www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aniuta - gościnnie w TW-ON
Autor Wiadomość
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 16, 2012 11:02 am   Aniuta - gościnnie w TW-ON

http://www.teatrwielki.pl...nth=12&kid=1158

myslę, że z ciekawości warto się wybrać - Mińsk przyjeżdża! (interesujące ceny biletów)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 2:57 pm   

Zespół kiedyś był w Łodzi na ŁSB. Na pewno warto zobaczyć.
Natomiast ciekawa rzecz ta Anyuta. Poza Rosją rzadka do zobaczenia. Ja nigdy nie widziałam w sumie w całości. Do tego balet jest tańczony do przyjemnej muzyki. A cena od 15 za bilet.... W porównaniu z jakimiś Moskow City Ballet za 150 zł... Cena 10 razy niższa, a jakość 10 razy lepsza. Sama na pewno się wybiorę do Warszawy.

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
     
w. 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 32
Posty: 40
Skąd: koło Wa-wy
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 11:12 pm   

Ja miałam okazję wybrać się na ten spektakl i jestem zadowolona, ale przyznam że bez rewelacji. Jako, że nie mam dużego doświadczenia odnośnie sztuki baletowej to większość spektakli zadowala mnie samym byciem i możnością oglądania ich ;) Jednak nawet ja zauważyłam, że choreografia była zdecydowanie najsłabszą częścią przedstawienia, a szkoda bo odniosłam wrażenie, że tancerze są świetnie przygotowani pod względem technicznym (scenicznym oczywiście też).

Bardzo podobało mi się pas de deux z pierwszego aktu, ponieważ było niesamowicie lekkie. Takich podnoszeń chyba jeszcze nie widziałam! Sam spektakl jednak był bardzo ubogi w jakiekolwiek ciekawsze popisy, szkoda. Muzyka była bardzo przyjemna i było dużo dobrego humoru aczkolwiek sporo było momentów niestety nudnych...

Suma sumarum spektakl mi się podobał, cieszę się, że mogłam go zobaczyć w wykonaniu tancerzy z Mińska, ale był to chyba jeden z najsłabszych spektakli do tej pory.
_________________
"Gdzie nie ma serca,
tam muzyka istnieć nie może"
"Taniec jest muzyką dla oczu"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15