www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Weekendowe warsztaty letnie- taniec współczesny,fizyczny
Autor Wiadomość
ZuzaP 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Tancerz, miłośnik
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 11:20 am   Weekendowe warsztaty letnie- taniec współczesny,fizyczny

Od piątku do niedzieli, od 12 do 14 lipca zapraszamy Was na warsztaty z drugim z młodych uzdolnionych tancerzy- Sebastianem Lenartem.
Piątek- godz 17:00-20:00
Sobota i niedziela- 12:00-16:00
Ceny zajęć-pojedynczy dzień- piątek- 55 zł, sobota lub niedziela- 65 zł
Opłata za wszystkie trzy dni- 170 zł
Miejsce: Szkoła Baletowa w Krakowie, ul.Łąkowa 31 (wejście z tyłu szkoły podstawowej)
Kontakt, pytania, zapisy: szkolabaletowa@gmail.com, tel 888 402 980

Poniżej kilka słów od samego prowadzącego:)

Sebastian Lenart - na taniec poświeciłem 2/3 mojego życia. Rozpoczynałem od tańca towarzyskiego i grupy tańca nowoczesnego, ale szczerze nie wspominam tych czasów z sentymentem. Potem bawilem się wyśmienicie tańcząc tańce polskie w formie towarzyskiej zdobywając klasę mistrzowską w turniejach ogólnopolskich. W tym samym czasie zdobywałem doświadczenie taneczne podczas wielu zajęć warsztatowych oraz dwuletniego kursu instruktorskiego z dziedziny tańca jazzowego. Jednak nawet taniec jazzowy okazał sie dla mnie mało satysfakcjonujący, dlatego też starałem i wciąż staram rozwijać sie w technikach tańca współczesnego i pochodnych związanych z teatrem tańca. Podczas zajęć postaram się przekazać wam jak największą część mojej własnej wiedzy i energii. Ciężko określić jednoznacznie styl tańca w obrębie którego będziemy pracować na zajęciach. Pojawią się elementy tańca współczesnego, tańca fizycznego, improwizacji może też kontakt imptowizacji. Spróbujmy się razem przekonać że nasze ciało, umysł i podłoga mogą bardzo dobrze współpracować. Do zobaczenia!

Uwaga dla osób początkujących/bojących się o swoje kolana: wygrzebcie z szafy długie dresowe spodnie - kolana będą wam wdzięczne ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13