Przesunięty przez: Joanna Pią Kwi 02, 2010 7:41 pm |
Taniec współczesny, letnie warsztaty w Lądku Zdroju |
Autor |
Wiadomość |
ladeckie.lato
Nowicjusz
Posty: 13
|
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 2:08 pm Taniec współczesny, letnie warsztaty w Lądku Zdroju
|
|
|
Taniec klasyczny i współczesny? Tylko w Lądku Zdroju z najlepszymi choreografami: Robin Cotler, Tatianą Ostrowierch, Beatą Wrzosek-Dopierałą oraz Piotrem Jagielskim.
Warsztaty na poziomie początkującym oraz mistrzowskim.
Serdecznie zapraszamy do Lądka Zdroju w dniach od 5 do 10 lipca 2010 roku.
W tym roku najniższe ceny wakacyjnych warsztatów tanecznych! Zapisy na warsztaty na www.balet.com.pl.
Pełna lista pedagogów tańca i technik na stronie www.balet.com.pl. Co roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca "XII Lądeckie Lato Baletowe" można wybierać spośród prawie 40 różnych zajęć warsztatowych z różnych technik tańca. Zajęcia prowadzone są każdorazowo przez doświadczonych i uznanych artystów, tancerzy, choreografów, pedagogów i instruktorów różnych specjalności.
Nowość! Warsztaty tańca dla dzieci oraz możliwość opieki nad małymi dziećmi w trakcie zajęć rodziców.
Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji o festiwalu na stronach:
www.artbale.pl, a także: www.balet.com.pl.
Sprawdź nas także na portalach społecznościowych! |
Ostatnio zmieniony przez ladeckie.lato Pon Cze 14, 2010 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
 |
ladeckie.lato
Nowicjusz
Posty: 13
|
|
|
|
 |
ladeckie.lato
Nowicjusz
Posty: 13
|
|
|
|
 |
ladeckie.lato
Nowicjusz
Posty: 13
|
|
|
|
 |
ladeckie.lato
Nowicjusz
Posty: 13
|
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:59 pm
|
|
|
II Otwarty Konkurs Stowarzyszenia Artbale, Lądeckiego Lata Baletowego oraz Tap Dance Warsaw Workshop
Pytanie: Podaj nazwisko co najmniej jednej osoby która poprowadzi zajęcia z wykorzystaniem stepowania podczas warsztatów Międzynarodowego Festiwalu XII Lądeckie Lato Baletowe 2010.
Do wygrania bezpłatny karnet dla jednej osoby na trzydniowe warsztaty z Reggio „the Hoofer” McLaughlin, które odbędą się w dniach 4-5-6 czerwca 2010 roku w Warszawie.
Więcej informacji o warsztatach: www.tapdance.waw.pl
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: balet.com.pl@gmail.com - do piątku 28.05 do godziny 12:00.
Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę. |
|
|
|
|
 |
ladeckie.lato
Nowicjusz
Posty: 13
|
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 12:41 pm
|
|
|
HEJ! Witamy wszystkich - jeśli chcecie przyjechać do Lądka Zdroju i odpocząć w przyjemnej atmosferze oraz podszlifować swój warsztat taneczny - nie czekajcie dłużej - rozpoczęła się ostatnia tura zapisów na warsztaty taneczne!
więcej na http://www.balet.com.pl/taniec/warsztaty1.html |
|
|
|
|
 |
|