O.K będę was wypatrywać :wink: idę z koleżanką, która chce się razem zemną zapisać od następnego roku do waszej szkoły i na razie wogule nie ma pojęcia o balecie, ale patrząc na mnie przez pięć lat jak tańczę zachęciła się. Jeszcze idę z drugą koleżanką, która chodziła rok temu do waszej szkoły i na drugi rok( po wakacjach) razem ze mną wraca do waszej szkoły. Pozdrawiam i nie mogę doczekać się tych występów. :)
Małe sprostowanie dotyczące cen biletów:
:arrow: 15 czerwca - 12zł
:arrow: 16 czerwca - 15zł
:arrow: 17 czerwca 20zł
I przepraszam, że wcześniej wprowadziłam w błąd :oops:
Aha, Bajaderko ja będę raczej na tym 15 czerwca, to jest ten dla szkół? Chyba to będzie piątek. Ale może przyjdę jeszcze w sobotę. Napisz mi czy będą się czymś różniły te występy (czy np. w jeden dzień będą układy jakich w inny nie będzie, jak tak to na który dzień będzie więcej układów starszych klas i w który dzień będą tańczyć dyplomantki. )
W piątek będzie tańczyć cała szkoła. Na każdym z koncertów jest to samo. Bajaderka występuje gościnnie (jako że nie jest już uczennicą naszej szkoły, a OSB w Bytomiu...) w 2 wariacjach tylko w sobotę i niedzielę. A Wy Magdo macie jakieś występy z KZSB?