www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Piróg
Autor Wiadomość
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 8:37 pm   Michał Piróg

Osoba, której przedstawiać nie trzeba również za sprawą zasiadania w jury w programie YCD.

Michał Piróg - tancerzem został w wieku dziewiętnastu lat na scenie Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie w dniu 15 listopada 1998 zadebiutował w roli narkomana w spektaklu baletowym "Być albo brać" w reżyserii Piotra Galińskiego. W 2000 zagrał w widowisku – pieśni Negro spirituals "Dla Ciebie, Panie". Doświadczenie zdobywał w produkcjach telewizyjnych i teatralnych, m.in. w musicalu "Chicago" (2002) w Teatrze Komedia w Warszawie i musicalu Andrew Lloyda Webbera "Koty" (2004) w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Podczas realizacji przedstawienia Neil'a LaBute'a "Gruba świnia" (luty 2007) w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Huebnera był odpowiedzialny za ruch sceniczny.

W marcu 2006 w polskim kanale MTV w duecie z Edytą Herbuś prowadził program "W rytmie MTV", gdzie uczył układów choreograficznych widzów MTV wyłonionych w castingu. Został jednym z trzech jurorów programu rozrywkowego TVN "You Can Dance – Po prostu tańcz" (jesień 2007). W 2008 roku wraz z Joanną Liszowską i Rafałem Maserakiem prowadził program "Twój prywatny instruktor tańca" w TVN Style.


Co o nim sądzicie? Czy słyszeliście o nim zanim został jurorem YCD? Byliście na jego warsztatach?
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 11:46 pm   

Pirożka poznałam jeszcze przed YCD... 3 lata temu w lato [praktycznie zaraz przed rozpoczęciem się 1 edycji], na imprezie, kiedy było MTV w moim mieście. siedziałam z sister w większym boksie, a że nie było miejsc to sie zapytał czy można usiąść i się dosiadł [z Łozo był, zresztą Łozo siostrę zna, bo wiele razy była na jego koncertach w klubach w Olsztynie, skądinąd jest ten cały Afromental] xD
co o nim mogę powiedzieć? dużo pije, dużo pali, dużo przeklina, prawie w ogóle tyłka nie podnosił z kanapy... ale spoko się z nim gada, pierdziulił jakieś głupoty, chociaż ja pewnie mądrzejszych rzeczy nie mówiłam, ale było przynajmniej śmiesznie :576: a tematu tańca unikałam jak ognia, co by nie palnąć jakiejś głupoty :lol:
kojarzyłam go już wcześniej, szukając informacji w internecie o tańcu współczesnym w Polsce...
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 9:01 am   

Kilka linków:

Michał Piróg o tańcu (video)

Czat z Michałem Pirógiem

Wątki o Michale Pirógu
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 1:20 pm   

Z zespołem byliśmy w Wawie na konkursie Spontan w bodajże marcu 2009. I wszyscy już się wtedy tak Pirógiem podniecali. Dostaliśmy od niego małe wyróżnienie :P .
Oczywiście taneczni ignoranci podsumowują go jako sprzedające się w TVN-ie geja :roll: :roll: :roll: ... Nie żebym była jego największą fanką, ale wydaje mi się, że tancerzem jest nie najgorszym.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 1:50 pm   

Spontan był w kwietniu. Byłam tam. Jak się nazywa Twój zespół?
I jeszcze jedno pytanie - dlaczego przytaczasz te niepotrzebne komentarze, z którymi nawet się nie utożsamiasz? Chciałabyś, żeby ktoś tak na lewo i prawo powtarzał głupie teksty o Tobie? Po co zaśmiecać forum takimi uwagami?
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 3:34 pm   

inaenka napisał/a:
I jeszcze jedno pytanie - dlaczego przytaczasz te niepotrzebne komentarze, z którymi nawet się nie utożsamiasz? Chciałabyś, żeby ktoś tak na lewo i prawo powtarzał głupie teksty o Tobie? Po co zaśmiecać forum takimi uwagami?


Przecież nie zrobiła nic złego. Przekazała tylko to, co wiele osób sądzi (niestety) i skrytykowała to. Przynajmniej dzięki jej poście nikt nie wyskoczy tu z bezpodstawną krytyką o Michale.
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 4:04 pm   

Opinie ignorantów są znane, nie trzeba przytaczać ich dosłownie, to niczego nie wnosi. Heh... ten wszędobylski werbalizm...
:P
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 4:11 pm   

Ahh... Daj spokój. Ludzie czasem zbyt pochopnie oceniają tych, których nie znają :sad:
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 4:14 pm   

Mówisz o tych co oceniają np. pana Piróga czy o mnie, że zadałam takie pytanie ebaleciarze? :P
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 4:26 pm   

Proponuję zakończyć tą dyskusję, bo do niczego nie prowadzi (jedynie do kłótni :roll: ).

Jak Piróg tańczy - oceńcie sami:

Madryt03

gala Kobieta Roku Glamour

warsztaty
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Katia 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerka
Wiek: 29
Posty: 317
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 4:27 pm   

Chodzi mi o tych co zbyt pochopnie oceniają ludzi typu Piróg, Egurrola :P W ogóle zauważyłam, że o tancerzach (mam na myśli mężczyzn) Powstaje wiele takich nieprzyjemnych sformułowań.
inaenka, do Ciebie absolutnie nic nie mam :D :)
_________________
"Black hole sun,
Won't you come
And wash away the rain?"
 
     
inaenka 
Koryfej


Związek z tańcem:
bliski
Posty: 762
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 4:39 pm   

No! ;)
I niestety masz rację co do tych opinii. Ale odcinamy się od tego.

Nataszko, nikt się nie chce kłócić. Jak wątek poświęcony Pirógowi to może być bez zbędnych komentarzy imho. Tylko o to mi chodziło. Cały ten offtop można przecież usunąć.

A tak pozaofftopowo - mam nadzieję, że trafię kiedyś na warsztaty do Piróga, hehhh...
_________________
""While I dance I can not judge, I can not hate, I can not separate myself from life. I can only be joyful and whole. This is why I dance."
- Hans Bos

-------------------------------------------------------
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 4:49 pm   

inaenka napisał/a:
No! ;)
I niestety masz rację co do tych opinii. Ale odcinamy się od tego.

Nataszko, nikt się nie chce kłócić. Jak wątek poświęcony Pirógowi to może być bez zbędnych komentarzy imho. Tylko o to mi chodziło. Cały ten offtop można przecież usunąć.

A tak pozaofftopowo - mam nadzieję, że trafię kiedyś na warsztaty do Piróga, hehhh...


To dobrze, bo już się bałam. xDD
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Traumerin
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 3
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 9:01 pm   

A gdzie zwykle Michał Piróg prowadzi warsztaty? Jeszcze się na nie nie natknęłam... :)
Ogólnie lubię w nim to, że całą swoją osobą czuje taniec, potrafi go totalnie rozwalić, jak można było kilka razy zobaczyć w tv. to świadczy o głębokiej wrażliwości.
_________________
'Strach przed lataniem i głód doświadczeń...
Ogromna siła wyobrażeń...'
Tańczę myślami.
 
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 9:16 pm   

Traumerin napisał/a:
potrafi go totalnie rozwalić, jak można było kilka razy zobaczyć w tv. to świadczy o głębokiej wrażliwości.


albo o chęci zwrócenia i skupienia na sobie uwagi, oraz podniesienia oglądalności.. ale to juz kwestia gustu ;)
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 9:20 pm   

W lutym i marcu prowadził zajęcia w szkołach tańca: Free Art Fusion i Akademii Isadory. Dochód został przekazany na cele charytatywne. (;
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 10:06 am   

ineanko, ale mam na myśli Spontan z poprzedniego roku, który na pewno był z marcu. A jestem z zespołu "Aluzja", z Gorzowa.

Piróg miał warsztaty na tego rocznych Europejskich Spotkaniach Tanecznych u Egurroli.
http://www.warsztaty.com.pl/pl/zgloszenia.htm
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
lyricaless
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 27
Posty: 13
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 1:21 pm   

W Dancemanii w EDSiu w maju także miał warsztaty i zrobił prześliczną choreografię (nie byłam, widziałam na YT). Bardzo bardzo chciałabym uczestniczyć w warsztatch u niego, no i prawdopodobnie mi się uda, bo 6-7 listopada będzie prowadził zajęcia w Katowicach :D
_________________
"Round my hometown
Memories are fresh
Round my hometown
Ooh the people I've met..."
 
     
jaromir 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
milosnik
Posty: 281
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 10:25 pm   

Maron napisał/a:

co o nim mogę powiedzieć? dużo pije, dużo pali, dużo przeklina, prawie w ogóle tyłka nie podnosił z kanapy... ..


Na takiego wygląda - może? / widzialem go przelotnie i prywatnie / , ale jeżeli tak jest, to nie mogł od zawsze tak sobie luzować, nawet jeżeli jak widać ma duzy talent.
_________________
Tańcząc, ciałem powiesz także to, czego nie możesz wyrazić słowem.
Ostatnio zmieniony przez jaromir Nie Sie 29, 2010 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jaromir 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
milosnik
Posty: 281
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 11:25 am   

Dodam, że nie każdy jest tym na jakiego "wygląda"- nie chcę krzywdzic swoją wypowiedzią.

4 września, w sobote o godzinie 15.00 w Warszawie, w ramach projektu Jarmark a Próżnej, Michał Piróg będzie prowadził warsztaty tańca żydowskiego - ulica Prózna - wstęp wolny.
_________________
Tańcząc, ciałem powiesz także to, czego nie możesz wyrazić słowem.
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 12:23 pm   

taniec żydowki? a cóż to :D ? nigdy o tym nie słyszałam..
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 12:32 pm   

Przykłady:
Jeden
Dwa
Trzy

:)
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
sisha945 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 859
Skąd: Lbn
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 12:37 pm   

aaa :D
dzięki Nataszkaa :D
_________________
It is our choices… that show what we truly are, far more than our abilities.
 
 
     
madziadziama5 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 27
Posty: 67
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 1:55 pm   

hm... W Kieleckim Teatrze Tańca (tam gdzie tańcze) nie jest za bardzo dobra opinia o nim. I nie tańczy świetnie, bo jest wiele osób od niego lepszych. Akurat jest tak że moja instruktorka uczyła go.. xd

I jeszcze zdażyło się tak że nas oceniał na turnieju z p. Elżbietą Szlufik-Pańtak która go uczyła w KTT.
 
     
Nataszaa 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 28
Posty: 527
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 1:59 pm   

No właśnie zastanawiam się od jakiegoś czasu, dlaczego wybrali właśnie jego do zasiadania w jury YCD? Zanim wziął udział w programie niewiele o nim słyszałam... Moim zdaniem powinni wziąć kogoś z większymi osiągnięciami, ale z drugiej strony Piróg to postać nietuzinkowa.
Jego zachowanie na wizji nie raz pozostawia wiele do życzenia, co przyciąga widzów, a o to chyba producentom chodziło. ;)
_________________
"Zapytasz: po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta: ponieważ postanowiłaś zostać tancerką."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 38