www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zespół taneczny w Poznaniu
Autor Wiadomość
dora 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerz, miłośnik
Wiek: 31
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 4:22 pm   zespół taneczny w Poznaniu

Od października będę studiowała w Poznaniu i z tego względu jestem zmuszona opuścić zespół, w którym tańczyłam od 8 roku życia. I tu moje pytanie: czy znacie jakieś grupy taneczne w Poznaniu, które chętnie przyjmą kogoś nowego pod swoje skrzydła? Najbardziej interesuje mnie taniec współczesny, modern, jazz, ale chętnie próbuję czegoś innego.
Jednorazowe zajęcia czy kursy średnio mnie interesują. Szukam grupy, która pozwoli mi nabyć nowe umiejętności i doświadczenie.
Czekam na propozycje, może namiary i z góry dziękuję za wszystkie posty :)
 
     
Anijlka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerz, uczen
Posty: 27
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 1:27 pm   Zespoly

Jesli chodzi o jazz, Broadway jazz to Formacja On Broadway http://www.taniec-poznan.pl/index.php?gid=379 Szczerze powiem ze niestety w Poznaniu trudno o takie bardziej profesjonalne grupy taneczne. Ja jedynie znam tylko ta jazzowa, ale jesli ktos zna jakies inne na dobrym poziomie to bylo by fajnie gdyby tutaj o nich napisal :) A tak pozatym to w Poznaniu tak jak w kazdym innym miescie funkcjonują zespoly ludowe:) Ktore osobiscie bardzo polecam duzo by tu wymieniac m.in przyjaznie czasami na cale zycie, wyjazdy, wystepy itp :): ):) Pozdrawiam :)
_________________
Ania
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14