz. 14.00

"Wesele Figara"
22.05, godz. 19.30;
26.05, godz. 10.00; 19.00
29.05, godz. 14.00

"Śpiąca królewna"
05.06, godz. 19.30
09.06, godz. 10.00; 19.00
12.06, godz. 14.00

"Don Giovani"
19.06, godz.19.30
23.06, godz. 10.00; 19.00
26.06, godz. 14.00
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:59 am   

Świetny pomysł, może trochę ta piękna sztuka się przez to rozpowszechni!
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 9:41 pm   

Boooosko yeaaa idę :)
W Krakowie w kinie Kijów wyświetlane są transmisje z MET wszystko w HD na wieeeelki ekranie i na żywo !! Tutaj info :D
Jedyny szkopuł, że tylko w Krakowie ;)

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Beata-wielbicielka baletu
Adept Baletu


Posty: 90
Skąd: Poznań
  Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 10:37 am   

Fantastyczna wiadomość!Oby więcej takich przedsięwzięć!Kasiu G.gdzie mogę zdobyć więcej info n/t baletów? Mam na myśli choreografów,a także kto występuje w rolach solowych i np.kiedy sam spektakl był nagrany?Czy "nowe"w tym wypadku oznacza sprzed roku bądź dwóch lat,czy może zupełnie świeże wykonania?Jestem taka ciekawa...I bardzo się cieszę,bo do kina w CH Plaza mam 2 km spacerkiem,albo 3min. samochodem :)
Jest pięknie na wiosnę,bo jeszcze będzie Poznańska Wiosna Baletowa,na którą już czekam niecierpliwie :D A potem,latem,zawsze na pocieszenie pozostaje domowa półka z baletami :lol: Czuję,że rozkwitam tej wiosny,czego i Wam życzę! :smile:
 
     
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 11:51 am   

A czy istnieje jakiś nr telefonu, ew. strona internetowa, na której można zamówić bilety?
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:11 pm   

no przypuszczam że w CINEMA CITY w Waszych miastach należy się dowiadywać, ale mnie sie nie otwiera ich strona internetowa więc sprawdzcie same, ok?
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:13 pm   

Strona jest tutaj, ale jak na razie "martwa":
http://www.cinemaestro.pl/
Za to numery telefonów są podane, a nawet gdyby ich nie było, wydaje mi się, że wystarczyłoby zadzwonić do cinema city, na pewno przekierowaliby na odpowiednią infolinię.. orientujecie się może co do cen biletów? Bywa, że na tego typu seanse są dosyć drogie.

Co do transmisji.. czy nie będzie ona przypadkiem na żywo? :wink:
Ostatnio zmieniony przez Ewa J. Sro Kwi 01, 2009 12:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 2:04 pm   

Ewa J. napisał/a:
Co do transmisji.. czy nie będzie ona przypadkiem na żywo?


Na żywo były i nie wiem, czy jeszcze będą seanse w Kinie Kijów w Krakowie.
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 2:12 pm   

Siunia napisał/a:
Ewa J. napisał/a:
Co do transmisji.. czy nie będzie ona przypadkiem na żywo?


Na żywo były i nie wiem, czy jeszcze będą seanse w Kinie Kijów w Krakowie.


ale teraz mówicie o transmisjach z Metropolitan Opera w HD - tak, one są (były) na żywo i prezentowały WYŁĄCZNIE opery. A wątek jest o prezentacjach w Cinema City z Covent Garden
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Joanna Bednarczyk
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
historyk, krytyk
Posty: 549
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 2:33 pm   

www.cinemacity.pl na razie można poznać szczegóły dotyczące emisji opery Carmen w dziale na ekranie.
_________________
Nic nie powinno ukazywać ciała, tylko ono samo
O.Wilde
 
     
Beata-wielbicielka baletu
Adept Baletu


Posty: 90
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 5:06 pm   

Przedzwoniłam do Plazy i tam powiedziano mi,że 7 kwietnia jest spotkanie z dziennikarzami i po tym dniu strona internetowa będzie aktywna.Wszelkie info będą dostępne po 7 kwietnia.Będą również wtedy znane ceny biletów.
 
     
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 12:24 pm   

Kopciuszek w Muranowie (Warszawa)

THE METROPOLITAN OPERA LIVE IN HD
Kopciuszek - 9 maja

Cena biletu w przedsprzedaży - 50 zł
Cena biletu 2 tygodnie przed transmisją - 70 zł

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

trafiłam na taką informację:
Cytat:
We środę (22.04, 18:00, Kino Muranów) oglądamy NIŻYŃSKIEGO (reż. P. Cox) i jest to ostatnia okazja zobaczenia tego filmu w kinie (wygasają prawa). Bileciki po dychaczu (10 zł). Po seansie serdecznie zapraszamy na dyskusję. Ciasto gratis.; )


Reżyser, Paul Cox powraca do niezwykle mu bliskiego tematu - artysty, który znalazł się na granicy szaleństwa.

Niżyński to portret słynnego rosyjskiego tancerza. Film jest oparty na pamiętnikach Niżyńskiego, pisanych pod koniec 1917 roku. Opisywał w nich zbliżającą się chorobę psychiczną, która miała nim wkrótce zawładnąć. Fragmenty pamiętnika czyta Derek Jacobi.

Ten film powinni obejrzeć wszyscy miłośnicy dobrego kina, nie tylko wielbiciele talentu Paula Coxa i Niżyńskiego. To doskonałe kino w najczystszej postaci (...). Strona wizualna filmu pogłębia wrażliwość widzów na słowa podające z ekranu. Poszczególnych obrazów nie należy jednak traktować jako prostej ilustracji słów, a raczej jako nieuchwytne uczucia, które się za nimi kryją. Film jest głęboką i bardzo przekonującą analizą Niżyńskiego - jego nastrojów, charakteru i światopoglądu. Jeśli zaliczacie się do widzów, którzy lubią wyzwania dające wielką estetyczną i intelektualną satysfakcję, Niżyński jest filmem dla was.
"Urban Cinelife Feature"

WARTO PRZYJŚĆ CHOĆBY ZE WZGLĘDU NA POSTAĆ NIŻYŃSKIEGO (Polaka, artyste, schizofrenika, geja)!; )

Buziaki,
Klub Filmowy Granulat

na stronie kina nie znalazłam nic na temat tego, że film jest wycofywany z kin, ale niezależnie od tego czy jest to ostatni seans, myślę, że warto się wybrać
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 7:28 am   

przypominam - to jest wątek o baletach w kinie Cinema City a nie o innych transmisjach (Kopciuszek z MET w Muranowie to raczej opera!!!) a tym bardziej nie o filmie o NIzyńskim (o ktorym rozmawialiśmy sto lat temu w wątku mu poswięconym). Prosze trzymac się tematu!
Moderator
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Siunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 28
Posty: 198
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 6:57 pm   

A wiadomo już ile mniej więcej będą kosztować bilety na "Romeo i Julię"?
_________________
Wampirzyca prosto z Brukseli

"Taniec jest jedną z najdoskonalszych form kontaktu z nieskończoną inteligencją" Paulo Coelho
 
     
Ewa J. 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 32
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 7:43 pm   

Zdaje się, że koszt wszystkich biletów jest niezmienny - wynosi 50zł :wink:
_________________
"Tańczcie głową." A. Pawłowa
 
     
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 9:13 am   

wszystkie informacje na stronie: http://www.cinemaestro.pl/home.htm

juz w ten weekend Romeo i Julia w kinach Cinema City!!!!
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Beata-wielbicielka baletu
Adept Baletu


Posty: 90
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 9:24 am   

Ktoś z Was,kochani forumowicze oglądał może "kinową premierę" Romea i Julii? Jestem bardzo ciekawa...I jednocześnie ogromnie ubolewam nad faktem,że osobiście nie dam rady w tym roku uczestniczyć w Poznańskiej Wiośnie Baletowej...Co do obejrzenia baletu w kinie,to mi odpowiadałaby wyłącznie godz.14,a tu pech,bo akurat w dniu,w którym będzie Romeo i Julia emitowana o 14h,ja wyjeżdżam :( Mam nadzieję,że później też będę mogła zobaczyć ten balet,tj.w późniejszym terminie. :?:
 
     
nin(j)a 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
milośnik-uczeń
Posty: 201
Skąd: z Zielonej Dziury
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 9:05 pm   

A ja jestem po prostu WKURZONA ztego powodu, bo po co cinemamaestro stworzyli w miastach w których są teatry i opery? Wy Wielkomiejskie mieszczuchy możecie iść i zapłacić 2 razy więcej i zobaczyć w oryginale :wink: no nareszcie to wykrzyczałam :lol:
_________________
"Człowiek nie może latać- tancerz musi, po to otrzymał ciało"
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 1:15 pm   

czy ktoś z Was zaslyszał może, czy będzie jakaś kontynuacja?

A ogólnie ciekawa jestem jak to wyszło pomysłodawcom: opłaciło się?

I ciekawa jestem tez wrazen widzów: jak Wam się podobało?
 
     
Zioło 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 89
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 10:56 pm   

http://www.cinemaestro.pl/ - w tym roku również :)


26.02 ŚPIĄCA KRÓLEWNA balet P. I. Czajkowskiego godz 19.00
05.11 ŚPIĄCA KRÓLEWNA balet P. I. Czajkowskiego godz 19.00

03.12 DZIADEK DO ORZECHÓW balet P. I. Czajkowskiego godz 19.30
07.12 DZIADEK DO ORZECHÓW balet P. I. Czajkowskiego godz 10.00
16.12 DZIADEK DO ORZECHÓW balet P. I. Czajkowskiego godz 19.00

03.09 KOPCIUSZEK balet S. Prokofiewa godz 19.30
07.09 KOPCIUSZEK balet S. Prokofiewa godz 10.00
16.09 KOPCIUSZEK balet S. Prokofiewa godz 19.00


12.02 LA TRAVIATA opera G. Verdiego godz 19.30
16.02 LA TRAVIATA opera G. Verdiego godz 10.00
25.02 LA TRAVIATA opera G. Verdiego godz 19.00
19.11 LA TRAVIATA opera G. Verdiego godz 19.00

05.03 CYRULIK SEWILSKI opera G. Rossiniego godz 19.30
09.03 CYRULIK SEWILSKI opera G. Rossiniego godz 10.00
18.03 CYRULIK SEWILSKI opera G. Rossiniego godz 19.00
28.05 CYRULIK SEWILSKI opera G. Rossiniego godz 19.00
09.11 CYRULIK SEWILSKI opera G. Rossiniego godz 10.00

18.03 CYGANERIA opera G. Pucciniego godz 19.00
09.04 CYGANERIA opera G. Pucciniego godz 19.30
13.04 CYGANERIA opera G. Pucciniego godz 10.00
22.04 CYGANERIA opera G. Pucciniego godz 19.00
25.06 CYGANERIA opera G. Pucciniego godz 19.00
26.11 CYGANERIA opera G. Pucciniego godz 19.00

07.05 DON GIOVANNI opera W. A. Mozarta godz 19.30
11.05 DON GIOVANNI opera W. A. Mozarta godz 10.00
20.05 DON GIOVANNI opera W. A. Mozarta godz 19.00

04.06 CARMEN opera G. Bizeta godz 19.30
08.06 CARMEN opera G. Bizeta godz 10.00
17.06 CARMEN opera G. Bizeta godz 19.00
22.10 CARMEN opera G. Bizeta godz 19.00

23.09 WESELE FIGARA opera W. A. Mozarta godz 19.00

26.03 MESJASZ oratorium G. F. Händla godz 19.00
01.04 MESJASZ oratorium G. F. Händla godz 18.00

01.10 TWIN SPIRITS widowisko J. Cairda godz 19.30
05.10 TWIN SPIRITS widowisko J. Cairda godz 10.00
14.10 TWIN SPIRITS widowisko J. Cairda godz 19.00


Jak zeszłoroczne wrażenia? Myślicie, że warto się wybrać?
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 12:17 pm   

Chyba się nieco pogubiłam.
Te wszystkie spektakle, które wyliczyłaś w powyzszym poscie, sa przewidziane na 2010 rok, tak? Nawet to, przy ktorych jest data listopadowa i grudniowa????

Jeśli tak, to na co jak na co, ale na Kopciuszka prosto z Paryża z A. DUPONT!!!! za 50 zł!!!, to pójde na 100%. Szczerze mówiąc, to czytając ten temat od poczatku, zawsze kręciłam trochę nosem, ze wszystko z Royal Ballet, a nic z Paryża, a tu proszę, taka miła niespodzianka...

I druga miła niespodzianka to Dziadek do orzechów z Royal Ballet (uwielbiam akurat ten balet w klasycznym wykonaniu, jakie oferuje Londyn i Royal Ballet).

I jeszcze jedno pytanie: jak to jest z tym, że na stronie jest napisane, że spektakle sa na żywo??? Rozumiem, ze na zywo jest tylko pierwszy spektakl, a w kolejnych dniach są powtórki, tak????

PS do Zioło: niestety nie byłam jeszcze, więc cięzko mówic o wrażeniach, ale z tego co kojarzę Torin przejawiał w swoim czasie spore zinteresowanie tym tematem, więc zawsze go mozesz podpytac na pw... (ja nie muszę, bo na Kopciuszka z A. Dupont pojde tak czy siak- niezaleznie od wrazen innych- najwyzej sie zawiode :) )
 
     
Blanche 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 36
Posty: 890
Skąd: z dalekiej północy
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 1:12 pm   

Gdy zobaczyłam tego Kopciuszka z Aurelie Dupont stwierdziłam, że całkowicie zgadzam się z nin(j)a :D . Gdyby to chociaż było w październiku, to może bym się wybrała do koleżanki do Wrocławia, ale we wrześniu to mogę sobie pomarzyć...
_________________
Niepoprawna miłośniczka Mariinki
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 1:42 pm   

to na pocieszenie powiem tak,:
(Choc nie- pocieszenie to nie, bo nie sądze, zeby tak delikatne dziewczyny sie pocieszaly cudzym nieszcześciem ale na zjednoczenie sie w bólu powiem tak:)

Własnie sobie uswiadomilam, ze od 1 wrzesnie do polowy wrzesnia zdaje serię egzaminów ministerialnych i nie wiem juz teraz sama, czy do 16 wrzesnia sie skoncza. A to by był pech. Zwyczajnie isc i skoczyc z mostu :) .

Z tym ze przynajmniej ten Dziadek do orzechow by został. Swoja drogą, to ciekawe kto w Dziadku zatanczy?
Ostatnio zmieniony przez Sagittaire Wto Lut 09, 2010 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Zioło 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 89
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 11:39 pm   

Ja, jeśli są jeszcze bilety, to załapię się na śpiącą królewnę - od września mam zamiar mieszkać w Anglii i co jak co, ale mam nadzieję załapać się na spektakle na żywo :)
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 5:10 pm   

Kurcze, szkoda, że tak późno się dowiedziałam! :(
Ale może są jeszcze bilety na 'Śpiącą Królewnę'! :)


Zioło, zazdroszczę! :)
Ja co prawda w wakacje często jeżdżę do Anglii, np. na obozy językowe czy do rodziny,
ale jednak mieszkanie na stałe jest 100 razy lepsze.
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 38