www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W rytmie hip hopu 2
Autor Wiadomość
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 10:26 pm   W rytmie hip hopu 2

http://www.youtube.com/watch?v=cajetfmTzug

http://www.youtube.com/watch?v=Qt82VIXuzwE
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 11:11 pm   

o. ile baletu! :D ten film był/jest/będzie w kinach?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 11:42 pm   

już niegdyś mówiłam o tym filmie, bodajże w temacie o pierwszej części ;)
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Nusia
Adept Baletu


Posty: 213
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 11:46 pm   

gonia05 napisał/a:
o. ile baletu! :D ten film był/jest/będzie w kinach?


Chyba tylko wersja dvd.
"Buy it on dvd, october 10" : http://www.youtube.com/wa...related&search=
 
 
Aga
Adept Baletu


Posty: 149
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 9:53 am   

Ja juz widziałam film. Jest dużo scen baletowych (na koniec główna bohaterka tańczy "Gisele"). Niestety nie wiem czy go można zobaczyć w kinie ale było napisane juz wcześniej,że na DVD wchodzi w listopadzie.
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 6:31 pm   

W roli głównej........Izabela Miko - partnerka M. Milowicza z TzG... (osobiście nie jestem pewna czy Mika i Miko to ta sama osoba, ale tak mi ktoś powiedział)

http://www.imdb.com/title/tt0486656/

EDIT:
jak widzę wszystko się już wyjaśniło. przepraszam za wprowadzenie w błąd (ale zastrzegałam, że to nie jest 100% pewna informacja). podałam ją tylko dlatego, że osoba, która mi o tym powiedziała, zarzekała się, że to prawda.

ale tak czy tak w głównej roli występuje polka
Ostatnio zmieniony przez Gość Wto Lis 07, 2006 5:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 28
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 7:08 pm   

Ja gdzieś słyszałam że będzie w kinach i w polsce chyba w styczniu/lutym...
ale nie jestem pewna
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Aga
Adept Baletu


Posty: 149
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 7:29 pm   

Izabela Miko chyba nie kończyła OSB? W filmie nie wygąda na baletnicę... A nawet powiem,że jest dla mnie "mało baletowa"
 
 
Misour
Adept Baletu


Posty: 126
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 7:51 pm   

Aga napisał/a:
Izabela Miko chyba nie kończyła OSB? W filmie nie wygąda na baletnicę... A nawet powiem,że jest dla mnie "mało baletowa"


Wystarczy trochę poczytać na stronie, którą podała Gość
_________________
A méchant ouvrier, point de bon outil

"Pewnik filozofii polskiej: tańczę, więc jestem."

J. Baudouin de Courtenay
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 8:30 pm   

Gościu,to nie jest ta sama osoba- o tej ktora gra wtym filmie czytalam kilka lat temu,ze robi wlasnie kariere aktorska zagranica,o jej umiejetnosciach tanecznych nic wtedy nie wspominali...
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Aga
Adept Baletu


Posty: 149
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 8:40 pm   

Odylio to ta sama osoba. Poznaję po fotkach (film widziałam więc mam porównanie).
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 8:48 pm   

1.pisalam do Goscia po2. to nie jest ta sama osoba co partnerka milewicza w tzg!
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 10:46 pm   

To nie jest ta sama osoba! Izabella MIKA tańczyła z Milowiczem, a Izabella MIKO już od jakiegoś czasu próbuje zaistnieć w amerykańskim showbusinessie (grała m. in. w filmie "Coyote Ugly", polski tytuł to chyba "Dogonić marzenia"). Podobno chodziła do OSB, ale nie wiem, czy ukończyła.
 
 
Julia-Tancerka
Gość
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 11:52 pm   Odp.

Zgadzam się z Czajori. To nie ta sama osoba! Aga nie upieraj się bo ja też oglądałam ten film i wiem, to nie jest ta sama osoba Izabela Mika a Izabela Miko ( Izabela Anna Miołajczyk ur. w Łodzi ) to nie to samo! Czajori niewiem gdzie chodziła w Polsce do Szkoły Baletowej ale wiem że w wieku 14 lat wyjechał do Ameryki edukować sie w nowojorskiej szkole School of American Ballet Association ale z powodu kontuzji kolana musiała zrezygnować z dalszej karjery... - podobnie jak Magdalena Wałęsa:( Potej kontuzji wrociła do Polski na jakiś czas ale w 1998 przeniosła się na stałe za Ocean... Ale debiutowała w "AKADEMIA PANA KLEKSA, PAN KLEKS W KOSMOSIE" - Dziewczyna z zapałkami. Ale według mnie świetnie tanczyła w drugiej części filmu - film mi się bardzo podobał :D

P.S Tak (nawiaskiem) te linki z urywkami filmu Bajaderka ma ode mnie :wink:

PP.SS A też jest fajny film Światła Sceny ( Center Stage ) strasznie podoba mi się jak okne tymi pointami tłuką o ziemie... teraz już wiem co zrobić z bointami i jak je włożyć do tych drzwi - tam to jest świetnie pokazane :wink:
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 12:28 am   

Potwierdzam stwierdzenia swoich poprzedniczek - to nie ta sama osoba. Izabela Miko w "Coyote Ugly" grała taka blondynkę (ale nie główną bohaterkę i nie właścicielkę tytułowego baru). Nie wiem, gdzie uczyła się baletu, ale z tancem na pewno miała coś współnego. A tak w ogóle, to została dostrzeżona przez kogos podczas warsztatów sierpniowych organizowanych przez PTT w Poznaniu - wówczas dostała propozycje wyjazdu do USA i tam kontynuowania nauki tańca. Natrafiłam na tę informację podczas zbierania materiałów do pracy mgr. :)
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
witamina-c
Adept Baletu


Posty: 50
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 5:10 pm   

A szczerze mowiac film jest kiepski (oczywiscie widzialam go:), duuuzo gorszy od czesci 1, ktora byla bardzo fajna. Tancerka jest niezbyt ciekawa (w sensie, ze nie przykuwa w ogole wzroku, a bardzo dobra tancerka to robic chyba powinna:), tresci nudna i oklepana.
_________________
Aprisa y bien no puede ser.
Co nagle to po diable.

www.flamenco.phorum.pl
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 8:01 pm   

Mogłabym wiedzieć, skąd macie ten film? Bo też bym obejrzała...
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 4:35 pm   

Izabela Miko uczyła się w Łódzkiej baletówce.

Cytat:
na początku 2007 r. odbędzie się premiera "Stepping up: Save the Last Dance 2", czyli druga część "W rytmie hip hopu". Sarę, którą zagrała w poprzedniej części Julie Stiles, zagra polka Izabella Miko.

Izabella Miko (21 stycznia 1981 r. w Łodzi), a właściwie Izabella Anna Mikołajczyk, aktorka i modelka. W wieku 14 lat wyjechała do Nowego Jorku, by rozpocząć naukę w szkole baletowej American Ballet Associaton, jednakże z powodu kontuzji kolana musiała zrezygnować z obiecującej kariery, dlatego więc powróciła na jakiś czas do Polski. W 1998 r. przeniosła się na stałe do Stanów, by rozpocząć karierę modelki, a potem także aktorki. Wystąpiła m.in. w roli barmanki Cammie w filmie "Wygrane Marzenia" [2001], a także w teledysku zespołu The Killers "Mr. Brightside".

(...)

Wiem że to nie na temat, ale chciałabym dodać że zauważyłam ostatnio że to jakieś fatum. Wszystkie dobrze zapowiadające się baletnice dostają kontuzji kolana. Magda Wałęsa - córka byłego prezydenta - kolano. Marta Kaczyńska, córka naszego obecnego prezydenta - kolano.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 2:56 pm   

Princess Maron napisał/a:
Marta Kaczyńska, córka naszego obecnego prezydenta - kolano.

Marta Kaczyńska jest/była baletnicą? :shock:
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 3:10 pm   

ja słyszałam tlyko o Magdzie Wałęsie, ze tańcowała i jej kolano nawaliło...

ale moja mama twierdzi, ze cąłkiem spore szanse, ze i Kaczyńska tańczyła...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 9:17 pm   

wow.... nieźle... :shock:
Jeszcze by sie tylko przydało, żeby Ola Kwaśniewska kiedyś tańczyła (w sumie tańczy w tańcu z gwiazdami, ale to nie to samo...).
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 9:21 pm   

tak, Marta Kaczyńska tańczyła również - tak gdzieś w 4-6 klasie dostała kontuzji kolana, zresztą, jej tata [czyli Lech] gdzieś mówił że to bardzo ciężki zawód /tancerz baletowy/ i dość... nieopłacalny.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 1:00 pm   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
Jeszcze by sie tylko przydało, żeby Ola Kwaśniewska kiedyś tańczyła (w sumie tańczy w tańcu z gwiazdami, ale to nie to samo...).

Słyszałam, że Kwaśniewska też tańczyła, salsę czy coś w tym stylu... ale mogę się mylić.
 
 
 
Gioia
Adept Baletu


Posty: 87
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 5:28 pm   

Dobrze pamięasz. Ola Kwaśniewska tańczyła i tańczy salsę. Jest nawet instruktorką salsy. Chodziłam z nią na zajęcia gdy była jeszcze "zwykłą" kursantką. :wink:
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 6:33 pm   

http://www.latingroove.pl/pl/o_nas/index.html

Kiedyś w tym miejscu oglądałam profil Kwaśniewskiej teraz już jej nie ma... dziwne :?
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 37