www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam pytanie do wszystkich co kochaja ballet??
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 12:06 pm   Mam pytanie do wszystkich co kochaja ballet??

Zbliżają sie urodziny mojej dziewczyny, ona kocha ballet i chciałbym jej coś kupić związanego z baletem!!Prosze o jakieś wskazówki!!Z góry dziękuje!!
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 12:38 pm   

Zależy czy Twoja dziewczyna kocha balet wyłącznie "z daleka" czy tez sama tańczy? W pierwszym przypadku prezentem może być książka (np. nowy album fotograficzny "Taniec-filozofia życia" (więcej na stronie http://www.serwistanca.re...cia/index.htm), balet na video lub DVD, dobre nagranie muzyki baletowej na CD, a może bilety na spektakl baletowy (zależy gdzie mieszkasz). Moze to byc "baletowy gadżet" - mini pointy, torebka, itp. - poszukaj na stronach sklepów baletowych (linki znajdziesz na tej stronie).
No a jesli tańczy, to akcesoria baletowe zawsze mile widziane, tylko tu juz musiałbys sie jednak skonsultowac z samą zainteresowana i nie będzie niespodzianki :roll:
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 1:18 pm   

No wlasnie, Kasiu, czy orientujesz sie moze, gdzie ten album, o ktorym wpsomnialas, a ktory ma swoja premiere dzisiaj, bedzie mozna kupic? Cyz bedzie powszechnie dostepny w ksiegarniach?
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 1:21 pm   

a wracajac do pytania zadanego na poczatku przez goscia - nie wiem, skad jestes, ale jesli masz mozliwosc, mozesz zabrac swoja dziewczyne na spektakl baletowy w ramach prezentu urodzinowego (zwlaszcza na taki, ktorego nie bedzie miala juz np okazji obejrzec, goscinny itp.)
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 2:09 pm   

Będę w weekend w Gdańsku to spróbuje sie czegoś dowiedzieć o tym albumie i podziele sie wiadomościami na forum
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 7:46 pm   

Ksiazka rzeczywiscie zapowiada sie fascynujaco!

Mam strasznie glupie pytanie: co to sa mini(aturowe) pointy? Czy to prawdziwe pointy - wykonane dokladnie tak samo, jak te normalnej wielkosci, tyle ze zminiaturyzowane? Jesli tak, to jakiej sa wielkosci? Palca? Stopki dzieciecej? Widzialam kilka przykladow na stronie pasdechat.pl, ale zdjecie bylo za male i nie bylo zadnego opisu, by wyciagnac z tego jakies sensowne wnioski.

Dzieki za odpowiedz!
Iza
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 9:26 pm   

Dzieki Kasiu za fatyge i z niecierpliwoscia czekam na informacje.
A co do miniaturowych point - nie wiem, jak sie je wykonuje, ale to taki gadzet, wielkosci kciuka mniej wiecej. :)
 
 
TANCERZYK
Gość
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 9:56 pm   

Bedziesz Kasiu w Gdańsku ? O jak miło .Domyślam się ....
 
 
Gość

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 10:41 pm   

Tzn. Tańczyła w balecie teraz tańczy w kieleckim teatrze tańca. Jak widze jak oglada takie żeczy to wideć w jej oczach taki blask :lol: I bardzo chcialem jej sprawidz niespodzianke. Na balet jej nie zaprosze bo ma wejściówki na każdy który odbywa sie w Kielcach. A co do tego albumu to jak moge go dostać??
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 11:46 pm   

a, skoro to profesjonalistka, to album byłby odpowiedni. Może spróbuj skontaktować się z wydawcą (wydawnictwo Diecezji Pelplińskiej "Bernardinum") albo z organizatorami promocji książki - metodą szperania w necie. A może TANCERZYK wie, jak ja dostać, kupić, zamówić? Ja nie dowiem sie nic przed weekendem w Gdańsku
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 11:52 pm   do Ariodante - mniaturowe pointy

Miniaturowe pointy to taki gadżet baletowy - dostałam takie cudeńko od koleżanki na urodziny i teraz jestem "oznakowana" - czerwona pointa dynda sobie przy mojej torbie. Opis: ma 7 i pół centymetra długości, jest kryta takim samym materiałem jak prawdziwa, na przyklejona skórkowa podeszwę i mniej więcej kształt prawdziwej pointy choć nieco inne proporcje (gigant sznurowadło:). Oczywiście że nie jest tak robiona jak prawdziwe, to znaczy nie na specjalnie utwardzanego czubka, żadnego gipsu, drewa czy wielu warstw papieru, tektury itp, tylko za pomocą kleju zapewne lekko utrwalony i usztywniony czubek. Ponieważ nosze ją juz jakis czas wystawiając na zmienne warunki atmosferyczne zaczęła sie rozklejać:(
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 6:57 am   

Czyli na prezent dla 4-latki sie raczej nie nadaje, bo sie rozpadnie nawet szybciej niz od kaprysow pogody :wink:

Dzieki za opis!

Iza
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 12:38 pm   

No i w Gdańsku nic się o możliwości nabycia albumu "Taniec-filozofiażycia" nie dowiedziałam (o nabyciu nie wspominając). Przeceniłam gdańską infrastukturektórą zawsze tak podziwiam w wakacje. W Empiku nie mają, ratusz staromiejski gdzie była promocja zamkniety (nic to ze turystów mrowie zwaliło się na długi weekend - przeciez jest święto i niedziela.. :twisted: ), stoisko w Operze Bałtyckiej też nie zadbało o asortyment, cho spektakl był baletowy, a dwa dni wcześniej Dzien Tańca. Chyba trzeba "ścigać" Nadbałtyckie Centrum Kultury - znaleśc namiary i nękać zapytaniami
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 3:43 pm   

szkoda wielka :( No coz, moze cos sie wyjasni w najblizszym czasie. W kazdym razie, dziekuje Kasiu za fatyge i informacje.
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 11:56 pm   

strona Nadbałtyckiego Centrum Kultury http://www.nck.org.pl/
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 10:12 am   

bylam juz na tej stronie, niestety mozna tam znalezc tylko informacje ogolne o promocji tego albumu, brak jednak jakichkolwiek szczegolow co to mozliwosci zakupu :(
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 1:20 pm   

no ale można do nich napisać lub zadzwonić - tam są podane różne formy kontaktu
 
 
 
Madzia i Dominik
Gość
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 11:33 am   Re: Mam pytanie do wszystkich co kochaja ballet??

Anonymous napisał/a:
Zbliżają sie urodziny mojej dziewczyny, ona kocha ballet i chciałbym jej coś kupić związanego z baletem!!Prosze o jakieś wskazówki!!Z góry dziękuje!!

Zapros ja do teatru na spektakl baletowy albo kup jej paczke i pointy (plenty)
 
 
Gość

Wysłany: Pon Maj 16, 2005 3:23 pm   

Mam pytanko:gdzie można dostać miniaturowe pointy???
Strasznie mi się podobają i pragnę je posiadać:]
Czy można je kupić we Wrocławiu lub w okolicach Brzegu(woj.opolskie) i za zwyczaj jaki jest ich cena???
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 3:41 pm   

zazwyczaj mają je w sklepach baletowych - jest wątek o takich sklepach we Wrocławiu - sprawdź tam, albo zamów przez internet w jednym ze sklepów internetowych (ich strony znajdziesz w watku: Stronki o balecie lub w dziale Linki-Sklepy na stronie głównej balet.pl)
 
 
 
Gość

Wysłany: Pon Maj 16, 2005 3:52 pm   

Dziękuję bardzo za odpowiedż



Pozdrawiam:]
 
 
Gość

Wysłany: Pon Maj 16, 2005 8:55 pm   

Właśnie przejrzałam całe forum z góry do dołu i niestety nie znalazłam żadnej informacji na temat sklepu z akcesoriamy baletowymi we Wrocławiu:-( Jest coś tylko wspomniane ale nie ma podanego adresu ani nazwy sklepu. Szkoda bo naprawde mam straszną ochote na te miniaturowe pointy:]

pozdrowienia:)
 
 
Gość

Wysłany: Pon Maj 16, 2005 9:05 pm   

Właśnie znalazłam je przed chwilą na stronie Akcesu ale zniechęca mnie ich cena : 10zł +przesyłka:-)
Dlatego wolałabym nie kupywać przez internet . Czy ktoś sie orientuje ile kosztują normalnie w sklepie i czy ich cena także wacha sie w granicach 10zł???
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 11:02 pm   

chyba kosztują cos w okolicy 10 zł. A ile bys chciał(a) dac za sliczne, maleńkie pointy :?: Prawdziwe (duze), dobrej firmy kosztują stówę... :roll:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 36